برگزیدگان سومین جشنواره فیلم عمار معرفی شدند

خبرگزاری تسنیم : برگزیدگان سومین جشنواره مردمی فیلم عمار در مراسم اختتامیه این جشنواره اعلام شدند.

پوستر عمار

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، مراسم اختتامیه سومین جشنواره مردمی فیلم عمار علیرضا سجادپور، داوود میرباقری، نادر طالب‌زاده، وحید جلیلی، سعید قاسمی، سردار نقدی، محمد گلریز، مهدی فضائلی، عباسیان دبیر جشنواره فیلم فجر، جواد اردکانی، رحیم مخدومی، علیرضا قزوه، انسیه شاه‌حسنی، مجتبی شاکری، خانواده شهید احمدی ‌روشن و شهید حسین علام کبیری و جمعی دیگر از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه هنر انقلاب امشب در سینما فلسطین برگزار شد.

در آئین اختتامیه سومین جشنواره مردمی فیلم عمار برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر اعلام شدند:

در بخش نماهنگ:

1. خاورمیانه جدید؛ خاورمیانه اسلام به کارگردانی سعید خوش‌بیان

2. عشق است به آسمان پریدن به کارگردانی علی حمزه

3. بابا خون داد به کارگردانی مهدی نقویان

تقی یازرلو، جهانگیر خسروشاهی و محمد گلریز فانوس‌های بلورین این بخش را اهدا کردند.

در بخش مستند-داستانی:

با تقدیر از 24 ساعت مرخصی به کارگردانی ناصر شهریاری احمدی

1. به رنگ زندگی به کارگردانی داوود جلیلی

2. "11=1+1" به کارگردانی سید محمد طباطبایی

3. ودیگر هیچ نبود به کارگردانی محمدباقر مفیدی‌کیا

فانوس‌های این دسته از برگزیدگان را سید ناصر هاشم‌زاده، حسن عباسی و انسیه شاه‌حسینی به عنوان داوران این بخش اهدا کردند.

در بخش مستند- فتنه 88 و تلویزیونی:

1. مابی شماریم به کارگردانی مشترک محمد محمدی سرشت و محمودرضا فرقانی

2. انتخاب 10 به کارگردانی مهدی نقویان

3. ادگاردو به کارگردانی شهریار اسفندیاری

4. آشفته سران به کارگردانی محمد اسکندرزاده

5. غزه 85 مایل به کارگردانی سعید صادقی

در بخش مستند- تاریخ انقلاب

ضمن تقدیر از فیلم سمیه کردستان به کارگردانی مردانی و پاهایم قلقلک را دوست دارد به کارگردانی سید محمد میرکانی

1. بچه دو محله به کارگردانی مصطفی خسروی

2. آن مرد ایستاده است به کارگردانی علیرضا نوروزی خراسانی

3. ثانیه‌های معکوس به کارگردانی محمد رمضانی

فانوس‌های برگزیدگان بخش مستند را ابراهیم فیاض، نادر طالب زاده، ابوالقاسم طالبی، مهدی نصیری، و مسعود رضایی ضمن اعلام نظر داوری خود اهدا کردند.

در بخش مستند- نقد درون گفتمانی

ضمن تقدیر از درد و پول به کارگردانی قربانعلی طاهرفر

1. مزیت دوم به کارگردانی مقداد رحیمی

2. آب شهر به کارگردانی یاسر طالبی

3. میراث آلبرتا به کارگردانی حسین شمقدری

در بخش مستند - جنگ نرم

ضمن تقدیر از همزاد عاشقان به کارگردانی تورج کلانتری و مؤید به کارگردانی محمدرضا دهشیری

1. اخراجی‌ها 4 به کارگردانی محمد تقی رحمتی

2. کوچه مقدس به کارگردانی جمال عود سیمین

3. کاشانه به کارگردانی علی تاجیک

در بخش مستند- بیداری اسلامیو بین‌الملل

1. مدرسه به کارگردانی محمدرضا عباسیان

2. اندیشه حیات به کارگردانی مشترک محسن اسلام زاده و سید محسن اصغرزاده

3. 99درصد به کارگردانی محسن یزدی

4. جمیله به کارگردانی مجید کلهر

در بخش انیمیشن

ضمن تقدیر از ابراهیم در آتش به کارگردانی فاطمه نصیرفرد

2. پرواز غریب به کارگردانی کامران رضایی

3. نبرد خلیج فارس به کارگردانی فرهاد عظیما

4. آن ها زنده‌اند به کارگردانی محمد لطفعلی

در این بخش عطر ولایت به کارگردانی کیومرث صمدی به عنوان منتخب هیئت داوران اعلام شد.

جوایز این برگزیدگان از سوی شهریار بحرانی، محمدحسین نیرومند اهدا شد. احسان محمد حسنی به عنوان دیگر داور این بخش در این مراسم حضور نداشت.

از برگزیدگان این جشنواره با اهدای 27 فانوس بلورین تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال
بلیط هواپیما
قاصدک۲۴