برنامه مسابقات جام حذفی اعلام شد

شناسه خبر: 1177857 سرویس: ورزشی
قهرمانی تیم فوتبال ذوب آهن در جام حذفی کشور

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه مرحله دوم رقابت‌های جام‌حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر در فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله دوم جام حذفی را به شرح زیر اعلام کرد:

یکشنبه 21 شهریور 95

استقلال خرمشهر- شهرداری ماهشهر ساعت 17 ورزشگاه نفت‌وگاز اروندان خرمشهر

کشاورز مشکین‌شهر- سفیر آبیک  ساعت 16 ورزشگاه تختی مشکین‌شهر

پاراگ تهران- شهرداری میاندرود ساعت 16 و 30 دقیقه  ورزشگاه شهید کشوری تهران

استقلال آبی‌ب تهران- امیدبهارستان تهران ساعت 16 و 30 دقیقه  ورزشگاه اتکا تهران

شهباز نوژن‌البرز( خلخال‌دشت) – شهرداری همدان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج

نماینده خراسان‌رضوی-  پیروزی گرمسار ساعت 16 ورزشگاه  تختی مشهد

هف سمنان- شهرباران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه ولایت سمنان

شهرداری اردبیل- شهرداری تبریز ساعت 16 ورزشگاه تختی اردبیل

نیروی‌زمینی تهران- کیمیای فرآیند تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهدای نزاجا تهران

شهرداری فومن- بعث کرمانشاه ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه آزادی فومن

شهرداری ارومیه – سردار بوکان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

مهرگان‌دره‌شهر ایلام- رهپویان گیلان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهید کولیوند دره‌شهر

شهیدکریمی‌جویبار- کشاورز علی‌آباد ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهدای واسوکلا‌جویبار

پاس همدان – نماینده استان‌ کردستان ساعت 16 ورزشگاه قدس همدن

شهرداری بوشهر- فولادنوین اهواز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه بهشتی بوشهر

شاهین بندرعامری- ماهان شوشتر ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهیدجمادی دلوار

نفت‌نوین آبادان- شهرداری اراک  ساعت 18 ورزشگاه تختی آبادان

آلومینیوم هرمزگان- عقاب تبریز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

زاگرس یاسوج- شاهین‌توسعه‌کیش ساعت 16 ورزشگاه تختی یاسوج

نفت‌وگاز گچساران- شهرداری کاشان  ساعت 17 ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران

استقلال لطیفی لارستان- شهرداری بندرعباس ساعت 17 ورزشگاه تختی‌لار

دوشنبه 22 شهریور 1396
استقلال‌پدیده البرز- بادران‌نوین تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج

اروند خرمشهر- اتحاد لردگان چهارمحال ساعت 17 ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر

پناه آفرین قم – امید شهرداری اراک ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه حیدریان قم

آینده سازان برق شیراز- آب و برق کیش ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه حاجی‌پور سعادت‌شهر

فولاد یاسوج- شهرداری کهنوج ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه تختی یاسوج

کارا شیراز- قشقایی شیراز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه بعثت شیراز

نفت امیدیه – شاهین ماهشهر ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه

انتهای پیام/

    موضوعات مرتبط
    برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تسنیم در تلگرام شوید.
    مهمترین عناوین اخبار
    مهمترین عناوین اخبار ورزشی
    خبر فوری
    کانال تلگرام ورزشی