برگزیدگان جشنواره موسیقی جوان در بخش دستگاهی معرفی شدند

برگزیدگان دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در بخش موسیقی دستگاهی معرفی و تقدیر شدند.

برگزیدگان جشنواره موسیقی جوان در بخش دستگاهی معرفی شدند

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در بخش موسیقی دستگاهی و موسیقی کلاسیک، شامگاه یکشنبه 18 شهریور 1397 در تالار وحدت تهران برگزار شد. در این مراسم بسیاری از چهره های شناخته شده موسیقی ایران حضور داشتند و برگزیدگان جشنواره در بخش موسیقی دستگاهی و موسیقی کلاسیک معرفی شدند.

در این مراسم سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدمجتبی حسینی معاون هنری وزیر، علی اکبر صفی پور مدیرعامل بنیاد رودکی،  حسین علیزاده، حسین بهروزی نیا، جاوید مجلسی، حمیدرضا نوربخش و جمعی از هنرمندان حضور داشتند.

هیئت داوران دوازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان، برگزیدگان بخش های مختلف موسیقی دستگاهی ایران  را به شرح ذیل اعلام کرد:

برگزیدگان بخش تکنوازی کمانچه:

- گروه سنی الف:

رتبه سوم: آقای محمدرضا محمدی (قائم شهر)

رتبه دوم : آقای پوریا پورپرویز (خرم آباد)

رتبه اول: خانم فرزانه مهدی زاده (قهدریجان)

 

- گروه سنی ب:

رتبه سوم: آقای امیر  محمدرضایی (اصفهان)

رتبه دوم : آقای مشکات نصیری (زنجان)

رتبه اول: آقای  فردین میرزا حسینی (کرج)

 

- گروه سنی ج:

رتبه سوم: آقای یونس غلام زاده (تهران)

رتبه دوم : آقای سیاوش طاهریان (کرج)

رتبه اول: آقای پیام سرپرست یکتا(تهران)

 

برگزیدگان بخش تکنوازی سنتور:

- گروه سنی الف (1):

رتبه سوم: آقای دانیال عقلمندی (تهران)

رتبه دوم : آقای کارن احمدی (سنندج)

رتبه اول: آقای آریا عباسی (کرمانشاه)

 

 - گروه سنی الف (2):

رتبه سوم به طور مشترک: آقایان مهرداد طهماسبی (کرج) و فردین محمدی نژاد (کامیاران)

رتبه دوم : آقای سروش حاجی طالب (تهران)

رتبه اول: آقای محمدرضا رحمانیان (سمنان)

 

- گروه سنی ب:

رتبه سوم: آقای مرتضی تقوی (اسلامشهر)

رتبه دوم : آقای فرهنگ بقایری (تهران)

رتبه اول: آقای شهریار قیدارپور(تهران)

 

- گروه سنی ج:

رتبه سوم: آقای بابک مشیری (تهران)

رتبه دوم : هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص نداده است.

رتبه اول: آقای محسن میرزایی (کرج)

 

برگزیدگان بخش تکنوازی قانون:

- گروه سنی الف (1):

رتبه سوم: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداده است.

رتبه دوم : خانم گندم عربی نژاد (تهران)

رتبه اول: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

 

 - گروه سنی الف (2):

رتبه سوم به طور مشترک: خانم فاطمه بهرامی(تهران) و خانم محیا سادات حسینی نژاد (تهران)

رتبه دوم : خانم سارا مجیدی نژاد (تهران)

رتبه اول به طور مشترک: خانم پریا فرهادی (اصفهان) و خانم مهتا رِژدام (تهران)

 

- گروه سنی ب:

رتبه سوم: آقای ارشیا آغنده (تهران)

رتبه دوم : خانم نگار غفاری (تهران)

رتبه اول: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

 

برگزیدگان بخش آواز موسیقی دستگاهی:

- گروه سنی الف:

رتبه سوم: آقای علی سبحانی (کرج)

رتبه دوم : آقای امیرحسین خانلُقی (نیشابور)

رتبه اول: آقای پارسا خائف (اردبیل)

 

- گروه سنی ب:

رتبه سوم: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداده است.

 رتبه دوم به طور مشترک: آقای امیرحسین فلاح (آمل) و آقای محمد مجتبی  حسام محمودی نژاد (قم)

رتبه اول: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

 

- گروه سنی ج:

رتبه سوم به طور مشترک: آقای پوریا عابدینی (ابهر) و آقای محمد کوزه گر (رامسر)

رتبه دوم به طور مشترک: آقای احسان تحویلداری (اصفهان) و آقای حامد رنجبر(اصفهان)

رتبه اول: آقای عماد توکلی (الیگودرز)

 

برگزیدگان بخش تکنوازی تنبک:

- گروه سنی الف (1):

رتبه سوم: آقای محمدجواد شریف (شهرضا)

رتبه دوم : آقای منصور صادق نژاد نائینی (اصفهان)

رتبه اول به طور مشترک: آقای ایلیا فرج زاده (پردیس) و خانم شهزاد پیوسته (شهرضا)

 

 - گروه سنی الف (2):

رتبه سوم: آقای آرش مهدیه نجف آبادی (نجف آباد)

رتبه دوم : آقای مهرداد صمدی مقدم (مشهد)

رتبه اول: خانم شیوا سادات واحدی (مبارکه)

 

