برنامه رشته‌های تکواندو، تیراندازی، تیراندازی با کمان و والیبال یونیورسیاد ۲۰۱۹ مشخص شد

سی‌امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۱۲ لغایت ۲۳ تیرماه ماه در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود و کاروان ایران در ۴ رشته در این مسابقات شرکت می‌کند.

برنامه رشته‌های تکواندو، تیراندازی، تیراندازی با کمان و والیبال یونیورسیاد 2019 مشخص شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سی‌امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 12 لغایت 23 تیرماه ماه در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود.

این مسابقات در 18 رشته برگزار خواهد شد که کاروان دانشجویان ایران در چهار رشته ورزشی تکواندو (پومسه و مبارزه)، تیراندازی با کمان (کامپوند) و تیراندازی در دو بخش دختران و پسران و والیبال پسران حضور خواهد داشت.

برنامه این چهار رشته در سی امین دوره یونیورسیاد به شرح زیر است:

تیراندازی با کمان:

17 تیر، 8 جولای:
تمرین رسمی

18 تیر، 9 جولای:
مرحله مقدماتی ریکرو و کامپوند انفرادی زنان و مردان
مرحله 1/48 ریکرو و کامپوند انفرادی مردان

از ساعت 9 تا 18:40 به وقت محلی

19 تیر، 10 جولای:

مرحله 1/24 تا یک چهارم کامپوند انفرادی زنان و مردان
از ساعت 9:15 تا تا 13 به وقت محلی
مرحله 1/24 تا یک چهارم ریکرو انفرادی زنان و مردان
از ساعت 14 تا 18 به وقت محلی

20 تیر، 11 جولای:
مرحله 1/8 تا نیمه نهایی ریکرو تیمی زنان و مردان
از ساعت 9 تا 10:50 به وقت محلی

مرحله 1/12 تا نیمه نهایی میکس تیم ریکرو

از ساعت 10:50 تا 13:10 به وقت محلی
مرحله 1/8 تا نیمه نهایی کامپوند تیمی زنان و مردان
از ساعت 13:50 تا 15:40 به وقت محلی

مرحله 1/12 تا نیمه نهایی میکس تیم کامپوند
از ساعت 15:40 تا 18

21 تیر، 12 جولای:
رده بندی و فینال کامپوند تیمی زنان و مردان و میکس تیم
از ساعت 10:30 تا 12:50 به وقت محلی
نیمه نهایی، رده بندی و فینال کامپوند انفرادی زنان و مردان
از ساعت 14:30 تا 17:14 به وقت محلی

22 تیر، 13 جولای:
رده بندی و فینال ریکرو تیمی زنان و مردان و میکس تیم
از ساعت 10:30 تا 12:50 به وقت محلی
نیمه نهایی، رده بندی و فینال ریکرو انفرادی زنان و مردان
از ساعت 14:30 تا 17:14 به وقت محلی

محمدصالح پالیزبان، کیارش فرزان، سوگند حداد و بهاره رضایی ترکیب تیم کامپوند را در این مسابقات تشکیل می‌دهند. مجید احمدی هدایت این تیم را بر عهده دارد. ایران در بخش ریکرو نماینده‌ای ندارد.



تیراندازی:
11 تیر، 2 جولای:
کنترل سلاح و تمرین رسمی

12 تیر، 3 جولای:
افتتاحیه و کنترل سلاح و تکنیکال میتینک

13 تیر، 4 جولای:
مقدماتی تفنگ بادی 10 متر زنان
اساعت 9 تا 12:30 به وقت محلی
فینال تفنگ بادی 10 متر زنان
ساعت 14:30 به وقت محلی

14 تیر، 5 جولای:
مقدماتی تپانچه 10 متر مردان
ساعت 9 تا 12:30 به وقت محلی

فینال تپانچه 10 متر مردان
ساعت 14:30 به وقت محلی

15 تیر، 6 جولای:
مقدماتی تفنگ بادی 10 متر مردان
ساعت 9 تا 12:30 به وقت محلی
فینال تفنگ‌بادی 10 متر مردان
ساعت 13:30 به وقت محلی

16 تیر، 7 جولای:
مقدماتی تپانچه 10 متر زنان
ساعت 9 تا 10:15 به وقت محلی
فینال تپانچه 10 متر زنان
ساعت 13:30 به وقت محلی
مقدماتی میکس تفنگ‌10 متر
ساعت 11 تا 12:15 به وقت محلی

17 تیر، 8 جولای،
نیمه نهایب میکس تفنگ 10 متر
ساعت 10:30 تا 11:20 به وقت محلی
فینال میکس تفنگ‌10 متر
ساعت 12:30 به وقت محلی

18 تیر، 9 جولای:
مقدماتی میکس تپانچه 10 متر
ساعت 9 تا 9:50 به وقت محلی

فینال میکس تپانچه 10 متر
ساعت 12:30 به وقت محلی

 

امید محمد نکونام، مهیار صداقت و نجمه خدمتی و فاطمه کرم‌زاده، هادی قره باغی و فاطمه صالحی در تفنگ و درسا عربشاهی، هانیه رستمیان و سجادی پور در تپانچه نمایندگان کشورمان در سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان هستند. هدایت این تیم را مریم طالبی بر عهده دارد.

