ایران قهرمانی مسابقات کشتی کمربند مردان آسیا شد
خبرگزاری تسنیم: رقابتهای کشتی کمربند مردان آسیا با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابتهای کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا با حضور 10 کشور امروز در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم ایران الف به مقام قهرمانی رسید.
نتایج دیدارهای ردهبندی و فینال این مسابقات به شرح زیر است:
60 کیلوگرم:
فینال: حمید بهرامی (ایران ب) برنده - موسی پرویزی (ایران الف) (7 - 2)
ردهبندی: اسکندر اوزکول بیکوف (قرقیزستان) برنده - ساتبایف (قزاقستان) (6 بر 5)
النور گوچوف (ترکمنستان) برنده - برادیزوا عبدالعلی (تاجیکستان) (10 بر 2)
70 کیلوگرم:
فینال: میرزابیک کوچکوروف (قرقیزستان) برنده - محمد پاینده (ایران الف) (10 بر صفر)
ردهبندی: حمید رضا زارعی (ایران ب) برنده - حریفش دیسکالیفه شد
محمود جعفری (افغانستان) برنده - مهدی بربری (افغانستان) (8 بر یک)
80 کیلوگرم:
فینال: کرامت شاهممدوف (ترکمنستان) برنده- آیان یرنکبایف (قزاقستان) (7 بر صفر)
ردهبندی: ضیا احمدی (افغانستان) برنده - جاسپیر (هند) (6 بر 2)
آسنبک خدابردیف (قرقیزستان) برنده - هادی سلیمی (ایران الف) (یک بر صفر)
90 کیلوگرم:
فینال: خورشید شریفاف (تاجیکستان) برنده- رامین گری (ایران ب) (6 بر صفر)
ردهبندی: داود عوضزاده (ایران الف) برنده- خان محمد مرادی (افغانستان) (8- صفر)
صلوات تالایبک (قزاقستان) برنده- سواندی لیم (اندونزی) (حاضر نشد)
100 کیلوگرم:
فینال: محمد میروف (تاجیکستان) - عبدالله ایری (ایران الف) (8 بر صفر)
ردهبندی: قدیر گلسینبیکوف (قرقیزستان) برنده- مانویر سینگ (هند) (7 بر صفر)
عبدالواحد محمدی (ایران ب) - مورگاپ گلدیآنایف (ترکمنستان) (6- صفر)
100 + کیلوگرم:
فینال: رجبی پلیاورازایف (ترکمنستان) برنده - کوبانیچ بککوکوموف (قرقیزستان) (6 بر صفر)
ردهبندی: عظیم خواجهزاده (ایران الف) برنده - حجت تورجی (ایران ب) (3 بر صفر)
کنکور پوردابباتار (مغولستان) برنده - باستووان پونگسانگ (تایلند) حاضر نشد
ردهبندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
60 کیلوگرم: 1- حمید بهرامی (ایران ب) 2- موسی پرویزی (ایران الف) 3- اسکندر اوزکول بیکوف (قرقیزستان) و النور گوچوف (ترکمنستان) 5- دیدار سات بایو (قزاقستان) و برادیزوا عبدالعلی (تاجیکستان)
70کیلوگرم: 1- میرزابیک کوچکوروف (قرقیزستان) 2- محمد پاینده (ایران الف) 3- حمیدرضا زارعی (ایران ب) و محمود جعفری (افغانستان) 5- تاپاکول واریتی (تایلند) و مهدی بربری (افغانستان)
801- کیلوگرم: کرامت شاه ممدوف (ترکمنستان) 2- آیان یرنک بایف (قزاقستان) 3- ضیا احمدی (افغانستان) و آسنبک خدابردیف (قرقیزستان) 5- جاسپیر (هند) و هادی سلیمی (ایران الف) ... 9- حبیب اله ترابی (ایران ب)
90 کیلوگرم:1- خورشید شریف اف (تاجیکستان) 2- رامین گری (ایران ب) 3- داود عوض زاده (ایران الف) و صلوات تالای بک (قزاقستان) 5- خان محمد مرادی (افغانستان) و سواندی لیم (اندونزی)
100 کیلوگرم: 1- محمد میروف (تاجیکستان) 2- عبدالله ایری (ایران الف) 3- قدیر گلسین بیکوف (قرقیزستان) و عبدالواحد محمدی (ایران ب) 5- مانویر سینگ (هند) و مورگاپ گلدی آنایف (ترکمنستان)
100 + کیلوگرم:1- رجبی پلی اورازایف (ترکمنستان) 2- کوبانیچ بک کوکوموف (قرقیزستان) 3- عظم خواجه زاده (ایران الف) و کنکور پورداب باتار (مغولستان) 5- حجت تورجی (ایران ب) و باستووان پونگسانگ (تایلند)
ردهبندی تیمی: 1- ایران الف 49 امتیاز 2- قرقیزستان 43 امتیاز 3- ترکمنستان 34 امتیاز 4- افغانستان 33 امتیاز 5- تاجیکستان 30 امتیاز 6- قزاقستان 23 امتیاز
انتهای پیام/