فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه جشنواره عمار اعلام شد

شناسه خبر: 241691 سرویس: فرهنگی
چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار

خبرگزاری تسنیم: به‌گزارش دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار آثار راه‌یافته به بخش مسابقه دوره چهارم جشنواره اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم بر اساس این گزارش به‌علت تعدد بخشهای رقابتی دوره چهارم جشنواره نتایج بخشهای اقلام تبلیغی (پوستر و تیزر)، فیلم‌نامه، نقد و مقالات سینمایی، فیلم ما و بخش نماهنگ در افتتاحیه جشنواره در 13 دی ماه اعلام شد و برگزیدگان جوایز خود را دریافت کردند.

آثار مسابقه بخشهای مستند، داستانی و پویانمایی که در اختتامیه جشنواره اعلام نتیجه می‌شود توسط دبیرخانه جشنواره به‌شرح ذیل اعلام می‌شود.

آثار راه‌یافته به بخش مسابقه چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار

قالب داستانی

الفبای روشن به‌کارگردانی ایرج نوروزی

تکلیف به‌کارگردانی رضا شرفی

شرق بهشت به‌کارگردانی مهدی جوزانی و الهام آقاسری

رقص بادکنک‌ها به‌کارگردانی سیدسجاد موسوی

بزرگ‌مرد کوچک به‌کارگردانی صادق صادق دقیقی

کرایه‌ها آماده به‌کارگردانی حسین دارابی

آبی عمیق به‌کارگردانی حسن لفافیان

خاک و مرجان به‌کارگردانی مسعود اطیابی

درختان حماسی به‌کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی

نقاشی به‌کارگردانی فاطمه احمدی

حال حافظ خوب است به‌کارگردانی مجتبی حیدری

رسید به‌کارگردانی سیدمحمدهادی آقاجانی

مرزنشینان (فصل سوم) به‌کارگردانی مصطفی کرمی

یک روز دیرتر به‌کارگردانی امیر داسارگر

آواز نور به‌کارگردانی ابوذر قاسمی

گامهای شیدایی به‌کارگردانی حمید بهمنی

حق الناس به‌کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان

فرشتگان قصاب به‌کارگردانی سهیل سلیمی

گل‌پا به‌کارگردانی صفورا برسان

چند قدم مانده به‌کارگردانی عباس آرام‌مهر

شربت سینه به‌کارگردانی موسی خانزاده‌پور

راننده به‌کارگردانی سیدسجاد قافله‌باشی

ریسمانی نزدیک‌تر از رگ به‌کارگردانی مسعود اطیابی

قاب عکس به‌کارگردانی هانیه پورسلیمانی

موج منفی به‌کارگردانی کرامت پورشهسواری

ضربدر، مربع، دایره به‌کارگردانی مرجان اسماعیلی

قالب پویانمایی

معاد1 به‌کارگردانی شهید سیدحسام قدرت

گل سرخ به‌کارگردانی علیرضا آزادارمکی

این ده مرد به‌کارگردانی امیر شکرچی‌زاده

سقوط به‌کارگردانی مهدی آتش‌جام

جزیره بیداری به‌کارگردانی علیرضا طاهری

بیداری به‌کارگردانی محسن علینقیان

پدر به‌کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان

سربازان بین الملل (بی‌بی‌سی) به‌کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (ایران‌هراسی) به‌کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (پهپاد) به‌کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (بحران سوریه) به‌کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (توهم) به‌کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (2012) به‌کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (انتخابات آمریکا) به‌کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (بحران اقتصادی) به‌کارگردانی عباس عسکری

