اسامی آثار پویانمایی بخش سینمای ایران جشنواره فیلم کودک اعلام شد

خبرگزاری تسنیم: فهرست ۳۴ اثر کوتاه و نیمه بلند پویانمایی بخش مسابقه سینمای ایران بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

اسامی آثار پویانمایی بخش سینمای ایران جشنواره فیلم کودک اعلام شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان و به نقل از معاونت ارتباطات و امور رسانه‌ای جشنواره  فیلم‌ کودک و نوجوان، فهرست 34 اثر کوتاه و نیمه بلند پویانمایی بخش مسابقه سینمای ایران بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

اسامی آثار کوتاه و نیمه بلند پویانمایی راه یافته به بخش مسابقه سینمای ایران به این ترتیب معرفی شدند:احیا (مهین شکری- حوزه هنری کردستان)، آلاسکا (محمدرضا زردشتی)، بخشنده (حسین باغبان- موسسه فرهنگی دارالقران الحکیم و المهدی)، بوستان سعدی (ملوس مراد- مرکز پویانمایی صبا)، پنکه (شیرین سوهانی)، تاج خروسی- ار مجموعه عروسیه عروسی (مهین جواهریان- کانون پرورش، امور سینمایی)  از جمله این آثار هستند.

همچنین تاکسیدرمی (آراد صفارزادگان)، تردید (حسن خراسانی- حسین غفوری)، تمام زمستان هایی که ندیده ام (امید خوش نظر - سید مسعود صفوی)، خادم کوچک (سید علی موسوی نژاد - سیمای خراسان رضوی)، درخت (ساره شفیعی پور - استودیو رای آفرین)، درخت کهنسال (فرنوش عابدی - فرنوش عابدی/مرکز گسترش سینمای مستند تجربی)، رستوران جنگل (محمدرضا حنفی- مرکز پویانمایی صبا)، سلامی برای روح اله (بهروز خندان دل- حوزه هنری شاهرود)، سلطان و موش و پنیر (علی احمدی- کانون پرورش-امور سینمایی)، شجاعان (سیاوش زرین آبادی- مرکز پویانمایی صبا)، طریق القدس (نوروز عباسی- سازمان باغ موزه دفاع مقدس)، عروسی شاپرک (مهین جواهریان- کانون پرورش/امور سینمایی)، عشق، مادر و سرباز کوچک ( فاطمه حسنی) از دیگر آثار معرفی شده به شمار می‌روند.

عمو نوروز (نگاه فردیار- اداره کل پویانمایی صبا)، فرمانده (نوروز عباسی- موسسه اوج-هفت سنگ)، کوچک خان (حمیدرضا علیقلیان- مرکز پویانمایی صبا)، کودکان بلوط(سعادت رحیم زاده- مرکز پویانمایی صبا)، گندم دونه دونه (مهین جواهریان- کانون پرورش/امور سینمایی)، ماجراهای برف خونه (مصطفی یادگار-مصطفی یادگار)، ماجراهای خاله ستاره و حسنی (هدا صدرالحسینی، مهرداد امینی - شرکت فرا رسانه برگ)، ماهی سرخ شده (لیلا خلیل زاده/ مرکز گسترش)، نازلیجا (علی حسین عباس زاده)، هویت (سیدعلیرضا گلپایگانی- انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس)، وقت بازی (سپیده برجی نیا)، وقتی که بچه بودم (مریم کشکولی نیا -کانون پرورش/ امور سینمایی)، یک تپه یک گودال (صادق جوادی - مرکز پویانمایی صبا)، رقص قاصدک‌ها (وحیدشاکری) و ماهیان (محمدرضا قهرمان) نیز از دیگر آثار انتخابی به شمار می‌روند.

گفتنی است 3 فیلم پنکه (شیرین سوهانی)، تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام (امید خوش نظر) و درخت (ساره شفیعی پور) به بخش بین‌المللی جشنواره راه یافته‌اند.

به گزارش تسنیم، بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 11 تا 14 مهر در اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ج

آخرین اخبار ویروس کرونا

تبلیغات
بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار استانها
مهمترین اخبار استانها
مهمترین اخبار تسنیم
hamrah aval
ایران مال
بلیط هواپیما
mashhad