سومین جشنواره تئاتر شهر برگزیدگان خود را شناخت

خبرگزاری تسنیم: سومین جشنواره تئاتر شهر که از ۱۲ مهر ماه آغاز شده بود،‌ شب گذشته برگزیدگان خود را شناخت.

سومین جشنواره تئاتر شهر برگزیدگان خود را شناخت

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، اختتامیه سومین جشنواره تئاتر شهر به دبیری شهرام کرمی، شب گذشته 18 مهر ماه در سالن فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

جشنواره تئاتر شهر که از 12 تا 17 مهر ماه امسال در شش بخش رقابتی برگزار شد،‌ برگزیدگان خود را بدین شرح شناخت:

بخش عکس:

مجموعه عکس:
جایزه اول: تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی سید ضیاءالدین صفویان
جایزه دوم: جایزه نقدی و لوح تقدیر مریم ملک مختار
جایزه سوم: جایزه نقدی و لوح تقدیر صنم توکلی

تک عکس:
جایزه اول: تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی نیلوفر براری
جایزه دوم: جایزه نقدی و لوح تقدیر حسن طاهری
جایزه سوم: جایزه نقدی و لوح تقدیر منصوره قیلیچی
اهدا تقدیر نامه به خانم تینا دلنوازی

بخش پوستر:
جایزه اول: تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی شکوه احمدی برای طراحی مجموعه آثار منو تلخک، گلریزان صحنه، باد اومد
جایزه دوم: جایزه نقدی و لوح تقدیر محمد افشار برای طراحی پوس‌تر نمایش مثل خاری در انگشتو لبخند بزن هاگ
جایزه سوم: جایزه نقدی و لوح تقدیر به صورت مشترک جواد آتشباری برای طراحی پوس‌تر خون و گل سرخ و میثم خاوری برای طراحی پوستر مهدخت

نمایش‌نامه‌خوانی:

برگزیده:
 تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به علی میرزا عبادی نویسنده نمایش‌نامه جهانباز
همچنین در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک به گلزار رضوی نویسنده نمایش‌نامه آندرومدا و خانم بهار کریم‌زاده نویسنده نمایش‌نامه یک لحظه آرامش رسید.

کارگردانی:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به علی میرزا عبادی کارگردان نمایش‌نامه‌خوانی جهانباز اهدا شد.
همچنین در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک به بهار کریم‌زاده کارگردان نمایش‌نامه‌خوانی یک لحظه آرامش و گلزار رضوی کارگردان نمایش‌نامه‌خوانی آندرومدا رسید.

نقش خوان مرد:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به سیروس اسنقی برای نمایش‌نامه خوانی شاید غروب آغاز ماندن باشد، مهرداد عشقیان برای نمایش‌نامه خوانی جهانباز، میثم رازفر برای نمایش‌نامه خوانی یک لحظه آرامش و سید امیرمحمد احمدی برای نمایش‌نامه خوانی خش خش بیسیم اهدا شد.

نقش خوان زن:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مینا عنصری برای نمایشنامه خوانی آندرومدا اهدا شد.
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به شهره رعایتی برای نمایش‌نامه خوانی یک لحظه آرامش اهدا شد.

در بخش نمایش‌نامه‌خوانی از زری اماد کارگردان نمایش‌نامه خوانی شاید غروب آغاز ماندن باشد و سایه کبیری برای نمایش‌نامه خوانی بحث داغ فرهنگی تقدیر ویژه صورت گرفت:

بخش تئاتر خیابانی:

طراحی لباس:
لوح تقدیر و جایزه نقدی به پروانه علی‌ضامنی برای طراحی لباس نمایش کشف جدید اهدا شد.

موسیقی:
لوح تقدیر و جایزه نقدی به گروه موسیقی میر نوروزی اهدا شد.

بازیگری زن:
لوح تقدیر و جایزه نقدی به مرجان نعمتی بازیگر نمایش وندال‌ها اهدا شد.