سربازان بین الملل (بحران نفتی) به‌کارگردانی عباس عسکری

بهمن و بختک به‌کارگردانی ابراهیم موحدی

مروارید سرخ تولید مرکز پویانمایی صبا

نان و تکنولوژی به‌کارگردانی مجید آسودگان

مجموعه تا قاف (بیوایمپلنت چشمی) به‌کارگردانی محمدرضا چیت‌ساز

مجموعه تا قاف (سلول بنیادی) به‌کارگردانی صادق لطفی‌زاده

مجموعه تا قاف (ماهواره امید) به‌کارگردانی حسین احمدی سخا

مجموعه تا قاف (پهپاد) به‌کارگردانی دانیال فرخی

مجموعه تا قاف (ناو جماران) به‌کارگردانی حسین احمدی سخا

مجموعه تا قاف (بلندترین سد جهان) به‌کارگردانی صادق لطفی‌زاده

مجموعه تا قاف (زیردریایی) به‌کارگردانی صادق لطفی‌زاده

روایت‌گری کتاب دا به‌کارگردانی علی تقی‌پور

آسفالت به‌سبک ایرانی به‌کارگردانی مجید آسودگان

سرخط ته‌خط به‌کارگردانی مجید آسودگان

رهایی به‌کارگردانی محمد عبدالرحیمی

قصه‌های گلنار به‌کارگردانی محمدرضا شهابی

نامه‌ای برای آفتاب به‌کارگردانی محمد افشارنژاد

کاهش جمعیت به‌کارگردانی محمدحسین خوش‌بیان

به‌خاطر یک مشت نمره به‌کارگردانی مجید آسودگان

فارغ التحصیلان گمشده به‌کارگردانی مجید آسودگان

کیمیاگر به‌کارگردانی مجید آسودگان

آی‌کیو170 به‌کارگردانی هادی محمدیان

داستان سامرا تولید مرکز پویانمایی صبا

شجاعان به‌کارگردانی سیاوش زرین‌آبادی

سکو به‌کارگردانی امیر محمدزاده و سلمان خورشیدی

سلامت به‌کارگردانی مجید آسودگان

هیس! افراطی‌ها حرف نمی‌زنند به‌کارگردانی منصوره اخوان

تماس از آمریکا به‌کارگردانی منصوره اخوان

فیلترینگ مذاکره به‌کارگردانی منصوره اخوان

دیوار به‌کارگردانی امیرحسین بیژن

سلامی برای روح‌الله به‌کارگردانی بهروز خندان‌دل

آقای شاه تولیدشده در مرکز پویانمایی صبا

عقده سبز به‌کارگردانی منصوره اخوان

شامات به‌کارگردانی منصوره اخوان

این دومینو برخواهد گشت به‌کارگردانی منصوره اخوان

9:20 در بوشهر به‌کارگردانی محمدامین همدانی

صداقت آمریکایی به‌کارگردانی محمدامین امامی

بینا و دینا به‌کارگردانی هادی محمدیان

فتح بوستان به‌کارگردانی نیما عشقی‌پور

ارتباط ایرانی به‌کارگردانی مجید آسودگان

داستان‌های یک مستأجر به‌کارگردانی مجید آسودگان

زیبای بدبو به‌کارگردانی مجید آسودگان

مهراوه به‌کارگردانی فاطمه سلیمانی‌پور

Uniself به‌کارگردانی حسن اسدی خانوکی

مقاومت تا پیشرفت به‌کارگردانی فرهاد عظیما

پیام راشل کوری به‌کارگردانی فرهاد عظیما

قالب مستند

بخش تاریخ معاصر ایران

جانشین به‌کارگردانی کاوه مظاهری

رؤیاهای رنگی به‌کارگردانی امیرحسین بیژن

این فصل را با من بخوان به‌کارگردانی حاج علی محمدی

پرواز صبح یک‌شنبه به‌کارگردانی محمود شهبازی

داستان یک انفجار به‌کارگردانی سیدمهدی احمدزاده

بحرین به‌کارگردانی کاوه مظاهری

شور و سرور به‌کارگردانی عباس صالح مدرسه‌ای

سازمانی برای جدایی به‌کارگردانی ایمان گودرزی

سیستان به‌کارگردانی کاوه مظاهری

