برگزاری آئین اختتامیه سی‌امین جشنواره فیلم کودک با اجرای اشکان خطیبی در اصفهان+ معرفی کاندیداها

آئین اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حضور وزیر ارشاد در اصفهان برگزار می‌شود.

برگزاری آئین اختتامیه سی‌امین جشنواره فیلم کودک با اجرای اشکان خطیبی در اصفهان+ معرفی کاندیداها

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از مسئولان استانی و شهری، هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه اصفهان در تالار کوثر برگزار می‌شود.

اشکان خطیبی بازیگر تئاتر و سینما اجرای آئین اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان را برعهده دارد.

فهرست نهایی کاندیداهای جشنواره فیلم کودک و نوجوان اعلام شد که به شرح زیر است:

کاندیدای بهترین فیلم (کودک)  بخش بلند سینمایی:

1- فیلم شکلاتی به تهیه کنندگی ایرج محمدی

2- فیلم قهرمانان کوچک به تهیه کنندگی بیتا منصوری

3- فیلم دزد و پری 2 به تهیه کنندگی بهروز مفید

کاندیدای بهترین فیلم (نوجوان)  بخش بلند سینمایی:

1- فیلم اسکی باز به تهیه کنندگی محمد احمدی

2- فیلم 21 روز بعد به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه

3- فیلم پایان رویاها به تهیه کنندگی بکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

 کاندیدای بهترین کارگردانی بخش بلند سینمایی:

1- فیلم 21 روز بعد به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان

2- فیلم اسکی باز به کارگردانی فریدون نجفی

3- فیلم پل سفید به کارگردانی علی قوی تن

 کاندیدای بهترین فیلمنامه بخش بلند سینمایی:

1- احسان ثقفی برای فیلم 21 روز بعد

2- حسین قناعت برای فیلم دزد و پری 2

3- محمدعلی طالبی برای فیلم پایان رویاها

کاندیدای بهترین دستاورد فنی و هنری بخش بلند سینمایی:

1- فرهاد محمودی فیلمبردار فیلم اسکی باز

2- علی محمد قاسمی فیلمبردار فیلم پایان رویاها

3- پیمان عباس زاده فیلمبردار فیلم چهل کچل

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی:

1- فیلم باران آهسته می بارد به کارگردانی سعید نجاتی

2- فیلم آریو والیبال؟ به کارگردانی محمد بخشی

3- فیلم سلام به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی

کاندیدای بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی:

1- فیلم باران آهسته می بارد به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان قم، شهرداری ازمیر ترکیه

2- فیلم آریو والیبال؟ به تهیه کنندگی نیما ربیعی

3- فیلم سلام به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و جبرئیل نجفی

4- فیلم خاطره به تهیه کنندگی حسین دارابی

کاندیدای بهترین فیلمنامه کوتاه و نیمه بلند داستانی:

1- فیلم باران آهسته می بارد به نویسندگی علیرضا راونده

2- فیلم پیژامه راه راه پدر را باد برد به نویسندگی محمد صادقی

3- فیلم سلام به نویسندگی اکرم صادقی

4- فیلم مشق شیدا به نویسندگی محسن جسور

5- فیلم صدای نرگس به نویسندگی هادی راهبر

کاندیدای بهترین فیلم بخش بلند داستانی (غیرسینمایی):

1- مهدی مطهر برای فیلم آگوست

2- حسن داها و محمد شماعیان برای فیلم عشق نیکان

3- داوود قچاق برای فیلم فقط شاگرد اول

 کاندیدای بهترین کارگردانی بخش بلند داستانی (غیرسینمایی):

1- فرناز امینی برای کارگردانی فیلم عشق نیکان

2- آزاده قچاق برای کارگردانی فیلم فقط شاگرد اول

3- مسعود فرخنده طینت فرد برای کارگردانی فیلم قدم خیر

 کاندیدای بهترین فیلمنامه بخش بلند داستانی (غیرسینمایی):

1- احمدعلی حامد برای فیلم فقط شاگرد اول

2- احمد زایری، ماریا ماوتی، محمد اسفندیاری برای فیلم آگوست

3- علی محمد سرجه پیما و علیرضا حسینی برای فیلم خیال نقش

کاندیدای کارگردانی  بخش پویانمایی سینمایی:

 1- فیلم رهایی از بهشت به کارگردانی علی نوری اسکویی

2- فیلم راز پروانه ها به کارگردانی علی تنهایی

 کاندیدای بهترین فیلم نوجوان در بخش پویانمایی سینمایی:

1- فهرست مقدس به تهیه کنندگی محمدامین همدانی-خانه پویانمایی انقلاب اسلامی اوج

2- رهایی از بهشت به تهیه کنندگی علی نوری اسکویی

 کاندیدای بهترین فیلم کودک در بخش پویانمایی سینمایی:

1- دنیای کیف های به تهیه کنندگی حمید نخعی

2- راز پروانه ها به تهیه کنندگی علی تنهایی

 کاندیدای بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی:

1- لایت سایت به کارگردانی سید مسلم طباطبایی

2- هزارافسان به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا

3- گل و بلبل به کارگردانی مهدی آقاجانی

4- سوزن بان به کارگردانی مهدی خرمیان

 کاندیدای بهترین فیلم بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی:

1- گل و بلبل به تهیه کنندگی مهدی آقاجانی

2- درخت پرتغالی به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

3- رویاها در یک روز به تهیه کنندگی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

4- هزارافسان به تهیه کنندگی اصغر صفار-مرکز پویانمایی صبا

 کاندیدای بهترین فیلم نامه بخش کوتاه و نیمه بلند و بلند پویانمایی:

1- ناگهان باد برمیخیزد به نویسندگی ادریس سامانی

2- کودکان به نویسندگی هادی محمدیان طبقی

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار استانها
مهمترین اخبار استانها
مهمترین اخبار تسنیم
خبر فوری
گردشگری