برگزیدگان پنجمین جشنواره فاوا معرفی شدند

خبرگزاری تسنیم: پنجمین جشنواره فاوا با تقدیر از برگزیدگان حوزه ICT به کار خود پایان داد.

برگزیدگان پنجمین جشنواره فاوا معرفی شدند

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، پنجمین جشنواره فاوا با اعلام برگزیدگان و رونمایی از تمبر یادبود توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به کار خود پایان داد.

اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:

بخش شبکه‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات

-          برگزیده  بخش  "پشتیبانی" : شرکت ایرانیان رایان شرق

-          برگزیده  بخش" فنی مهندسی" : شرکت میکروموج

-          برگزیده  بخش" ترانزیت و ارتباطات بین الملل" : در این بخش شرکت کننده ای وجود نداشت

-          برگزیده بخش "  ایجاد و ارائه خدمات مراکز داده" : شرکت آریا گستر اسپادانا

بخش" اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات"

-              — اپراتورهای تلفن همراه سراسری: در این بخش هیچ شرکت کننده ای حائز شرایط نشد

-            — تلفن ثابت استانی دارای مراکز SC: شرکت مخابرات استان اصفهان

 -          — تلفن ثابت استانی دارای مراکز PC: شرکت مخابرات استان قم

-           — تلفن ثابت منطقه ای: در این بخش هیچ شرکت کننده ای حائز شرایط نشد

-           — ارائه دهندگان اینترنت ADSL: شرکت شاتل

-             — شرکت های SAP: گروه ماهواره‌ای سامان

-            — ارائه دهندگان اینترنت WIMAX: شرکت مبین نت

محور دولت الکترونیکی

-          برگزیده بخش " پنجره واحد خدمات " : سازمان تامین اجتماعی

-          برگزیده بخش " دستگاههای ملی و استانی برتر" : در این بخش هیچ شرکت کننده ای حائز شرایط نشد

محور ارائه محتوا و خدمات بر بستر شبکه ملی اطلاعات

-          برگزیده بخش " APP های تلفن همراه : شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا

-          برگزیده بخش " ایجاد کنندگان بستر مدیریت، تولید و انتشار محتوای ایرانی – اسلامی " : دکتر محمد کافی از دانشگاه فردوسی مشهد

-          برگزیده بخش " خدمات الکترونیکی تجاری شده" : نیما نورمحمدی از شرکت بازارکار آنلاین پونیشا

-          برگزیده بخش " نرم افزراهای ویژه توسط خط و زبان فارسی در بستر دیجیتال و تولید کنندگان محتوای ایرانی اسلامی" : شرکت عصر گویش پرداز

محور توسعه خدمات روستایی  و مناطق محروم

-          برگزیده بخش " نوآوری در ارائه خدمات " : شرکت پارس آنا دژ

محور پژوهش ، نوآوری ، صنعت و تجاری سازی

-          برگزیده بخش " پژوهشهای برتر:— پژوهشگر برتر: دکتر ماهرخ غنی شایسته   

-           —رساله برتر: بهزاد ابراهیمی

-—           تالیف برتر: دراین بخش هیچ شرکت کننده ای حائز شرایط نشد

-          برگزیده بخش " تولید تجهیزات برتر" : شرکت پرتو تماس نوین

-          برگزیده بخش " نرم افزارهای  ثبت شده و ثبت اختراع : شرکت پالار صنایع

-          برگزیده بخش " صادرات تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی" : شرکت پایا

-          برگزیده بخش " نرم افزار ها و تجهیزات ، ویژه افراد کم توان ودارای معلولیت : شرکت گیتی افزار تابان (گاتا)

محور اطلاع رسانی و رسانه های نوین

-          برگزیده بخش " پایگاه های اطلاع رسانی و شبکه های اجتماعی داخلی " :—

عمومی: پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

— آموزشی: پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه شهید بهشتی

برگزیده بخش " تولید محتوای خبری ، در حوزه ICT، (یادداشت ، مصاحبه، گزارش ، خبر) "

— رسانه تصویری (گزارش) : حسن یوسفی

— رسانه تصویری (برنامه تولیدی) : سعید نوری آزاد

— گزارش و اخبار : معصومه بخشی پور

محور توسعه خدمات پستی در کشور

-          برگزیده بخش " به کارگیری خدمات پستی در دستگاههای اجرایی " :  اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری

-          برگزیده بخش " فعالین بخش پست " : فروشگاه ماها

انتهای پیام/

پربیننده‌ترین اخبار اقتصادی
مهمترین اخبار اقتصادی
مهمترین اخبار تسنیم
ایران مال
آدرس‌ پیام‌رسان‌ها
بانک سپه
بانک سرمایه
مفتاح رهنورد
فنی