بازیگری مرد:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به سعید رحیمی بازیگر نمایش شکلات تلخ اهدا شد.
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به امیرحسین شفیعی، مهدی ضیائیان، یحیی بخشی‌زاده و امین وحیدی‌زاده اهدا شد.

طرح و ایده

برگزیده:

تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فرامرز قلیچ خانی نویسنده نمایش شکلات تلخ اهدا شد.
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به احمد صمیمی نویسنده نمایش یه لحظه اهدا شد.

کارگردانی:

برگزیده:
تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به احمد صمیمی کارگردان نمایش یه لحظه
لوح تقدیر و جایزه نقدی به محمدهادی عطایی کارگردان نمایش فارغ التحصیل بدشانس اهدا شد.
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به مجتبی دربندی عروسک گردان نمایش جعبه جادویی اهدا شد.

بخش تئاتر کودک و نوجوان:

موسیقی:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آرش اسکندرلو برای نمایش گیس گلابتون و طلسم شهر آواز
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم به یاسر شیرزاد آهنگساز نمایش گیسو طلا رسید.

طراحی صحنه:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به سیدداوود حسینی برای نمایش ماه پری
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به فاطمه زعفرانی طراح صحنه نمایش گیسو طلا اهدا شد.

طراحی لباس:

برگزیده:
دیپلم افتخار و جایزه نقدی به ونوس ابوذری برای نمایش گیس گلابتون و طلسم شهر آواز
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به سپیده حسینی طراح لباس نمایش ماه پری اهدا شد.

نمایش‌نامه:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به محسن عظیمی نویسنده نمایش‌نامه یک گربه، یک ماهی
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به اسماعیل رحیمی سروش نویسنده نمایش‌نامه کتاب خور‌ها اهدا شد.

کارگردانی:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی خانم بهاره میرزاپور کارگردان نمایش گیسو طلا
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به مجتبی مهدی کارگردان نمایش قصه حسن و بزغاله اهدا شد.

بازیگری مرد:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به رامین مسیبی در نمایش گیسو طلا
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به مجتبی گوهرخانی در نمایش مبارک کجاست اهدا شد.

بازیگری زن:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مینووش رحیمیان در نمایش قصه حسن و بزغاله
همچنین تقدیر ویژه از بازیگر کودک تبسم شجاعت در نمایش یک گربه یک ماهی و لوح تقدیر و جایزه نقدی به فاطمه خدابنده لو در نمایش گیس گلابتون و طلسم شهر آواز اهدا شد.

بازیگران کودک و نوجوان:

هیئت داوران ضمن تقدیر از حضور کودکان و نوجوانان در نمایش‌های جشنواره از بازگران زیر با اهداء لوح جشنواره تقدیر می‌نماید:
در نمایش زال و سیمرغ: ایلیا اربابیان – پرنیان کاظمی – پرتو محمدی – آوا اربابیان – وانیا ستوده – سارا شربت دار – یاس خضروی – پرنیان کاظمی –پرنیان پرپنچی – غزال سواد کوهی – ماهور براره – پارمین کاظمی – سپهر دادجم – شهریار محسنی
در نمایش فراخوان: سپنتا وحید‌پور – رامبد عابدین – نیلوفر جامع – ستایش وحیدپور – محمدپارسا نعمتی مقدم – آناهیتا همتی – شقایق غیابی – پویا زند –یگانه دهباشی
در نمایش عصاره مهربانی: آناهیتا هنرچی – آوا محمدی – پارمیدا پوریوسف – رکسانا گلابی – ستاره عبدالهی – صبا ستوده – صدف افشاری – نیلوفر مصطفوی
در نمایش قایق کاغذی: هوتن آزادی
در نمایش مبارک کجاست؟ مانی تیموری

تقدیر ویژه:
به جهت طراحی و ساخت ماسک به سارا دبیری و زهرا مریدی در نمایش قایق کاغذی
کارگردانی نمایش عروسکی ماه پری، عاتکه حسینی

بخش تئاتر باران:

موسیقی:

برگزیده: 
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به دلارام زمانی و ملیکا رضی و حمیدرضا بلورچی برای نمایش خسوف
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی مسعود خادم برای نمایش یک شاخه گل سرخ اهدا شد.

