لیست نهایی نامزدهای "صدای ملت" در سراسر کشور +‌ اسامی

لیست نهایی نامزد‌های «صدای ملت» در سراسر کشور منتشر شد.

لیست نهایی نامزدهای "صدای ملت" در سراسر کشور +‌ اسامی

به گزارش خبرگزاری تسنیمگروه استان‌ها، لیست نهایی نامزدهای مورد حمایت «صدای ملت» در سراسر کشور مشخص شد. 

استان آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه تبریز: آذرشهر، اسکو، اهر: مسعود پزشکیان، میرهادی قره سید رومیانی، علیرضا منادی، زهرا ساعی، محمدحسین فرهنگی، عباس عباس‌زاده

حوزه انتخابیه بستان‌آباد: غلامرضا نوری قزلجه

حوزه انتخابیه بناب: محمد باقری

حوزه انتخابیه شبستر: کریم قیاسی مرادی

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: مهدی دواتگری

حوزه انتخابیه میانه: سید بهلول حسینی، محمدحسین بهبودی

حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق: غفار اسماعیلی

استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: عابد فتاحی، نادر قاضی‌پور

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: مؤید حسینی صدر

حوزه انتخابیه نقده و اشنویه: عبدالکریم حسین‌زاده

استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر، سرعین: منصور حقیقت‌پور

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: جعفری بنه خلخال

استان اصفهان

حوزه انتخابیه اصفهان: فولادگر، سید مصطفی طباطبایی نژاد

حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل: منصوری آرانی

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر و درچه: علی دوستی

حوزه انتخابیه سمیرم: سکینه عمرانی

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: عوض حیدرپور

حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار: سید محمود حسینی دولت آبادی

حوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدون‌شهر، بوئین و میاندشت: محمدعلی اسفنانی

حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر: حسن نوریان

استان ایلام

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره: علی محمد احمدی

استان تهران

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس: علی مطهری، حسن سبحانی، کاظم جلالی، حسن غفوری فرد، علیرضا محجوب، محمد خوش‌چهره، سهیلا جلودارزاده، مصطفی کواکبیان، محمدرضا مفتح، علی نوبخت،  بهروز نعمتی، حجت‌الاسلام محمد صالحی‌منش، محمود مقدم، محمدعلی وکیلی، الیاس حضرتی،  محمدرضا دشتی اردکانی، حسن بیادی، محمد سقایی، پروانه مافی، محمود صادقی، محمدرضا علایی، محسن عابدینی‌پور، سید محمد حسینی، حسین شیخ‌الاسلام، مژگان آژیده، محمد موسی‌خانی، طه عبدخدایی، وحید شریعتمداری،  سید محمد طباطبایی‌نژاد، حسن زمانی

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سلمان: سید سعید زمانیان دهکردی

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد: حمیدرضا عزیزی فارسانی

حوزه انتخابیه بروجن: امیرعباس سلطانی

حوزه انتخابیه لردگان: مجید جلیل سرقلعه

استان خراسان‌جنوبی

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و خوسف: آیتی

حوزه انتخابیه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه: محمدعلی عبدالله زاده

حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه: جواد هروی

استان خراسان‌رضوی

حوزه انتخابیه مشهد و کلات: جواد آرین منش، حسین امینی، مهدی برادران، شراره معدنیان، حامد واعظ زاده خراسانی

حوزه انتخابیه تربت‌جام، تایباد و باخرز: غلامرضا اسدالهی

حوزه انتخابیه درگز: حسین محمدزاده

حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن: محمدرضا راه چمنی، رمضانعلی سبحانی فر

حوزه انتخابیه قوچان و فاروج: هادی شوشتری

استان خراسان‌شمالی

حوزه انتخابیه بجنورد: عباس مظفر

حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی

استان خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز: علیرضا دهقانی، سید شریف حسینی، جویجری

حوزه انتخابیه آبادان: سید حسین دهدشتی

حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجری: محمدباقر شریعتی

حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر: محمدرضا بهمئی

حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند: سید محمد سادات ابراهیمی

استان زنجان

حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه: محمدرضا خانمحمدی

استان سمنان

حوزه انتخابیه دامغان: عبدالرحمان رستمیان

استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه زاهدان: حسینعلی شهریاری، ناصر کاشانی

حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بخش‌های بنت، لاشار، آشار و هوران: اربابی

حوزه انتخابیه سراوان، سیب، سوران و مهرستان: میرمراد زهی

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: احمدرضا دستغیب، رجبی، محمدهادی ربانی شیرازی، جعفر قادری

حوزه انتخابیه آباده، خرم‌بید و بوانات: رحیم زارع

حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین: نادر فریدونی

حوزه انتخابیه مرودشت ارسنجان و پاسارگاد: محمدمهدی برومندی

حوزه انتخابیه ممسنی و رستم: نوذر شفیعی

حوزه انتخابیه فسا: جمالی

حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کربال: داریوش اسماعیلی

استان قزوین

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز: داود محمدی

استان قم

حوزه انتخابیه قم: علی لاریجانی، علی بنایی، یثربی

استان کردستان

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره، کامیاران: سالار مرادی، سید احسن علوی

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: امید کریمیان

حوزه انتخابیه سقز و بانه: بیگلری

استان کرمان

حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدرضا پور ابراهیمی، کریمی

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیری خامکانی

حوزه انتخابیه شهر بابک: مصطفی رضا حسینی قطب‌آبادی

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: سید سعید حیدری طیب، عبدالرضا مصری

حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب، دالاهو: حشمت الله فلاحت پیشه

استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: غلام محمد زارعی

حوزه انتخابیه گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون

استان گلستان

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: نبی هزارجریبی، نورمحمد تربتی نژاد

حوزه انتخابیه علی‌آباد کتول: رحمت الله نوروزی

حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش: سید نجیب حسینی

حوزه انتخابیه گنبدکاووس: سلیمان عباسی

حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان: ربانی

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: غلامعلی کوهساری

استان گیلان

حوزه انتخابیه رشت: غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی

حوزه انتخابیه صومعه‌سرا: سید کاظم دلخوش

استان لرستان

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: ایرج عبدی، نورمحمد بیرانوند

حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان: اللهیار ملکشاهی

استان مازندران

حوزه انتخابیه ساری و میاندرود: علی اصغر یوسف‌نژاد، محمد دامادی

حوزه انتخابیه قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی: سید هادی حسینی، رضیان

حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت: قاسم احمدی لاشکی

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: مقدسی، داود نعیمی

حوزه انتخابیه فراهان، تفرش و آشتیان: عباس صلاحی

حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی

استان هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر: منصور آرامی، محمد آشوری تازیانی

استان همدان

حوزه انتخابیه همدان و فامنین: امیر خجسته، محمدرضا حاجی بابایی

حوزه انتخابیه تویسرکان: محمدمهدی مفتح

حوزه انتخابیه اسدآباد: بهرامی

حوزه انتخابیه رزن: وزیری

استان یزد

حوزه انتخابیه اردکان: محمد رضا تابش

انتهای پیام/ 

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار استانها
مهمترین اخبار استانها
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال
بلیط هواپیما