برای حضور در رقابت‌های انتخابی

اسامی تیم نوجوان کاراته ایران اعلام شد

شناسه خبر: 1480250 سرویس: ورزشی
حسن روحانی/ کاراته

سرمربی تیم ملی نوجوانان گفت: قطعاً مسابقات جام وحدت و دوستی میدان خوبی برای کاراته کاها خواهد بود و آنها را ارزیابی می کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، حسن روحانی اظهار داشت: روز جمعه 13 مرداد ماه یک رقابت انتخابی در رده سنی نوجوانان و همزمان با برگزاری مسابقات انتخابی جوانان و امید در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می شود و فقط نفرات دعوت شده و نفرات سوم قهرمانی کشور باید در روز انتخابی در سالن حاضر باشند.

وی افزود: تعدادی کاراته کا با نظر کادر فنی به این مرحله انتخابی دعوت شده اند که به صورت دو حذفی مبارزه خواهند کرد تا در نهایت یک کاراته کا از میان آنها انتخاب شود و در ادامه نفر برتر با نفرات سوم قهرمانی کشور به صورت دوره ای مبارزه می کند تا یک کاراته کا باقی بماند.

روحانی ادامه داد: نفر باقی مانده به اضافه نفرات اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور اصفهان و نیز نفرات فیکس حاضر در رقابتهای قهرمانی آسیا قزاقستان در جام وحدت و دوستی شرکت خواهند کرد و بنا به شرایط ممکن است در ارومیه یک نفر را خط بزنیم

وی گفت: یک کیلوگرم ارفاق وزنی برای مسابقات انتخابی در نظر گرفته شده و وزن کشی رقابتها هم صبح روز مسابقه در سالن مسابقات انجام خواهد شد و طبق برنامه ساعت 9 صبح مبارزات آغاز می شود.

اسامی نفرات دعوت شده از سوی کادر فنی بدین شرح است:

وزن 52-کیلوگرم:
نفرات اول تا سوم قهرمانی کشور اصفهان: حسین اصغری(مازندران)، علیرضا حیدری(مرکزی)، امیرحسین محمودپور(آذربایجان غربی)، حسن عباسی(اصفهان)
نفرات دعوت شده: پوریا تنگدونی(کرمان)، عرفان خلیل پور(مازندران)، محمدرضا زنگی آبادی(کرمان)، محمد خسرو بیگی(مرکزی)، مرتضی کریمی(البرز)

وزن 57-کیلوگرم:
نفرات اول تا سوم قهرمانی کشور اصفهان: یونس نصر(اصفهان)، علیرضا فرجی(مازندران)، علیرضا رضایتی(فارس)، علیرضا زند(مرکزی)
نفرات دعوت شده: عرشیا فیض(کرمانشاه)، دانیال خواجو(گیلان)، حمیدرضا بهادری(قم)، یونس مهدوی(مازندران)، فرزین پرمایه(اصفهان)، مسعود علیزاده(گلستان)، علی محمدی(زنجان)، آیدین یعقوبی(مازندران)

وزن 63-کیلوگرم:
نفرات اول تا سوم قهرمانی کشور اصفهان: امیرحسین خلیفه(البرز)، ابوالفضل میرزایی(مازندران)، میلاد غلامی(اصفهان)، کوروش زیگلری(فارس)
نفرات دعوت شده: عرشیا خالداری(کرمان)، امیررضا نصیری(کرمانشاه)، محمود نعمتی(قم)، امیرحسین طاهری نژاد(قروین)، محمدمهدی کرمی(البرز)، علیرضا نوروزی(ایلام)

وزن 70- کیلوگرم:
نفرات اول تا سوم قهرمانی کشور اصفهان: علی خانی(تهران)، سیدابوالفضل عمرانی(مازندران)، علی توکلی(تهران)، عماد ایروانی(تهران)
نفرات دعوت شده: ایمان برزعلی(گلستان)، حمیدرضا مهرفر(البرز)، امیرحسین گلبهار(قم)، شایان شعبانی(قزوین)، نوید عشقی(زنجان)

وزن 70+کیلوگرم:
نفرات اول تا سوم قهرمانی کشور اصفهان:محمد سینا عبدالحسینی(قم)، امیرسالار اسلامی (خراسان رضوی)، محمدهادی طاهری(اراک)، کمل فیضی(مازندران)
نفرات دعوت شده: یوسف شاطرزاده(اصفهان)، علیرضا قنبری(کرمانشاه)، علیرضا شهریار پناه(کرمان)، هادی نظری(کرمانشاه)، مهدی کشتکار(کرمان)، ارشاد احمدی(کردستان).

انتهای پیام/

    برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تسنیم در تلگرام شوید.
    مهمترین عناوین اخبار
    مهمترین عناوین اخبار ورزشی
    میهن هاستینگ
    کانال تلگرام ورزشی