کاروان به‌کارگردانی حسین فروتن

قصه‌های ناتمام تولید مؤسسه شاهد

کوچه نقاش‌ها به‌کارگردانی میثم مقصودی

سنجرخان سینما روستای نران به‌کارگردانی سید صلاح‌الدین رحیمی

قربانگاه زائران به‌کارگردانی مقداد رحیمی حاجی‌آبادی

مصاف1 به‌کارگردانی علی عبدالوهاب

سرانجام به‌کارگردانی عباس صالح مدرسه‌ای

بهشت ماندنی است به‌کارگردانی احمد ابراهیمی و مهرداد ابراهیمی

به‌نام خلق قهرمان ایران به‌کارگردانی محمدحجت احمدی‌زر

پایی که جا ماند به‌کارگردانی میثم مقصودی

سرزمین افتخار به‌کارگردانی محسن قیصری

یک تجربه ماندگار به‌کارگردانی محمد حبیبی منصور

روز واقعه به‌کارگردانی پروانه مرزبان

این روایت خیلی محرمانه نیست به‌کارگردانی روح‌الله رحیمی

بخش اقتصاد مقاومتی

تابش به‌کارگردانی روح‌الله رحیمی

آوای دستان به‌کارگردانی یزدان کیانی

پازل به‌کارگردانی روح‌الله رحیمی

از جنس حریر به‌کارگردانی محمد دیماسی

کایر به‌کارگردانی مهدی رسول‌پور

خونک ننوشیم به‌کارگردانی علیرضا کوشکی

طلای چی‌چست به‌کارگردانی مهدی حیدری

شهر شناور به‌کارگردانی مجید آسودگان

ایرانی نداریم به‌کارگردانی محمد ساسان

قاچاق پوشاک به‌کارگردانی محمد بن

خوب، بد، زشت به‌کارگردانی محمد ساسان

یه لقمه نون به‌کارگردانی امیرحسین خلیل‌زاده

بخش نقد درون‌گفتمانی، جنگ نرم و فتنه سال 88

من مدیر جلسه‌ام به‌کارگردانی سیدمقداد سیدصالحی

زاویه به‌کارگردانی محمدرضا حق‌نگهدار

شریان به‌کارگردانی سعید کاظمی

بشقاب‌های خالی به‌کارگردانی سیدمحمد طباطبایی

کدام انحراف؟ به‌کارگردانی رضا صادقی

سرگردون به‌کارگردانی محمد طادی

بحران خاموش به‌کارگردانی سیدمحمدعلی صدری‌نیا

اینجا چراغی روشن است به‌کارگردانی تورج کلانتری

فرصتی برای دیدن به‌کارگردانی عبدالحسین رجبی فروتن

این کشت تلخ است به‌کارگردانی آزیتا رصافی

ترور حقیقت به‌کارگردانی قاسم بخشی

مهمان خدا به‌کارگردانی محمدمهدی ناظمی اردکانی

کیف به‌کارگردانی هادی بهرامیان

یک عاشقانه آرام به‌کارگردانی مریم‌السادات مؤمن‌زاده

نیمه دوم به‌کارگردانی مقداد رحیمی حاجی‌آبادی

جای خالی به‌کارگردانی کمیل سوهانی

موسیقی ما به‌کارگردانی محمدجواد باقری

ژست به‌کارگردانی محمدسجاد نجفی

او با ما به‌کارگردانی محمدصادق باطنی

صدمرتبه از روی خدا بنویس به‌کارگردانی نریمان خلیلی

میراث آلبرتا2 ــ روایت اروپایی به‌کارگردانی حسین شمقدری

سینمای 99درصدی به‌کارگردانی تورج کلانتری

فصل سیب به‌کارگردانی امیر مهریزدان

چند شاخه گل مریم به‌کارگردانی محمد قاسم‌پور

داوطلبین عزیز به‌کارگردانی محمدحسن یادگاری

دکتر سلام به‌کارگردانی سیدمحمدعلی صدری‌نیا

خادمین شهر بهشت به‌کارگردانی حمیدرضا ایزدی قدوسی

نفت سیاه به‌کارگردانی علی خسروی

قدری دیگر به‌کارگردانی حاج علی محمدی

بخش روحانیت و بیداری اسلامی

نخبه‌کشی  به‌کارگردانی کاوه مظاهری

عمو روحانی به‌کارگردانی محمدتقی استیری

