قهرمانی تیم‌های ایران در کشتی آزاد و فرنگی

رقابت‌های بین‌المللی روز جهانی کودک، با قهرمانی تیم‌های ایران در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی پایان یافت.

قهرمانی تیم‌های ایران در کشتی آزاد و فرنگی

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نوزدهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک روزهای 27 و 28 آبان ماه با حضور 13 تیم در کشتی فرنگی و 10 تیم در کشتی آزاد در محل خانه کشتی شماره 2 ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم های ایران در رقابت های کشتی آزاد و فرنگی به عنوان قهرمانی رسیدند.

رده بندی تیمی در پایان این رقابت ها به شرح زیر است:

رده بندی تیمی کشتی فرنگی: 1- ایران Bـ 2- ارمنستان 3- ایران Aـ 4- تاجیکستان 5- مولداوی 6- گرجستان 7- اوکراین 8- ایران Cـ 9- آذربایجان 10- قرقیزستان

رده بندی تیمی کشتی آزاد: 1- ایران Aـ 2- آذربایجان 3- اوکراین 4- ایران Cـ 5- ایران Bـ 6- قرقیزستان 7- تاجیکستان 8- گرجستان 9- ارمنستان 10- روسیه


همچنین نتایج این رقابت ها در مراحل مختلف به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

فینال: ایران Bـ 7- ارمنستان 3
رده بندی: ایران Aـ 6 – تاجیکستان 4
مقام پنجم: مولداوی 6- گرجستان 4
مقام هفتم: اوکراین، برنده 5 -  ایران Cـ  5 (امتیاز مثبت 23 به 18 به سود اوکراین)
مقام نهم: آذربایجان 9 – قرقیزستان یک

نتیجه دیدارهای نیمه نهایی کشتی فرنگی:

ایران Bـ برنده 5- ایران Aـ 5 (امتیاز مثبت 23 مساوی امتیاز فنی بیشتر تیم ایران Bـ)
ارمنستان، برنده 5- تاجیکستان 5 (امتیاز مثبت 23 به 22 به سود ارمنستان)
گرجستان 7- ایران Cـ 3
مولداوی، برنده 5- اوکراین 5 (امتیاز مثبت 21 به 20 به سود مولداوی)
آذربایجان 10- ترکمنستان صفر
قرقیزستان 9- عراق یک

نتایج مسابقات مقدماتی کشتی فرنگی:

گروه گروه A:
ترکمنستان 7- روسیه 3
ایران Bـ 6- گرجستان 4
ایران Bـ 10- روسیه صفر
گرجستان 8- ترکمنستان 2
ایران Bـ 10- ترکمنستان صفر
گرجستان 9 – روسیه یک
رده بندی تیمی در پایان مسابقات مقدماتی: 1- ایران Bـ 2- گرجستان 3- ترکمنستان 4- روسیه

گروه B:
ایران Aـ 6- ایران Cـ 4
ایران Aـ 8- آذربایجان 2
ایران Cـ 6- آذربایجان 4
رده بندی تیمی در پایان مسابقات مقدماتی: 1- ایران Aـ 2- ایران Cـ 3- آذربایجان

گروه C:
ارمنستان 7- مولداوی 3
مولداوی 8- عراق 2
ارمنستان 9- عراق یک
رده بندی تیمی در پایان مسابقات مقدماتی: 1- ارمنستان 2- مولداوی 3- عراق

گروه D:
اوکراین 7- قرقیزستان 3
تاجیکستان 7- قرقیزستان 3
تاجیکستان 6- اوکراین 4
رده بندی تیمی در پایان مسابقات مقدماتی: 1- تاجیکستان 2- اوکراین 3- قرقیزستان

کشتی آزاد:

فینال: ایران Aـ  7- آذربایجان 3
رده بندی: اوکراین 7-  ایران Cـ 3
مقام پنجم: ایران Bـ 6- قرقیزستان 4
مقام هفتم: تاجیکستان، برنده 5 – گرجستان 5 (امتیاز مثبت 25 به 23 به سود تاجیکستان)
مقام نهم: ارمنستان 8- روسیه 2


نتایج مسابقات مقدماتی کشتی آزاد:

گروه A:
ایران Bـ 10- روسیه صفر
ایران Cـ برنده 5- ایران Bـ 5 (امتیاز مثبت 22 به 17 به سود ایران Cـ)
ایران Aـ 7- تاجیکستان 3
ایران B- 8- تاجیکستان 2
ایران Cـ 8- روسیه 2
ایران Aـ 9- ایران Cـ 1
ایران Cـ 6- تاجیکستان 4
ایران Aـ 10 – روسیه صفر
ایران Aـ 8- ایران Bـ 2
تاجیکستان 8- روسیه 2
رده بندی تیمی در پایان مسابقات مقدماتی: 1- ایران Aـ 2- ایران C 3- ایران B 4- تاجیکستان 5- روسیه

گروه B:
آذربایجان 8- قرقیزستان 2
آذربایجان 9- گرجستان یک
اوکراین 8- ارمنستان 2
آذربایجان 9- ارمنستان یک
اوکراین 6- گرجستان 4
قرقیزستان، برنده 5- گرجستان 5 (امتیاز مثبت 25 به 20 به سود قرقیزستان)
گرجستان 6- ارمنستان 3
اوکراین 6- قرقیزستان 4
اوکراین، برنده 5- آذربایجان 5 (امتیاز مثبت 22 به 18 به سود اوکراین)
ارمنستان، برنده 5- قرقیزستان 5 (امتیاز مثبت 25 به 19 به سود ارمنستان)
رده بندی تیمی در پایان مسابقات مقدماتی: 1- آذربایجان 2- اوکراین 3- قرقیزستان 4- گرجستان 5- ارمنستان

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
بیشتر بخوانید...
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال
بلیط هواپیما