برنامه رقابت‌های سی و نهمین دوره جام بین‌المللی تختی اعلام شد

گروه استان‌ها- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک گفت: سی و نهمین دوره رقابت‌های بین المللی جام تختی فردا پنجشنبه چهارم بهمن ماه و به میزبانی شهرستان اندیمشک آغاز می‌شود.

برنامه رقابت‌های سی و نهمین دوره جام بین‌المللی تختی اعلام شد

کیومرث آریا متین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اندیمشک اظهار داشت: بیش از 10 تیم از کشورهای مختلف جهان و 150 ورزشکار داخلی و خارجی در سی و نهمین دوره رقابت‌های جام بین المللی تختی رشته کشتی فرنگی به میزبانی شهرستان اندیمشک حضور دارند.

وی با بیان این 70 کشتی داخلی و 80 کشتی گیر خارجی در سی و نهمین دوره رقابت‌های جام بین المللی تختی در رشته کشتی فرنگی حضور دارند، گفت: چین، صربستان، سیرالئون گرجستان و آذربایجان، کوبا، ارمنستان، قزاقستان فلسطین، کرواسی، تیم‌های خارجی شرکت کننده در این رقابت‌ها هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک با بیان این که بیش از 40 خبرنگار از رسانه‌های مختلف ورزشی برای پوشش این رویداد ورزشی در شهرستان حضور دارند، عنوان کرد: برنامه ریزی‌های مورد نیاز برای پوشش زنده این رقابت‌های از صدا و سیما نیز به عمل آمده است.

وی افزود: این رقابت‌ها پنج شنبه و جمعه از ساعت 14 و به صورت هم زمان از طریق شبکه سوم سیما شما ورزش و شبکه استانی خوزستان پخش و علاقه مندان می‌توانند از طریق این رسانه‌ها، رقابت‌های جام بین المللی تختی را به صورت مستقیم و از منزل خود، تماشا کنند.

آریا متین با اشاره به تمهیدات پیش بینی شده برای رقابت‌های جام بین المللی تختی در شهرستان اندیمشک، بیان کرد: این رقابت‌ها به مدت دو روز در شهرستان اندیمشک برگزار و ورزشکاران داخلی و خارجی به مصاف یک دیگر می‌روند.

وی با اشاره به برداری از سالن 2500 نفره شهید سروندی هم زمان با آغاز رقابت‌های جام بین المللی تختی، خاطر نشان کرد: سالن شهید سروندی با برخورداری از آخرین استاندارهای روز کشور آماده میزبانی از این رقابت‌ها است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک با بیان این که با پیگیری فرماندار نماینده اندیمشک و تمام بخش‌های شهری و اداری شهرستان برای برگزاری این رقابت‌ها آماده سازی شده است، افزود: اندیمشک یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های قهرمانی کشتی در کشور است.

وی با اشاره به برنامه برگزاری سی و نهمین دوره رقابت‌های جام بین المللی تختی ادامه داد، برنامه این رقابت‌ها به شرح زیر است:

پنج شنبه 4 بهمن ماه
ساعت 7:30 تا 8: وزن کشی روز اول – تمامی اوزان (2 کیلوگرم ارفاق وزن)
ساعت 9:30 تا 12:30: رقابت های مقدماتی
ساعت 14تا 16: رقابت های مقدماتی
ساعت 16تا 16:30: مراسم افتتاحیه
ساعت 16:30 تا 21: مرحله مقدماتی

جمعه 5 بهمن ماه
ساعت 7:30 تا 8: وزن کشی تمامی اوزان (2 کیلوگرم ارفاق وزن)
ساعت 10: مرحله شانس مجدد
ساعت 14: مسابقات رده بندی و فینال

 انتهای پیام/

بیشتر بخوانید...
پربیننده‌ترین اخبار استانها
مهمترین اخبار استانها
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال
بلیط هواپیما