لیگ کشتی امشب و فردا برگزار می‌شود

شناسه خبر: 1442035 سرویس: ورزشی
دیدار تیم های ایران و آمریکا - فینال جام جهانی کشتی آزاد

شش دیدار از هفته‌های دوم و سوم رقابت‌های لیگ کشتی آزاد و فرنگی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، شش دیدار از هفته‌های دوم و سوم رقابت‌های لیگ کشتی آزاد و فرنگی امشب و فردا شب در شهرهای مرند، تهران، نوشهر، شیراز و مشهد برگزار می‌شود. اسامی داوران و ناظران این رقابت‌ها به شرح زیر است:

سه شنبه 30 خرداد ماه:
هفته دوم لیگ کشتی آزاد گروه الف: هیئت کشتی مرند - بیمه رازی جویبار (میزبان خانه کشتی مرند، بعد از افطار):
رئیس کمیته لیگ: هادی حبیبی
سرپرست مسابقات: عبداله فتوحی
نماینده هیئت کشتی استان: علی اکبر وظیفه‌خواه
سرپرست فنی: غلامرضا طاهری خانی (داور درجه یک بین المللی- قزوین)
داوران: مسعود رستمی پور (درجه یک بین المللی- تهران) احمد تاجیک (درجه یک بین المللی- تهران) علی اکبر صوفی (درجه 2 بین المللی- تهران) هومن طهماسبی (درجه 3 بین المللی- خراسان رضوی

چهارشنبه 31 خرداد ماه:
هفته سوم لیگ کشتی آزاد گروه الف: هیئت کشتی مرند - رعد پدافند (میزبان خانه کشتی مرند، بعد از افطار):
رئیس کمیته لیگ: هادی حبیبی
سرپرست مسابقات: عبداله فتوحی
نماینده هیأت کشتی استان: علی اکبر وظیفه خواه
سرپرست فنی: غلامرضا طاهری خانی (داور درجه یک بین المللی- قزوین)
داوران: مسعود رستمی پور (درجه یک بین المللی- تهران) احمد تاجیک (درجه یک بین المللی- تهران) علی اکبر صوفی (درجه 2 بین المللی- تهران) هومن طهماسبی (درجه 3 بین المللی- خراسان رضوی

پنج شنبه اول تیر ماه:
هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه الف: مرحوم خواجه وندی نوشهر- شهدای مدافع حرم قم (میزبان سالن حسن رنگرز نوشهر، بعد از افطار):
رئیس کمیته لیگ: هادی حبیبی
سرپرست مسابقات: حسن یاری‌نیا
نماینده هیئت کشتی استان: مهدی توکلی
سرپرست فنی: کامران سلطانی زاده (داور درجه یک بین المللی)
داوران: بهروز رضا پور (درجه یک بین المللی- هرمزگان) مرتضی زورمند (درجه یک بین المللی- البرز) محمدرضا عطایی (درجه 2 بین المللی- آذربایجان شرقی) خلیل احمدی (درجه سه بین المللی- تهران)

پنج شنبه اول تیرماه:
هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه ب: رعد پدافند – سینا صنعت ایذه (میزبان سالن شهدای هفتم تیر تهران، بعد از افطار)
سرپرست مسابقات: محمدصادق عبدلی
نماینده هیئت کشتی استان: رضا غلامی
سرپرست فنی: مهدی بشیرزاده (داور درجه یک بین المللی- خوزستان)
داوران: هژار عباسی (درجه یک بین المللی- آذربایجان غربی) داود خوش منظر (درجه یک بین المللی- تهران) حسین چرمی (درجه دو بین المللی- زنجان) محمدباقر طباطبایی (درجه سه بین المللی- خراسان رضوی)

جمعه 2 تیرماه:
هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه ب: آکادمی امید نوروزی- دانشگاه پیام نور خوزستان (میزبان خانه کشتی امید نوروزی شیراز، بعد از افطار)
سرپرست مسابقات: شهرام چراغی
نماینده هیئت کشتی استان: کاظم ناصری
سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (درجه یک بین المللی- البرز)
داوران: ناصر فروتن (درجه یک بین المللی- تهران) بهروز زاده هندیجانی (درجه یک بین المللی- خوزستان) ابوالفضل سبزعلی (درجه دو بین المللی- تهران) افشین صمدی زاده (درجه سه بین المللی- آذربایجان شرقی)

پنج شنبه 9 تیرماه:
هفته دوم لیگ کشتی آزاد گروه ب : هیئت کشتی خراسان رضوی- هیئت کشتی هرسین کرمانشاه (میزبان خانه کشتی مشهد، ساعت 18)
سرپرست مسابقات: محمدصادق عبدلی
نماینده هیأت کشتی استان: حسن بامشکی
سرپرست فنی: کوروش تقی زاده (درجه یک بین المللی- بوشهر)
داوران: اکبر نصیری (درجه یک بین المللی- زنجان) امیرحسین رهنما (درجه یک بین المللی- سمنان) رضا صالح آبادی (درجه دو بین المللی- خراسان رضوی) حمیدرضا فرسیابی (درجه سه بین المللی- تهران)

انتهای پیام/

    برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تسنیم در تلگرام شوید.
    مهمترین عناوین اخبار
    مهمترین عناوین اخبار ورزشی
    میهن هاستینگ
    کانال تلگرام ورزشی