اعلام برگزیدگان جشنواره بین‌المللی رادیکال پرفورمنس

شناسه خبر: 1541848 سرویس: فرهنگی
جشنواره بین‌المللی رادیکال پرفورمنس

اسامی برگزیدگان جشنواره بین‌المللی رادیکال پرفورمنس پس از آخرین مرحله داوری در بخش‌های آلترناتیو پرفورمنس، پرفورمنس‌آرت، ویدئوپرفورمنس و سایبرفورمنس اعلام شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، دبیرخانه نخستین جشنواره بین‌المللی رادیکال پرفورمنس اسامی برگزیدگان نهایی در بخش‌های آلترناتیو پرفورمنس، پرفورمنس‌آرت، ویدئوپرفورمنس و سایبرفورمنس را به شرح زیر اعلام کرد.

در بخش پرفورمنس‌آرت ؛طباطبایی، پریسا صادقی، مهدی اسدی و پژمان حسینی و در بخش آلترناتیو پرفورمنس جلال هاشمی و حسین مهاجر (در قالب یک گروه) موفق به حضور در جشنواره شدند.

در بخش ویدئوپرفورمنس فراز فلاحی (ایران)، حسام نظری (ایران)، الخاندرو زرتوک (مکزیک)، مانوئل لوپز (اسپانیا)، زلاتکو کوزیچ (صربستان)، تونی شوئنسن (استرالیا)، موریسیو سائنز (مکزیک)، لاچدویرجن تریمگیستو (مکزیک)، روجلیو ملندز (مکزیک)، جفری برد (ایالات متحده آمریکا) و در بخش سایبر پرفورمنس گروه لوز چنج (گروه بین‌المللی)، گروه دیستنت فیلینگز (گروه بین المللی) و خانم یولاندا بنالبا (اسپانیا) به عنوان شرکت کنندگان این دوره جشنواره پذیرفته شدند.

آثار نهایی از میان 143 طرح و اثر در چهار بخش آلترناتیو پرفورمنس، پرفورمنس‌آرت، ویدئو پرفورمنس و سایبرفورمنس که شامل 41 طرح و اثر از هنرمندان غیر ایرانی بود، داوری و برگزیده شدند.

داوری در دو بخش آلترناتیو پرفورمنس و پرفورمنس‌آرت در سه مرحله به انجام رسید که نتایج بررسی و مطالعه طرح‌ها در مرحله نخست، در روز 14 تیرماه 1396 اعلام شد.

نسیم احمدپور، آزاده گنجه، سعید بهنام، اصغر دشتی و امیر راد داوری بخش آلترناتیو پرفورمنس و نسیم احمدپور، اصغر دشتی، امیر راد، مهدی صدر و علی فیروزجنگ داوری بخش پرفورمنس‌آرت را در مرحله اول برعهده داشتند.

در مرحله دوم داوری که در تاریخ 11 مردادماه برگزار شد، هنرمندان به صورت حضوری به ارائه طرح‌های خود پرداختند و داوران همزمان نکات و نظرات خود را در قالب مشاوره به شرکت کنندگان ارائه کردند. در سومین مرحله، داوران طرح‌های نهایی شده بر پایه مشاوره‌ی داوران را مورد ارزیابی قرار داده و نتیجه نهایی را اعلام نمودند.

مرحله دوم و سوم این دو بخش توسط آزاده گنجه ، امیر راد، مهدی صدر و علی فیروزجنگ به انجام رسید.

در بخش‌ ویدئوپرفورمنس داوری این بخش توسط الیاس امینیان، انریکو توماسلی، امیر راد، مهدی صدر و علی فیروزجنگ و در بخش سایبرپرفورمنس توسط ساندرا بازیچ ، الیاس امینیان، ، امیر راد، رضا غیورو علی فیروزجنگ صورت گرفت.

کلیه پذیرفته شدگان در هر چهار بخش، جهت کسب رادیکال زرین، در آذر 1396 به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

 

    برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تسنیم در تلگرام شوید.
    مهمترین عناوین اخبار
    مهمترین عناوین اخبار فرهنگی
    میهن هاستینگ
    موکب تسنیم
    تلگرام فرهنگی