مسابقات تیراندازی در بخش تراپ نیز برگزار می شود که ایران در این بخش نماینده ای ندارد.

تکواندو:
16 تیر، 7 جولای:
پومسه انفرادی زنان و مردان مقدماتی، نیمه نهایی و فینال از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

17 تیر، 8 جولای:
پومسه تیمی زنان و مردان و میکس مقدماتی، نیمه نهایی و فینال از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

وزن کشی 63+ کیلوگرم و 68 کیلوگرم مردان، 53+ کیلوگرم و 57 کیلوگرم زنان و 74+ کیلوگرم و 80 کیلوگرم مردان از ساعت 15 تا 17 به وقت محلی

18 تیر، 9جولای:

مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 63+ کیلوگرم و 68 کیلوگرم مردان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 53+ کیلوگرم و 57 کیلوگرم زنان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 74+ کیلوگرم و 80 کیلوگرم مردان
از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

وزن کشی 54+ کیلوگرم و 58 کیلوگرم‌مردان
وزن کشی 46+ کیلوگرم و 49 کیلوگرم زنان
وزن کشی 62+ کیلوگرم و 67 کیلوگرم زنان
از ساعت 15 تا 17 به وقت محلی

19 تیر، 10 جولای:

مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 54+ کیلوگرم و 58 کیلوگرم‌مردان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 46+ کیلوگرم و 49 کیلوگرم زنان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 62+ کیلوگرم و 67 کیلوگرم زنان
از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

وزن کشی 68+ کیلوگرم و 74 کیلوگرم مردان
وزن کشی 53+ کیلوگرم و 62 کیلوگرم زنان
وزن کشی 67+ کیلوگرم و 73 کیلوگرم زنان
از ساعت 15 تا 17 به وقت محلی

20 تیر، 11 جولای:

مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 68+ کیلوگرم و 74 کیلوگرم مردان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 53+ کیلوگرم و 62 کیلوگرم زنان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 67+ کیلوگرم و 73 کیلوگرم زنان

وزن کشی 80+ کیلوگرم و 87 کیلوگرم مردان
وزن کشی 58+ کیلوگرم و 63 کیلوگرم مردان
وزن کشی 49+ کیلوگرم و 53 کیلوگرم زنان
از ساعت 15 تا 17 به وقت محلی

21 تیر، 12 جولای:

مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 80+ کیلوگرم و 87 کیلوگرم مردان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 58+ کیلوگرم و 63 کیلوگرم مردان
مقدماتی، نیمه نهایی و فینال 49+ کیلوگرم و 53 کیلوگرم زنان
از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

22 تیر، 13 جولای:
مسابقات تیمی زنان و مردان در بخش مبارزه
از ساعت 9 تا 19 به وقت محلی

 

کوروش بختیار، امیررضا مهربان، علی سهرابی مرجان سلحشوری، فاطمه حسام و مرجان تاجی در بخش پومسه هستند.

در بخش مبارزه ناهید کیانی، حدیثه پورکاظمی، زهرا شیدایی، پریسا جوادی و ملیکا میرحسینی در اردو هستند.ترکیب تیم مردان برای حضور در یونیورسیاد نهایی نشده و تا چند روز آینده اسامی نفرات اعزامی اعلام خواهد شد.

در بخش مبارزه (کیوروگی پسران) فریبرز عسگری سرمربی و علی محمد بسحاق مربی و در کیوروگی دختران،  مهرو کمرانی سرمربی تیم دانشجویان هستند. در بخش پومسه حسینعلی نظری مربی آقایان و مهسا مردانی مربی بانوان است.

والیبال:
14 تیر، 5 جولای:
ایران- فرانسه ساعت 20 به وقت محلی

16 تیر، 7 جولای:
ایران- لهستان ساعت 14:30 به وقت محلی

17 تیر، 8 جولای:
ایران- کانادا ساعت 14:30 به وقت محلی

18 تیر، 9 جولای:
ایران- برزیل ساعت 20 به وقت محلی

در حال حاضر 14 نفر در اردو هستند. ترکیب نهایی 12 نفره تیم ملی والیبال تا چند روز آینده اعلام‌خواهد شد. علی پور عروجی سرمربی، مهدی مقدم منش مربی و فاضل شیرکوند به عنوان آنالیزور کادر فنی این تیم را تشکیل می‌دهند.

در رشته والیبال و در بخش مردان یونیورسیاد دانشجویان جهان 20 تیم حضور دارند که طبق قرعه اعلام شده در چهار گروه با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:
گروه A: هنگ‌کنگ، شیلی، چین تایپه، اوکراین و جمهوری چک
گروه B: چین، آمریکا، روسیه، پرتغال و کره جنوبی
گروه C: کانادا، برزیل، فرانسه، ایران و لهستان
گروه D: ژاپن، مکزیک، سوئیس، ایتالیا و آرژانتین

تیم دانشجویان کشورمان در دوره قبل به مقام قهرمانی این مسابقات رسیده بود.

گزارش از محیا شهسواری

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
بیشتر بخوانید...
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال
بلیط هواپیما