برنامه کامل مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا
خبرگزاری تسنیم: برنامه کامل مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت اتحادیه فوتبال اروپا به دنبال گروهبندی 32 تیم حاضر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، فهرست کامل بازیهای این مرحله را منتشر کرده است.
گروه بندی این مسابقات به شرح زیر است:
گروه A: منچستریونایتد (انگلیس)، شاختار دونتسک (اوکراین)، بایرلورکوزن (آلمان)، رئال سوسیهداد (اسپانیا)
گروه B: رئال مادرید (اسپانیا)، یوونتوس (ایتالیا)، گالاتاسرای (ترکیه)، اف سی کپنهاگن (دانمارک)
گروه C: بنفیکا (پرتغال)، پاریسنژرمن (فرانسه)، المپیاکوس (یونان)، اندرلشت (بلژیک)
گروه D: بایرن مونیخ (آلمان)، زسکا مسکو (روسیه)، منچسترسیتی (انگلیس)،ویکتوریا پلزن (جمهوری چک)
گروه E: چلسی (انگلیس)، شالکه (آلمان)، بازل (سوئیس)، استوا بخارست (رومانی)
گروه F: آرسنال (انگلیس)، المپیک مارسی (فرانسه)، بورسیا دورتموند (آلمان)، ناپولی (ایتالیا)،
گروه G: پورتو (پرتغال)، اتلتیکومادرید(اسپانیا)، زنیت سن پترزبورگ (روسیه)، آستراوین (اتریش)
گروه H: بارسلونا (اسپانیا)، میلان (ایتالیا)، آژاکس (هلند)، سلتیک (اسکاتلند)
تقویم کامل بازیهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل 2014-2013 به شرح زیر است:
هفته نخست
سهشنبه 26 شهریور
منچستریونایتد – بایرلورکوزن
رئال سوسیهداد – شاختار دونتسک
گالاتاسرای – رئال مادرید
کپنهاگن – یوونتوس
بنفیکا – اندرلشت
المپیاکوس – پاریسنژرمن
بایرن مونیخ – زسکا مسکو
ویکتوریا پلزن - منچسترسیتی
چهارشنبه 27 شهریور
شالکه – استوا بخارست
چلسی – بازل
مارسی – آرسنال
ناپولی – بورسیا دورتموند
آسترا وین – پورتو
اتلتیکو مادرید – زنیت سنت پترزبورگ
میلان – سلتیک
بارسلونا – آژاکس
هفته دوم
سهشنبه 9 مهر
بازل – شالکه
استوابخارست – چلسی
بورسیا دورتموند – مارسی
آرسنال – ناپولی
زنیت سن پترزبورگ – آستراوین
پورتو – اتلتیکو مادرید
آژاکس – میلان
سلتیک - بارسلونا
چهارشنبه 10 مهر
شاختار دونتسک – منچستریونایتد
بایرلورکوزن – سوسیهداد
یوونتوس – گالاتاسرای
رئال مادرید – کپنهاگن
پاریسنژرمن – بنفیکا
اندرلشت – المپیاکوس
منچسترسیتی – بایرن مونیخ
زسکا مسکو – ویکتوریا پلزن
هفته سوم
سهشنبه 30 مهر
استوابخارست – بازل
شالکه – چلسی
آرسنال – بورسیا دورتموند
مارسی – ناپولی
پورتو – زنیت سنپترزبورگ
آستراوین – اتلتیکومادرید
سلتیک – آژاکس
میلان - بارسلونا
چهارشنبه اول آبان
بایرلورکوزن – شاختاردونتسک
منچستریونایتد – سوسیهداد
رئال مادرید – یوونتوس
گالاتاسرای – کپنهاگن
اندرلشت – پاریسنژرمن
بنفیکا – المپیاکوس
زسکا مسکو – منچسترسیتی
بایرن مونیخ – ویکتوریا پلزن
هفته چهارم
سه شنبه 14 آبان
شاختاردونتسک – بایرلورکوزن
سوسیهداد – منچستریونایتد
یوونتوس – رئال مادرید
کپنهاگن – گالاتاسرای
پاریسنژرمن – اندرلشت
المپیاکوس – بنفیکا
منچسترسیتی – زسکا مسکو
ویکتوریا پلزن – بایرن مونیخ
چهارشنبه 15 آبان
بازل – استوا بخارست
چلسی – شالکه
بورسیا دورتموند – آرسنال
ناپولی – مارسی
اتلتیکومادرید – آستراوین
آژاکس – سلتیک
بارسلونا – میلان
هفته پنجم
سهشنبه 5 آذر
استوابخارست – شالکه
بازل – چلسی
آرسنال – مارسی
بورسیا دورتموند – ناپولی
پورتو – آستراوین
زنیت سنتپترزبورگ – اتلتیکومادرید
سلتیک – میلان
آژاکس – بارسلونا
چهارشنبه 6 آذر
بایر لورکوزن – منچستریونایتد
شاختاردونتسک – سوسیهداد
رئال مادرید – گالاتاسرای
یوونتوس – کپنهاگن
اندرلشت – بنفیکا
پاریسنژرمن – المپیاکوس
زسکا مسکو – بایرن مونیخ
منچسترسیتی – ویکتوریا پلزن
هفته ششم
سهشنبه 19 آذر
منچستریونایتد – شاختاردونتسک
سوسیهداد – بایرلورکوزن
گالاتاسرای – یوونتوس
کپنهاگن – رئال مادرید
بنفیکا – پاریسنژرمن
المپیاکوس – اندرلشت
بایرن مونیخ – منچسترسیتی
ویکتوریا پلزن – زسکا مسکو
چهارشنبه 20 آذر
شالکه – بازل
چلسی – استوا بخارست
مارسی – بورسیا دورتموند
ناپولی – آرسنال
آستراوین – زنیت سنتپترزبورگ
اتلتیکومادرید – پورتو
میلان – آژاکس
بارسلونا – سلتیک
انتهای پیام/