- گروه سنی ب:

رتبه سوم: آقای شهریار صابونی (بروجرد)

رتبه دوم : آقای عرفان بُطلانی (اصفهان)

رتبه اول: آقای علیرضا زارع (شیراز)

 

- گروه سنی ج:

رتبه سوم: آقای جواد علیرضایی (دیزیچه)

رتبه دوم : آقای آرش سروستانی(اهواز)

رتبه اول: خانم مهسا نساج پور (سپاهان شهر)

 

برگزیدگان بخش تکنوازی نی:

- گروه سنی الف:

رتبه سوم به طور مشترک: آقای بابک قلی زاده (مرودشت) و خانم فرنوش اصلانی (تهران)

رتبه دوم به طور مشترک: خانم مریم توکلی (دُرچه) و آقای علیرضا محمدی (قم)

رتبه اول به طور مشترک: آقای حسین بَلالی (بهارستان)  و آقای سینا صائبی راد (مشهد)

 

- گروه سنی ب:

رتبه سوم: آقای آرمان خوشبویی (اصفهان)

رتبه دوم : آقای حامد انصاری (قزوین)

رتبه اول: آقای کیارش بکتاشیان (تهران)

 

- گروه سنی ج:

رتبه سوم: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداده است.

رتبه دوم : آقای محمدرضا ربیعی (محمدیه)

رتبه اول: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

 

برگزیدگان بخش تکنوازی عود:

- گروه سنی الف:

رتبه سوم: خانم نگین لشکری (تهران)

رتبه دوم به طور مشترک: خانم آوین احمدی (تهران) و خانم آیدا احمدی پارسا (تهران)

رتبه اول: آقای سید محمدعلی سبزواری (تهران)

 

- گروه سنی ب:

رتبه سوم به طور مشترک: آقای بهادر قدیمی (کرج) و آقای علی امیریان فرد(اصفهان)

رتبه دوم : هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص نداده است.

رتبه اول: آقای حجت فرجیان (تهران)

 

برگزیدگان بخش تکنوازی تار:

- گروه سنی الف (1):

رتبه سوم: آقای ارشیا مسلمی عقیلی (کرج)

رتبه دوم : آقای امیرحسین مهرایی(کرج)

رتبه اول به طور مشترک: آقایان بارمان رسولی نژاد (شهریار) و اشکان نایبی (میانه)

 

 - گروه سنی الف (2):

رتبه سوم: آقای سامان آقایانی (تهران)

رتبه دوم : آقای فرداد سعیدی (سنندج)

رتبه اول به طور مشترک: آقایان آرشام عباس پور (اهواز) و پویا عباسی (کرمانشاه)

 

- گروه سنی ب:

رتبه سوم: آقای آرین طوفانی(مشهد)

رتبه دوم : آقای مازیار یکتایار(تهران)

رتبه اول: آقای پارسا جعفری (آمل)

 

- گروه سنی ج:

رتبه سوم: آقای محمدرضا عزیزی (خرم دره)

رتبه دوم : آقای مسعود غلامی (تهران)

رتبه اول به طور مشترک: آقایان پدرام دانشفر (تهران) و امیرعلی لطفی (خمینی شهر)

 

برگزیدگان بخش تکنوازی سه تار:

هیئت داوران بخش تکنوازی سه تار، ضمن تقدیر از آقای محراب قلعه جوقی از میانه، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند:

- گروه سنی الف (1):

رتبه سوم: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداده است.

رتبه دوم به طور مشترک: آقایان محمدحسین سجادی (اراک) و علی چراغی (مرودشت)

رتبه اول: آقای ایلیا بازیاری (بوشهر)

 

 - گروه سنی الف(2) :

رتبه سوم به طور مشترک: آقای امید جوراب بافان (قزوین) و خانم ریحانه کدخدایی (تهران)

رتبه دوم به طور مشترک : آقایان حافظ کریمی (دالاهو) و یونس ذوالفقاری (تهران)

رتبه اول: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

- گروه سنی ب:

رتبه سوم به طور مشترک: آقایان مهرداد گل محمدی (کرج) و محمدرضا علوی (هِریس)

رتبه دوم به طور مشترک: آقایان محمدجواد احمدزاده (تهران) و خانم کیمیا ذاکریان (کرج)

رتبه اول: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

- گروه سنی ج:

رتبه سوم به طور مشترک : آقایان حمیدرضا عبادی (بندر انزلی) و رضا اسدی (تهران)

رتبه دوم : آقای رضا ابراهیمی (تهران)

رتبه اول: هیئت داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

 

برگزیدگان بخش حفظ کل ردیف:

رتبه سوم به طور مشترک: آقای حجت فرجیان (تهران) و آقای کامیاب عشقی نژاد(تهران)

رتبه دوم : آقای مرتضی تقوی (اسلامشهر)

رتبه اول: آقای رضا ابراهیمی (تهران)

 

برگزیدگان بخش ویژه موسیقی دستگاهی:

رتبه سوم به طور مشترک: آقای علی قنبری (ایلخچی) و آقای رضا ابراهیمی (تهران)

رتبه دوم : آقای محسن میرزایی (کرج)

رتبه اول: آقای آرمان مهدیه نجف آبادی (نجف آباد)

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار تسنیم
آدرس‌ پیام‌رسان‌ها
ایران مال
موکب تسنیم
فنی
زمستان یورت