بیست و ششمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور به پایان رسید

بیست و ششمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور با شناخت نفرات و تیم‌های برتر به پایان رسید.

بیست و ششمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور به پایان رسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی، بیست و ششمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور در 6 رشته تکواندو، کشتی آزاد، کشتی فرنگی، تنیس روی میز، فوتسال و والیبال از هشتم شهریورماه به مدت 7 روز به میزبانی تبریز برگزار شد.

در روز پایانی این مسابقات در رشته فوتسال که در سالن علوم پزشکی تبریز برگزار شد تیم منطقه سه با برتری چهار-صفر برابر منطقه چهار کاپ قهرمانی را بالای سر برد و منطقه 9 هم در سکوی سوم ایستاد.

در رشته والیبال دانشجویان منطقه یک متشکل از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل با برتری سه-یک مقابل منطقه دو مدال طلا را تصاحب کردند. در این رشته، تیم منطقه سه نیز مقام سوم را به خود اختصاص داد.

در مسابقات تنیس روی میز، منطقه سه و نه  در سکوهای اول و دوم ایستادند و منطقه یک و شش مشترکا در با کسب مقام سوم مشترک به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند. در بخش انفرادی علی بخشی از منطقه سه، محمد صفا محمدی از منطقه هفت به ترتیب اول و دوم شدند و سکوی سوم مشترکا به علی‌رضا آماده ذکریا از منطقه یک و آریا سرلک از منطقه پنج رسید.

در رشته تکواندو مناطق هشت، نه و دو به ترتیب با 49، 46 و 29 امتیاز روی سکو رفتند. در بخش انفرادی نیز محمدرضا پرهیزی، محمد اشرفی، جمشید جمشید پور، امیرحسین غلامی، سید ابوالفضل حسنی، محمد فلاح، فردین نظرپور و پوریا برای در وزن‌های مختلف به مدال طلا مسابقات دست یافتند.

در مسابقات کشتی آزاد منطقه پنج با 150 امتیاز به قهرمانی دست یافت. مناطق هشت و دو نیز کسب با 145 و 130 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند. در بخش انفرادی این رشته نیز وحید مقدم، فرشید باقری، داریوش حضرت قلی زاده، حافظ دشتیان، حسین روسی، علی بابایی، سجاد حبیبی و علی اکبری به مدال زرین طلا دست یافتند.

در کشتی فرنگی نیز مناطق هشت، سه و پنج با امتیازات 158، 122 و 104 اول تا سوم شدند. در این رشته نیز محمدرضا علیپور، علی رستار، امیرمهدی عسگری، محمدامین رنجبر، عزیز الله علیزاده، علی‌اصغر اباذری، پویا حامدی و سجاد سبکتکین در اوزان مختلف به روی سکو اول رفتند.

به گزارش تسنیم این مسابقات با شرکت 640 ورزشکار از 31 استان و در قالب 10 منطقه برگزار شد.

انتهای پیام/ح

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار استانها
مهمترین اخبار استانها
مهمترین اخبار تسنیم
آدرس‌ پیام‌رسان‌ها
ایران مال
گردشگری
فنی