طراحی صحنه و لباس:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به شقایق فتحی برای نمایش خسوف
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به احسان بیات فر برای نمایش خواب آلودگی اهدا شد

بازیگری مرد:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای ابوالفضل حاج علی خانی در نمایش خسوف
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک به کرامت رودساز در نمایش خاموشی و احسان بیات فر در نمایش خواب آلودگی

بازیگری زن:

لوح تقدیر و جایزه نقدی در این بخش به پرستو کرمی در نمایش آنکس که نیامده می‌داند، لیلا جنیدی در نمایش ودیعه، شقایق فتحی در نمایش خسوف اهدا شد.

کارگردانی:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی احسان بیات فر در نمایش خواب آلودگی
همچنین تقدیر و جایزه نقدی به علیرضا استادی در نمایش خسوف اهدا شد.

نمایش‌نامه نویسی:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار به آقای ابوالفضل حاج علی خوانی در نمایش خسوف
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به احسان بیات فر برای نمایش خواب آلودگی اهدا شد.

جایزه ویژه هیات داوران:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهرام ریحانی نویسنده و کارگردان نمایش رستاخیز ملائک
لوح تقدیر و جایزه نقدی به بازیگر خردسال مبینا آتشی در نمایش یک شاخه گل سرخ
جایزه ویژه شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار به هما جدیکار نویسنده و کارگردان نمایش حامیان کجایند به خاطر معاصر سازی مفاهیم دینی در شکلی تازه و خلاق

بخش صحنه‌ای:

موسیقی:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به  پدرام بابایی آهنگساز نمایش هزار و یک شب
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای فرهاد میر محمد صادقی آهنگساز نمایش بی‌نشون اهدا شد.

طراحی صحنه:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به محمد موسوی برای نمایش بی‌نشون
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به امیرحسین دوانی برای نمایش داستان پرهیاهوی سقوط اهدا شد.

طراحی لباس:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به نسرین خرمی طراح لباس نمایش بی‌نشون
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم مقدی شامیران برای طراحی لباس نمایش هزار و یک شب اهدا شد.

نمایش‌نامه‌نویسی:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به میلاد محمدی نویسنده نمایش‌نامه چهار نمایش‌نامه منتشر نشده از مهران صوفی
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به سیاوش بهادری راد نویسنده نمایش‌نامه داستان پرهیاهوی سقوط

کارگردانی:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای سیاوش بهادری راد کارگردان نمایش داستان پرهیاهوی سقوط
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم نازنین سهامی‌زاده کارگردان نمایش چشم در برابر چشم اهدا شد.

بازیگری مرد:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای سعید محبی امین در نمایش چهار نمایشنامه منتشر نشده از مهران صوفی
همچنین در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی به نادر مظلومی در نمایش هیچ‌کس اهدا شد.
در این بخش هیئت داوران به جهت کار گروهی منسجم و خلاقانه از گروه بازیگران نمایش داستان پرهیاهوی سقوط با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.
محسن رستگار، پرهام یدالهی، الهه افشاری، مجتبی بتوندی، مهدی حنفی، مهدی پاکزاد، علی جوان، مجتبی رجبی، اله شه پرست، علی پویا قاسمی، محمد غضنفری

بازیگری زن:

برگزیده:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم نرگس نیک سیرت در نمایش چشم در برابر چشم
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک اهدا می‌شود به خانم‌ها نازینین سهامی‌زاده و شیما بختیاری در نمایش چشم در برابر چشم

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال