منتخبان شورای اسلامی شهر در مناظق مختلف استان کرمان مشخص شدند

منتخبان شورای اسلامی شهر در مناظق مختلف استان کرمان مشخص شدند.

منتخبان شورای اسلامی شهر در مناظق مختلف استان کرمان مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان کرمان روز جمعه 29 اردیبهشت ماه همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد. اخبار مربوط به نتایج رسمی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان کرمان را می‌توانید از طریق صفحه استانی تسنیم کرمان دنبال کنید.

اسامی نهایی منتخبان پنجمین دوره شورای شهر کرمان اعلام شد

محمدعلی توحیدی با اشاره به اسامی نهایی پنجمین دوره شورای شهر کرمان اظهارداشت: حسین چناریان با 48 هزار و 861 رای، علی بهرامی با 48 هزار و 655 رای، زهرا ایرانمنش  34 هزار و 737 رای، محمد فرشاد 33 هزار و 144 رای، رامین ارجمندکرمانی  31 هزار و 411 رای، محمدجواد کامیاب 31 هزار و 378 رای، محمد رضا معین‌زاده‌میرحسینی  30 هزار و 967 رای، منصور ایرانمنش 29 هزار و چهار رای، علی خدادادی  27 هزار و 606 رای، علی‌اکبر مشرفی 26 هزار و 55 رای و ماه‌بانومهناز معصوم‌زاده 24 هزار و 951 رای منتخبین نهایی مردم شهر کرمان هستند.

فرماندار کرمان تصریح کرد: احمد حسن‌زاده با 23 هزار و 740 رای، زهرا لری 22 هزار و 943 رای، فتح‌الله مویدی 20 هزار و 671 رای، حمیده عرب‌نژادخانوکی 20 هزار و 491 رای، رضا امیری 20 هزار و 239 رای، یوسف جعفری19 هزار و 126 رای و مسعود مسعودی‌نیا با 18 هزار و 120 رای اعضای علی‌البدل شورای شهر کرمان در این دوره هستند.

آخرین آمار منتخبین شورای شهر کرمان

محمدعلی توحیدی دقایقی پیش و در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین آمار پنجمین دوره شورای شهر کرمان تا این لحظه، اظهارداشت: از این تعداد آرا تا کنون حسین چناریان با 45 هزار و 962 رای بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است.

فرماندار کرمان در ادامه افزود: علی بهرامی با 45 هزار و 817 رای، زهرا ایرانمنش  32 هزار و 484 رای، محمد فرشاد 31 هزار و 258 رای، محمدجواد کامیاب 29 هزار و 506 رای، رامین ارجمندکرمانی  29 هزار و 336 رای، محمد رضا معین‌زاده‌میرحسینی  25 هزار و 278 رای، منصور ایرانمنش 27 هزار و 279 رای، علی خدادادی  25 هزار و 952 رای، علی‌اکبر مشرفی 24 هزار و 496 رای و ماه‌بانومهنازمعصوم‌زاده 23 هزار و 202 رای دیگر منتخبین مردم شهر کرمان تا ساعت 20:15 امروز هستند.

منتخبین شورای اسلامی شهر راور مشخص شدند

سیدحسن میرصادقی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسعود رحیم‌پور با پنج هزار و 126 رای، اصغر سلمان‌زاده  با چهار هزار و 874 رای، علی توکلی با چهار هزار و 543 رای، حسین نخعی‌راد با چهار هزار و 186 رای و احمد بقایی با چهار هزار و 184 رای به عنوان پنج عضو اصلی شورای اسلامی شهر راور انتخاب شدند.

آرا اعضای شورای شهر کرمان تا این لحظه اعلام شد

محمدعلی توحیدی دقایقی پیش و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از مجموع 297 صندوق اخذ رای در کرمان شمارش آرا 259 صندوق به پایان رسیده و 38 صندوق باقی‌مانده است اظهارداشت: از این تعداد آرا تا کنون حسین چناریان با 40 هزار و 942 رای بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است.

