انتخابی تیم ملی کشتی آزاد| مشخص شدن نفرات راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی

نفرات راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد مشخص شدند.

انتخابی تیم ملی کشتی آزاد| مشخص شدن نفرات راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان از ساعت 10 صبح امروز در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده و با برگزاری مسابقات نوبت صبح نفرات راه یافته به دیدارهای نیمه نهایی مشخص شدند.

در پایان مسابقات نوبت صبح این رقابت‌ها نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم:
نادر حاج آقا نیا (کرمان) – رضا اطری (مازندران)
مهران رضا زاده (مازندران) – فرهاد جلایی (تهران)

61 کیلوگرم:
محمد نامجو مطلق (گیلان) – باقر یخکشی (مازندران)
سجاد صالح پور (اصفهان) – ایمان صادقی (مازندران)

65 کیلوگرم:
یونس امامی (تهران) – بهنام احسان پور (مازندران)
پیمان بیابانی (تهران) - مرتضی قیاسی (لرستان)

70 کیلوگرم:
محمدرضا سرگو (البرز) – مهدی یگانه جعفری (مازندران)
میثم نصیری (زنجان) – محمد یوسفی (مازندران)

74 کیلوگرم:
مسعود کمروند (مرکزی) – مصطفی حسین خانی (تهران)
سعید داداش پور (تهران) – محسن عباسی (البرز)

79 کیلوگرم:
علیرضا قاسمی (تهران) – محمد زارعی (توابع تهران)
بهمن تیموری (کرمانشاه) – امید حسن تبار (مازندران)

86 کیلوگرم:
کامران قاسم پور – بازنده دیدار احمد بذری (مازندران) و علیرضا کریمی (همدان)
حامد عاشق حسینی – برنده دیدار احمد بذری (مازندران) و علیرضا کریمی (همدان)

92 کیلوگرم:
سینا غلامی (مازندران) – علی ابراهیمی (خراسان رضوی)
محمدجواد ابراهیمی (مازندران) – رضا بیات (تهران)

97 کیلوگرم:
حسین رمضانیان (مازندران) - بازنده دیدار دانیال شریعتی نیا (همدان) و علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان)
اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) - برنده دیدار دانیال شریعتی نیا (همدان) و علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان)

125 کیلوگرم:
امین طاهری (تهران) - جعفر شمس ناتری (گیلان)
پرویز هادی (آذربایجان شرقی) - یداله محبی (کرمانشاه)

نفرات اول، دوم و سوم مشترک این رقابت‌ها، مجوز حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی که دهه آخر اردیبهشت ماه برگزار می‌شود را بدست می‌آورند.

از نتایج مهم مسابقات نوبت صبح می‌توان به نتایج زیر اشاره کرد:

محمدرضا سرگو، برنده - سیداحمد محمدی (10 بر 4)

امید حسن تبار، برنده - محمد متقی نیا

ارشک محبی، برنده - جمال میرزایی

رضا بیات، برنده - حسین شهبازی

محمدجواد ابراهیمی، برنده - سعید توکل

امیر محمدی، برنده - اباذر اسلامی (5 بر 3)

علیرضا گودرزی، برنده - حسین شعبانی (6 بر 5)

کامران قاسم پور، برنده - مسعود مددی (6 بر 2)

پرویز هادی، برنده - جابر صادق‌زاده (7 بر صفر)

اسمایل نجاتیان، برنه - امیر محمدی (4 بر 4)

یونس امامی، برنده - مهران نصیری (6 بر 5)

امین طاهری، برنده - الیاس بختیاری (14 بر 11)

حواشی:

*رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد مانند روز گذشته در میان تماشاگران حاضر شد و مسابقات ار همراه با آنها دید. امروز هم بازار عکس سلفی داغ بود و علاقمندان بارها اقدام به گرفتن عکس همراه با خادم کردند.

*صادق گودرزی قهرمان سابق جهان و المپیک به همراه محسن کاوه مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد به همراه جمع زیادی از پیشکسوتان کشتی در سالن شهدای هفتم تیر تهران حضور داشتند.

*در جریان مسابقات بارها شاهد اعتراض کشتی گیران و مربیانشان به نتایج مسابقات بودیم. در دیدار ابراهیمی و ارشک محبی که به حساسیت فوق العاده‌ای کشیده شده بود شاهد تقابل تماشاگران مازندرانی و کرمانشاهی بودیم که هرکدام خواستار پیروزی نماینده استانشان بودند. بعد از شکست ارشک محبی، محمدحسین محبی مربی کرمانشاهی به شدت از این موضوع ناراحت بود. ارشک محبی هم به عملکرد داوران بی دلیل معترض بود.

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار تسنیم
آدرس‌ پیام‌رسان‌ها
ایران مال
فنی