اجرای ۲۴ نمایش در دهمین روز جشنواره تئاتر فجر

۱۲ نمایش در بخش صحنه، شش نمایش در بخش خیابانی و محیطی و شش نمایش در بخش به علاوه تئاتر فجر سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در روز دهم جشنواره اجرا می‌شود.

اجرای 24 نمایش در دهمین روز جشنواره تئاتر فجر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برنامه کامل اجراهای روز  شنبه دهم بهمن ماه (روزدهم جشنواره )به این شرح است:

تالار وحدت : ساعت 17 هملت به کارگردانی توماس اوسترمایر ازآلمان با مدت زمان 120 دقیقه

تالار اصلی تئاتر شهر : ساعت 20 بازار عاشقان (تمرین اجرا) به کارگردانی هادی مرزبان ازتهران با مدت زمان 120دقیقه

تالار چهارسو: ساعت 20:30 در خواب دیگران به کارگردانی نادر برهانی مرند  از تهران  با مدت زمان 90 دقیقه

تالار سایه : ساعت 19 و 17 برف نیمه مرداد به کارگردانی عاطفه تهرانی از تهران با مدت زمان 50 دقیقه

تالار قشقایی: ساعت19:30 و 17:30 وانیک به کارگردانی سهراب سلیمی از تهران  با مدت زمان 70 دقیقه

تماشا خانه سنگلج : ساعت 16:30 دقیقه دو روی روایت نادری به کارگردانی جواد نوری از تهران با مدت زمان 90 دقیقه

تالار هنر : ساعت 19 و 17 حسن کچل به کارگردانی منصورجهانبخش از مشهد با مدت زمان 95 دقیقه

تئاتر مولوی: ساعت 17  و 19:30 آخرین انار دنیا  به کارگردانی ابراهیم پشت کوهی  از بندر عباس با مدت زمان 120 دقیقه

تالار حافظ : ساعت 20:30 و 18 خانه‌ای در آسیا  به کارگردانی آگروپاسیون سنور سرانو از اسپانیا با مدت 70 دقیقه

تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر: ساعت 20:45 و 18 نسل آخر  به کارگردانی سمانه زندی نژاد و فرزانه سهیلی  از تهران با مدت زمان 60 دقیقه

تالار استاد انتظامی تماشاخانه ایرانشهر : ساعت19  و 17 B5-6  به کارگردانی فرزام رنجبر ازتهران با مدت زمان 60 دقیقه

زمین تنیس مجموعه تاریخی سعد آباد : ساعت 17:30 سال ثانیه به کارگردانی حمید پور آذری با مدت زمان 70 دقیقه

ب) بخش نمایش های خیابانی و محیطی:

محوطه مجموعه تئاتر شهر: ساعت 16 پسماندگان به کارگردانی کیوان نخعی از تهران با مدت زمان 30 دقیقه

ساعت 16:30 داهول به کارگردانی علی قاضی  از مسجد سلیمان با مدت زمان 20 دقیقه

ساعت 17 پروانگی به کارگردانی حامد زارعان از تهران با مدت زمان 30 دقیقه

ساعت 18 کسی فشنگ‌ها را نمی شمارد (2) به کارگردانی امیر حسین شفیعی از ورامین با مدت زمان 25 دقیقه

باغ هنر (خانه هنرمندان ایران): ساعت 17 مهاجران سینه سرخ زریبار به کارگردانی علی محمد رادمنش از تهران با مدت زمان25 دقیقه

محوطه برج میلاد: ساعت 17  ژست به کارگردانی فرامرز قلیچ خانی  از تهران  با مدت زمان 20 دقیقه

ج) بخش به علاوه تئاتر فجر:

تماشاخانه ارغنون: ساعت18:30  و 17:30 مراسم قطع دست در اسپوکن به کارگردانی سیاوش بهادری راد از تهران با مدت زمان 90دقیقه

خانه نمایش دا: ساعت 20 و 18 جنی به کارگردانی بهنام احمدی از تهران با مدت زمان 60 دقیقه

سالن استاد خسرو شکیبایی تماشاخانه سه نقطه: ساعت 20و 18 سوء تفاهم  به کارگردانی محمد مهدی شاهی از تهران با مدت زمان 60  دقیقه

سالن استاد رکن الدین خسروی تماشاخانه سه نقطه: ساعت 21 و 19 مورچه ها به کارگردانی ع.علوی از قم با مدت زمان 55 دقیقه

تماشاخانه استاد مشایخی: ساعت 20 و 18 خونه ما به کارگردانی سمن قناد از تهران با مدت زمان 60دقیقه

تماشاخانه موج نو : ساعت 20:30 و 18 با ریتم برف پاکن به کارگردانی میلاد اخگر از تهران با مدت زمان 50 دقیقه

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال
بلیط هواپیما
قاصدک۲۴