تیم تکواندوی لوازم خانگی کن صدرنشین «جام کوثر» باقی ماند

در پایان هفته چهاردهم از دور رفت لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر»، تیم تکواندوی لوازم خانگی کن صدرنشینی خود را حفظ کرد.

تیم تکواندوی لوازم خانگی کن صدرنشین «جام کوثر» باقی ماند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته سیزدهم و چهاردهم از چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» روز گذشته (جمعه – 21دی‌ماه) با حضور 332 تکواندوکار در قالب 16 تیم به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، تیم‌های لوازم خانگی کن، هیئت تکواندو شمیرانات، هیئت تکواندو استان تهران، ققنوس، هیئت تکواندو البرز، هیئت تکواندو ورامین، هیئت تکواندو شمال‌شرق تهران، باشگاه ورزشی داتیس یزد، بنیاد گیلان، هیئت تکواندو استان گلستان، هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیئت تکواندو جنو‌ب‌شرق، هیئت تکواندو شهرستان کرج، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیئت تکواندو شهرستان بهار و هیئت تکواندو جنوب‌غرب تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در پایان هفته چهاردهم تیم لوازم خانگی کن با کسب 40 امتیاز و تفاضل 85 صدرنشینی خود را تداوم بخشید، بنیاد گیلان با 40 امتیاز و تفاضل 72 در رده دوم باقی ماند و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز با 30 امتیاز جایگاه سومی خود را حفظ کرد.

نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

هفته سیزدهم//
تیم هیئت تکواندو شمیرانات 3 – تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 5
تیم ققنوس 4 - تیم هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری 4
تیم هیئت تکواندو ورامین صفر – تیم لوازم خانگی کن 8
تیم هیئت تکواندو شهرستان کرج 8 – تیم هیئت تکواندو استان تهران صفر
تیم هیئت تکواندو شهرستان بهار یک – تیم هیئت تکواندو البرز 7
تیم هیئت تکواندو جنوب‌غرب تهران 5 – تیم هیئت تکواندو شمال‌شرق تهران 3
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن صفر – تیم بنیاد گیلان 8
تیم هیئت تکواندو جنوب‌شرق 4 – تیم هیئت تکواندو استان گلستان 4

بهترین ها//
بهترین داور: زهرا کریمی (گیلان)
بهترین سرمربی: نیلوفر صفریان (گیلان)
فنی ترین بازیکن: مهسا پورمیرزا (گیلان)
بهترین سرپرست: ندا ملاقاسمی (داتیس یزد)

هفته چهاردهم//
تیم هیئت تکواندو شمیرانات 5– تیم هیئت تکواندو ورامین 2
تیم ققنوس یک - تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 7
تیم لوازم خانگی کن 8 - تیم هیئت تکواندو استان تهران صفر
تیم هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری 4 – تیم هیئت تکواندو البرز 4
تیم هیئت تکواندو شهرستان کرج 8 – تیم هیئت تکواندو شمال‌شرق تهران صفر
تیم هیئت تکواندو شهرستان بهار 2 – تیم بنیاد گیلان 6
تیم هیئت تکواندو جنوب‌غرب تهران 4 – تیم هیئت تکواندو استان گلستان 4
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 6 – تیم هیئت تکواندو جنوب‌شرق 2

بهترین ها//
بهترین داور: زهرا کریمی (گیلان)
بهترین سرمربی: مینا نعمتی (هیات تکواندو شهرستان کرج)
فنی ترین بازیکن: مهوش کلانتری (داتیس یزد)
بهترین سرپرست: فاطمه اسدی (هیات تکواندو شمیرانات)

گفتنی است؛ پیش از این و با اعلام سازمان لیگ قرار بود دیدارهای هفته پانزدهم نیز پیگیری شود که با توجه به در خواست تیم‌ها این هفته برگزار نشد.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال