لیست اعضای مجمع عمومی و انتخابی کمیته ملی المپیک منتشر شد

لیست اعضای چهل و پنجمین مجمع عمومی و انتخابی کمیته ملی المپیک که ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۲۵ دی ماه در سالن اجتماعات استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود، منتشر شد.

لیست اعضای مجمع عمومی و انتخابی کمیته ملی المپیک منتشر شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، لیست اعضای چهل و پنجمین مجمع عمومی و انتخابی کمیته ملی المپیک که ساعت 14 روز دوشنبه 25 دی ماه در سالن اجتماعات استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

ردیف

نام و نام خانوادگی

عنوان

1

مسعود سلطانی فر

وزیر محترم ورزش و جوانان

2

کیومرث هاشمی

رئیس کمیته ملی المپیک

3

  شاهرخ شهنازی

دبیرکل کمیته ملی المپیک

4

رباب شهریان

نایب رئیس کمیته ملی المپیک

5

علیرضا دبیر

نایب رئیس کمیته ملی المپیک

6

فضل اله باقرزاده

رئیس فدراسیون شمشیربازی و عضو هیات اجرایی

7

رسول خادم

رئیس فدراسیون کشتی و عضو هیات اجرایی

8

غلامعلی محمد علیپور

رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی و عضو هیات اجرایی

9

سید محمد پولادگر

رئیس فدراسیون تکواندو و عضو هیات اجرایی

10

بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون معرفی می شود

رئیس فدراسیون بسکتبال

11

محمود خسروی وفا

رئیس کمیته ملی پارالمپیک

12

سعید آذری

نماینده باشگاههای ورزشی

13

محمود مشحون

کارشناس خبره حوزه ورزش دانش آموزی

14

علی کفاشیان

کارشناس خبره و عضو هیات اجرایی

15

طاهره طاهریان

کارشناس خبره

16

میترا نوری

کارشناس خبره

17

رضا صالحی امیری

کارشناس خبره

18

الهه احمدی

نماینده قهرمانان المپیک

19

حمید سوریان

نماینده قهرمانان المپیک

20

کیانوش رستمی

نماینده قهرمانان المپیک

21

هادی ساعی

نماینده قهرمانان المپیک

22

یوسف کرمی

نماینده قهرمانان المپیک

23

زهرا نعمتی

نماینده قهرمانان المپیک

24

مهرعلی باران چشمه

نماینده ورزش ستاد کل نیروهای مسلح

25

پیمان فخری

نماینده مربیان و داوران المپیک

26

مسعود سلیمانی

رئیس فدراسیون اسکواش

27

سید عبدی افتخاری

رئیس فدراسیون اسکی

28

  بهمن محمد رضایی

رئیس فدراسون اسکیت

29

محمدرضا پوریا

رئیس فدراسیون بدمینتون

30

حسین ثوری

رئیس فدراسیون بوکس

31

هاشم اسکندری

رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد

32

غلامرضا نوروزی

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی

33

مجتبی جوهری

رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای

34

مجید شایسته

رئیس فدراسیون تنیس

35

مهرداد علی قارداشی

رئیس فدراسیون تنیس روی میز

36

علی دادگر

رئیس فدراسیون تیراندازی

37

محمد علی شجاعی

رئیس فدراسیون تیر و کمان

38

محمد درخشان

رئیس فدراسیون جودو

39

حجت اله دهخدایی

رئیس فدراسیون چوگان

40

مجید کیهانی

رئیس فدراسیون دو و میدانی

41

خسرو قمری

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری

42

زهرا اینچه درگاهی

رئیس فدراسیون ژیمناستیک

43

مسعود خلیلی

رئیس فدراسیون سوارکاری

44

مهرداد پهلوان زاده

رئیس فدراسیون شطرنج

45

محسن رضوانی

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو

46

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال

47

غلامرضا امینی

رئیس فدراسیون قایقرانی

48

محمدصادق فرجی

رئیس فدراسیون کاراته

49

عباس خواجه اورسجی

رئیس فدراسیون کبدی

50

رضا زارعی

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

51

کیکاووس سعیدی

رئیس فدراسیون گلف

52

احمد ضیائی

رئیس فدراسیون والیبال

53

محمد علی صبور

رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه

54

حسین بابوئی

رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی

55

  محمدرضا دهخدا

رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی

56

علی مجدآرا

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی

57

علی مرادی

رئیس فدراسیون وزنه برداری

58

مهدی علی نژاد

رئیس فدراسیون ووشو

59

بهرام شفیع

رئیس فدراسیون هاکی

60

علیرضا رحیمی

رئیس فدراسیون هندبال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
بیشتر بخوانید...
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار تسنیم
آدرس‌ پیام‌رسان‌ها
ایران مال
فنی