فرماندار کرمان در ادامه افزود: علی بهرامی با 40 هزار و 523 رای، زهرا ایرانمنش  28 هزار و 491 رای، محمد فرشاد 27 هزار و 174 رای، رامین ارجمندکرمانی  25 هزار و 639 رای، محمدجواد کامیاب 25 هزار و 606 رای، محمد رضا معین‌زاده‌میرحسینی  25 هزار و 278 رای، منصور ایرانمنش 24 هزار و 522 رای، علی خدادادی  22 هزار و 477 رای، علی‌اکبر مشرفی 21 هزار و 797 رای و ماه‌بانومعصوم‌زاده 20 هزار و321 رای دیگر منتخبین مردم شهر کرمان تا ساعت 15:30 امروز هستند.

اسامی اعضای شورای شهر رودبار جنوب اعلام شد

عطاء ناوکی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در رودبار جنوب، اظهارداشت: در این انتخابات رضا دراومد با 3 هزار و 120 رأی، مرتضی اکبری مهنی با 2 هزار و 984 رأی، رمضان حبیب با 2 هزار و 906 رأی، علیرضا محمدعلی زابلی با 2 هزار و 584 رأی و روح الله سنجری با 2 هزار و 577 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر رودبار جنوب انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین نور علی سالمی با 2 هزار و 301 رأی، بهرام سالمی با 2 هزار و 73 رأی و رسول سالمی با 2 هزار و 65 رأی به عنوان علی البدل شورای شهر رودبار جنوب انتخاب شدند.

اسامی اعضای شورای شهر فاریاب اعلام شد

علی نیک‌نفس در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در فاریاب اظهار داشت: در این انتخابات احمد ناروئی با هزار و 528 رأی، حمزه علوانی با هزار و 369 رأی، حمد بهبودی با هزار و 272 رأی، محمد رشیدی با هزار و 235 رأی و موسی صوغانی با هزار و 215 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

فرماندار فاریاب افزود: همچنین  علی تاجیک با هزار و 176رأی، اسماعیل تاجیک با هزار و 153 رأی و امرالله رشیدی به عنوان علی البدل شورای شهر فاریاب انتخاب شدند.

اسامی منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی کوهبنان اعلام شد

فرماندار زرند اسامی منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان را اعلام کرد.

حبیب‌الله خنجری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زرند اظهارداشت: مهدی برهانی‌نژاد با 6 هزار و 302 رای، وجیهه زمانی باب‌گهری 5 هزار و  با  644 رای، ایرج رحمانی با 5 هزار و  389 رای، فرهاد اسدی با 5 هزار و 299 رای، عباس ایرانمنش با 5 هزار و 260 رای، سیدرسول تهامی با 4 هزار و 883 رای و سیدعباس تهامی با 4 هزار و 882 رای به‌عنوان اعضای اصلی شورای شهر کوهبنان انتخاب شدند.

فرمانداری زرند افزود: همچنین عباس جعفری، علی ابراهیمی، محسن احمدی، سیدرضی جعفری و احمد حسینی به‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

اسامی منتخبین پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا عنبرآباد اعلام شد‌

فرماندار عنبرآباد گفت: منتخبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان مشخص شدند.

محمد حجتی‌پور در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم در جیرفت، اظهارداشت: رستم نوزادی با 3 هزار و 134 رأی،  حسین کوهستانی با 3 هزار و 96 رأی، مرتضی جهانشاهی با 2 هزار و 963 رأی، محمد بهادری با 2 هزار و 943 رأی و محمود سالاری با 2 هزار و 788 رأی به عنوان شوراهای اسلامی شهر عنبرآباد مشخص شدند.

فرماندار عنبرآباد گفت: حمید الهی هم با کسب 2 هزار و 712 رأی به عنوان عضو علی‌ا‌لبدل شورای شهر عنبرآباد مشخص شد.

اسامی منتخبین شورای شهر رابر و هنزاء اعلام شد‌

فرماندار رابر اسامی منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای رابر را اعلام کرد.

علیجان سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رابر اظهارداشت: ابوذر تاج‌الدینی، میثم شمس‌الدینی، سیامک صولت‌زاده، مهدی شمس‌الدینی و داود خواجه‌حسنی منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رابر هستند.

