جشنواره شهرکرد|کمیسیون صدای جشنواره صداوسیما برگزیدگان خود را شناخت

جوایز آثار برتر کمیسیون صدای بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما با حضور معاون امور استان‌های رسانه ملی اهداء شد.

جشنواره شهرکرد|کمیسیون صدای جشنواره صداوسیما برگزیدگان خود را شناخت

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، برگزیدگان صدای مراکز در جلسه کمیسیون صدای بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات مراکز استانی تجلیل شدند. بر این اساس در بخش اصلی جشنواره و در ساختار ترکیبی نمایشی، چهار اثر حائز رتبه‌های برتر شدند؛ مریم طبری از مرکز خراسان شمالی برای برنامه «خونمون» به عنوان بهترین برنامه خانواده، الناز عزیزی از مرکز اردبیل برای برنامه «جوان سسی» به عنوان بهترین برنامه جوان، سمانه برزگر از مرکز گلستان برای برنامه «گلستانه» به عنوان بهترین برنامه عصرگاهی و الناز عزیزی از مرکز اردبیل برای برنامه «کند گوروشو» به عنوان بهترین برنامه روستا جوایز خود را دریافت کردند.

بهترین تهیه‌کننده برنامه‌های ترکیبی نمایشی این دوره جشنواره هم بر اساس نظر هیئت داوران، هلیا حسینی از مرکز خراسان رضوی برای برنامه «کوچولوی خونه» بود. همچنین لوح تقدیر بهترین گوینده در این بخش هم به فاطمه محمدی‌نژاد از مرکز مازندران برای اجرا در برنامه «پیشه کا» اهدا شد و سولماز ملکی از مرکز اردبیل هم لوح تقدیر بهترین گزارشگر برنامه‌های ترکیبی نمایشی را برای برنامه «کند گوروشو» به خود اختصاص داد، در همین بخش و به عنوان بهترین نویسنده، لوح تقدیر به فاطمه زارع برای برنامه «بچه‌های یزد» صدا و سیمای مرکز یزد تعلق گرفت.

همچنین در ساختار ترکیبی ساده، امین فخارپور لوح تقدیر بهترین برنامه نوجوان را برای برنامه «نان بیست بیست» صدای مرکز فارس دریافت کرد، ایران میثمی از مرکز مهاباد برای برنامه «ژوانگه عاشقان» به عنوان بهترین برنامه معارفی و حمید کاویانی از مرکز گلستان برای برنامه «گلستان سلام» به عنوان بهترین برنامه صبحگاهی، حائز رتبه‌های برتر شدند.

حمید کاویانی همچنین لوح تقدیر بهترین برنامه میزگرد را نیز برای برنامه «رو در رو» دریافت کرد و بهترین صدابردار برنامه‌های ترکیبی ساده نیز امین فخارپور از مرکز فارس برای برنامه «بیست بیست» شناخته شد.

لوح تقدیر بهترین برنامه CSA نیز به حسین حیدری مشهور از مرکز کرمانشاه برای برنامه «درختان هم درد می‌کشند» رسید و سیما امیری هم لوح تقدیر بهترین نمایش رادیویی را برای نمایش «شماره 13» از مرکز خوزستان به خود اختصاص داد.

در ساختار مستند و در بخش برگزیدگان چشنواره ABU، لوح تقدیر به فاطمه وکیلی از مرکز فارس برای برنامه «درنا» اهدا شد و آرزو دهکردی از مرکز البرز هم لوح تقدیر بهترین مستند را برای مستند «تکیه بارمله» دریافت کرد.

در بخش ویژه کمیسیون صدا، مستند «قیام 29 بهمن تبریز» لوح تقدیر موضوعی «چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب» را به خود اختصاص داد و رادیونمای مرکز خوزستان نیز به عنوان بهترین رادیونما انتخاب شد و ایمان فتحی اسکندری، لوح تقدیر این بخش را دریافت کرد.

گفتنی است، بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما، سوم تا پنجم شهریورماه جاری به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار تسنیم
بلیط قطار
آدرس‌ پیام‌رسان‌ها
همراه اول
ایران مال
فنی