کشتی فرنگی جام یادگار امام| تیم نوجوانان ایران با شکست آذربایجان قهرمان شد

تیم ایران «الف» با شکست آذربایجان به‌عنوان قهرمانی چهارمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) دست یافت.

کشتی فرنگی جام یادگار امام| تیم نوجوانان ایران با شکست آذربایجان قهرمان شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، چهارمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم‌های آذربایجان، ارمنستان، اوکراین، ایتالیا و چهار تیم از کشورمان روزهای 15 و 16 شهریورماه در شهر سیرجان استان کرمان برگزار شد که در پایان تیم ایران با شکست 10 بر صفر تیم آذربایجان در دیدار فینال به عنوان قهرمانی رسید.

نتایج دیدارهای فینال، رده بندی و کسب عنوان‌های پنجم و هفتم به شرح زیر است:

فینال: ایران الف 10 – آذربایجان صفر
رده بندی: ایران ب 9 – ایران توسعه یک
دیدار 6-5: اوکراین 8 – ارمنستان 2
دیدار 8-7: ایتالیا، برنده 5 - ایران (کرمان) 5 (امتیاز مثبت 24 به 22)

رده بندی تیمی مسابقات: 1- ایران الف 2- آذربایجان 3- ایران ب 4- ایران توسعه 5- اوکراین 6- ارمنستان 7- ایتالیا 8- ایران (کرمان)

نتایج انفرادی دیدار فینال به شرح زیر است:
45 کیلوگرم: علی حاجی وند، برنده 6- ضیا باباشوف 6
48 کیلوگرم: نیما محمدی، برنده 3- قربان قربان اف 3
51 کیلوگرم: سجاد عباس‌پور 5- المیر علی اف یک
55 کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده - نیهات محمدلی حاضر نشد
60 کیلوگرم: میلاد رضانژاد 9- حسرت جعفراف صفر
65 کیلوگرم: شاهین بداغی 9- خاسلی حسن اف صفر
71 کیلوگرم: کامران ارقش، برنده 3- اله وردی علی اف 3
80 کیلوگرم: علیرضا مرادی 7- قابیل احمداف صفر
92 کیلوگرم: ایمان خانجانی، برنده 5- لاچین ولی اف 5
110 کیلوگرم: محمدرضا عبدیان 8- علی فرمان اف صفر

رده بندی تیم ها در پایان دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

گروه یک: 1- ایران الف 2- ایران ب 3- اوکراین 4- ایتالیا
گروه دو: 1- آذربایجان 2- ایران توسعه  3- ارمنستان 4- ایران (کرمان)

نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

دور اول:
گروه الف:
ایران الف 9- اوکراین یک
ایران ب 10- ایتالیا صفر
گروه ب:
آذربایجان 6- ایران توسعه 4
ارمنستان 8- ایران (کرمان) 2

دور دوم:
گروه الف:
ایران الف 6- ایران ب 4
اوکراین 8- ایتالیا 2
گروه ب:
آذربایجان 8- ارمنستان 2
ایران توسعه 8- ایران (کرمان) 2

دور سوم:
گروه الف:
ایران الف 10- ایتالیا صفر
ایران ب 7- اوکراین 3
گروه ب:
آذربایجان 9- ایران (کرمان) یک
ایران توسعه، برنده 5- ارمنستان 5 (امتیاز مثبت 23 به 19 به سود ایران)

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار تسنیم
آدرس‌ پیام‌رسان‌ها
ایران مال
فنی