فرماندار رابر گفت: در شهر هنزاء نیز احمد امین، سیداحمد صدر هاشمی‌نژاد، ناصر امیری، محمد امیری و سیدضیاء حسینی با کسب بیشترین آراء به عنوان شوراهای اسلامی شهر هنزاء معرفی شدند.

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ریگان مشخص شدند

فرماندار ریگان از مشخص شدن اسامی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ریگان خبر داد.

امین باقری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بم، اظهارداشت: حسین دهگان، محمود علیزاده، اکبر دهقانیان، میردوست شکری و اکبر بامری با کسب بیشترین آراء به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر ریگان انتخاب شدند.

فرماندار ریگان برگزیدگان مردم در شهر گنبکی را به این شرح اعلام کرد:از بین 18 نامزد شورای شهر، مراد آبیار، صادق رمیار، سیف‌الله رنجبران، علی موسی‌زاده و ابراهیم علیزاده انتخاب شدند.

منتخبان شورای اسلامی شهر و روستاهای رفسنجان اعلام شد

منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر سیرجان مشخص شدند.

حمید ملانوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رفسنجان، با اعلام اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر و روستاهای رفسنجان اظهارداشت: منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رفسنجان حجت‌الاسلام علی هاشمیان، علی بهشتی‌پور، محمد فتحیان، حسین پاکزاد، وحیده نوری، غلامحسین حسن‌شاهی و محمدعلی ارجمند هستند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات در دیگر شهرها گفت: مهدی خلیلی‌نژاد، رضا رشیدی، محمد ریاحی، محمدرضا رشیدی و عباس عظیمی منتخبین مردم در شهر کشکوئیه و محسن مکی‌آبادی، امین سلاجقه، سیداحمد بهزادی، زهرا فتحی و نجمه صادقی منتخبان مردم برای انتخابات شوراها در شهر سرچشمه شدند.

فرماندار رفسنجان مجید ضیاءالدینی، علی دادخدایی، علی جعفری‌پور، غلامرضا احمدپور و حسین فتاحی را منتخبان شورای شهر صفائیه برشمرد و گفت: شهر بهرمان محمد شریفی، مهدی شریفی، مجید صفریان، مهدی نوذری و محمد قطب‌الدینی منتخبان مردم هستند.

منتخبان شورای شهر سیرجان مشخص شدند

منصور مکی آبادی در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم در سیرجان اظهار داشت: منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر سیرجان مشخص شدند.

وی با بیان اینکه بدلیل حضور پر شور مردم در پای صندوق‌ها دریافت آرا تا ساعت پایاتی شب طول کشید گفت: محمدرضا عرب گویینی با 12 هزار و 997 رای، محمد عسکری بدوئی با 8 هزار و 806 رای، طاهره جهانشاهی با 7 هزار و 817 رای، امین صادقی‌گوغری با 6 هزار و 972 رای، مصطفی اسفندیار پور با 6 هزار و 842 رای، ابوذر زینلی 6 هزار و 605 رای و محمداسماعیل خواجونژاد 6 هزار و 363 به عنوان اعضای اصلی در این دوره از انتخابات منتخب مردم سیرجان شدند.

وی خاطر نشان کرد: حسن خدامی، نصرت امینی‌مقدم و ایراندخت رضایی هم اعضای علی‌البدل هستند.

منتخبان شورای اسلامی شهر جیرفت مشخص شدند

احمد امینی‌روش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در جیرفت، اظهارداشت:  در این انتخابات روح‌الله میرکهنوج با 10 هزار و 27 رأی، سید‌کمال خوشکام با 9 هزار و 326 رأی، حسین مشایخی با 8 هزار و 208 رأی، زهرا دلیری با 8 هزار و 185 رأی، حمید نعمتی با 7 هزار و 981 رأی، محمد‌علی امیرمحمودی با 7 هزار و 732 رأی و رضا سالاری با 7 هزار 659 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین  محمود معناصری با 7 هزار و 304 رأی، حجت دلفاردی با 7 هزار و 240 رأی و تورج کوهستانی با 6 هزار و 931 رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
بیشتر بخوانید...
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار استانها
مهمترین اخبار استانها
مهمترین اخبار تسنیم
آدرس‌ پیام‌رسان‌ها
ایران مال
گردشگری
فنی