پیامکی برای خدا به‌کارگردانی محمدتقی رحمتی

شیخ علی به‌کارگردانی سیدمهدی موسوی

شاگرد امام به‌کارگردانی محمدحجت احمدی‌زر

صبح نیمه شعبان به‌کارگردانی محمدحجت احمدی‌زر

سپیدان به‌کارگردانی محمدحسین اخوان

در امتداد غدیر (شیخ عباس) به‌کارگردانی رضا برجی/ محمود جوانبخت

به‌رنگ زندگی به‌کارگردانی میلاد مهدوی

حاج آقا کمال به‌کارگردانی حمید شاهمرادی

کاغذ، قیچی، خدا به‌کارگردانی مرتضی خدادادی

گاو خشمگین به‌کارگردانی مهدی نقویان

دوازده تموز به‌کارگردانی سعید ابوطالب

نبرد با شیطان به‌کارگردانی محمدمهدی خالقی

یاسمن به‌کارگردانی محمدعلی فارسی

روزگار نو به‌کارگردانی سعید صادقی

به نام آزادی به‌کارگردانی سیدمحسن موسوی

پیمان‌های پنهان به‌کارگردانی سیدمحسن اسلام‌زاده

حلب، استقامت تا پیروزی به‌کارگردانی سیداحسان اصغرزاده

لبیک به‌کارگردانی وحید امیرخانی

گامهای سرخ به‌کارگردانی سیدکوشا اعتمادی

وقتی آنها آمدند به‌کارگردانی زهره یزدان‌پناه قره‌تپه

آه.زینب.آه به‌کارگردانی حسن کاربخش

سفر به دیار پشتون‌ها به‌کارگردانی سیدمحسن اسلام‌زاده

سفری برای بازگشت به‌کارگردانی مصطفی آهنگرها

بخش شهدا و مادران شهدا

سردار به‌کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی

مردی با آرزوهای دوربرد به‌کارگردانی علیرضا بوالی

مدرسه و آشنایی با شهدا به‌کارگردانی محسن حاج‌کرمی

پاکدشت به‌کارگردانی علی ملاقلی‌پور

لبه روشنایی به‌کارگردانی مجید آسودگان

مهندس حسام به‌کارگردانی محمدرضا ابوالحسنی

مأموریت خدا به‌کارگردانی محمدسرور رجایی

مسافر ایران به‌کارگردانی محسن یزدی قلعه

گزارش یک عملیات به‌کارگردانی محسن علم‌الهدی

میراث مجید به‌کارگردانی مصطفی آتشمرد

آخرین روزهای زمستان به‌کارگردانی محمدحسین مهدویان

بر آستان نجابت دریا به‌کارگردانی الله‌کرم رضائی‌زاده

شیخ شریف به‌کارگردانی نصیر نبهانیان

تولدت مبارک به‌کارگردانی مهدی زمان‌پور کیاسری

یک جنگ یک عکس نیم‌تنه به‌کارگردانی داود جلیلی

معلم جبهه‌های عشق به‌کارگردانی سجاد ریاحی

فرزند کبیرکوه به‌کارگردانی محمدرضا فریادی

حبیب یعنی دوست خدا به‌کارگردانی محمدرضا رحمانی

صبحانه با طعم مرگ به‌کارگردانی محمدعلی شعبانی

زیباتر از زندگی به‌کارگردانی محمود مزرعتی

به خدا تعظیم می‌کنم به‌کارگردانی رضا عاطفی

افطار سرخ به‌کارگردانی حاج علی محمدی

شیرآباد به‌کارگردانی محمدحجت احمدی‌زر

دلدار به‌کارگردانی مهدی خرمی

موضوع انشا به‌کارگردانی عادل احمدی

زندگی در ثانیه صفر به‌کارگردانی علی الفت

با مستند (حاجی‌بخشی) به‌کارگردانی سیدمحمد میرکانی

رؤیاهای رنگی به‌کارگردانی امیرحسین بیژن.

انتهای پیام/*

    برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تسنیم در تلگرام شوید.
    مهمترین عناوین اخبار
    مهمترین عناوین اخبار فرهنگی
    میهن هاستینگ
    موکب تسنیم
    تلگرام فرهنگی