اسامی اعضای هیئت انتخاب آثار و داوران جشنواره ملی پویانمایی برنامه‌های عروسکی تلویزیونی اعلام شد

اعضای هیئت انتخاب و داوری بخش‌های مختلف دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران انتخاب شدند.

اسامی اعضای هیئت انتخاب آثار و داوران جشنواره ملی پویانمایی برنامه‌های عروسکی تلویزیونی اعلام شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، اسامی هیئت انتخاب و داوری دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران در بخش «سریال و مجموعه عروسکی» اعلام شد که در بخش «سریال و مجموعه عروسکی» مرضیه برومند به عنوان رئیس هیئت انتخاب معرفی شد.

براین اساس اعضای هیئت انتخاب و داوری سریال و مجموعه‌های عروسکی دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی ایران نیز محمد لقمانیان، مرضیه محبوب، پوپک عظیم‌پور و هادی حسن علی خواهند بود.

در بخش «سریال و مجموعه» ناصر گل‌محمدی به عنوان رئیس هیئت انتخاب معرفی شد. اعضای هیئت انتخاب سریال و مجموعه‌های دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران نیز شهرام حاج میرصادقی، سیاوش زرین آبادی، سمیه کاظم بیگی، غلامعلی افشاریه خواهند بود.

همچنین در بخش «دانشجویی» محمدرضا حسنایی به عنوان رئیس هیئت انتخاب و داوری معرفی شد. اعضای هیئت انتخاب و داوری این بخش نیز فاطمه شکیب و حسین میزاپور خواهند بود.

در بخش‌های موضوعی این جشنواره شامل شعار سال، مقاومت، دینی و فرهنگی و دستاوردهای اجتماعی، علی بخشی‌زاده رئیس هیئت انتخاب بوده و دیگر اعضای این هیئت شامل محمد حسین نیرومند، علی صادق مقدسی، علیرضا گلپایگانی، محمدرضا شفاء و محمد مهدی یادگاری هستند.

هیئت داوری آثار در بخش‌های مذکور هم محمد حسین نیرومند، علی صادق‌ مقدس، حسن اسلامی مهر و محمد مهدی یادگاری خواهند بود.

از جمله بخش‌های مهم این جشنواره موشن‌گرافیک، آموزشی، تبلیغاتی، عنوان‌بندی و جلوه‌های بصری است که با توجه به اهمیت آنها، هیئت انتخابی متشکل از برترین‌های این رشته‌ها، کار گزینش نهایی آثار را بر عهده گرفتند.

بر این اساس سیدمسعود شجاعی طباطبایی رئیس بخش هیئت انتخاب بود و سعید حق‌ زارع، مرتضی جهان‌پور، وحید قطبی‌زاده و لیلا نورایی هم دیگر اعضای این هیئت هستند و البته سیدمسعود شجاعی طباطبایی ریاست هیئت داوران را در این بخش‌ها بر عهده دارد و سعید حق‌زارع، مهدی خباز  هم به عنوان دیگر داوران بخش‌های مذکور هستند.

در بخش‌ «فیلمنامه پویانمایی» حسین ساری به عنوان رئیس هیئت انتخاب و داوری معرفی شد. اعضای هیئت انتخاب و داوران این بخش نیز محمد میرکیانی و امین حسینیون هستند.

در بخش‌ «فیلمنامه عروسکی» محسن چینی فروشان به عنوان رئیس هیئت انتخاب و داوری معرفی شد. اعضای هیئت انتخاب و داوری این بخش نیز کریم سربخش و راضیه برومند خواهند بود.

محمدرحیم لیوانی ریاست هیئت داوران را در بخش‌های پویانمایی، فیلم کوتاه، نیمه بلند و بلند عهده‌دار بوده و مریم کشکولی نیا، کیانوش عابدی و محمدعلی صفورا، دیگر داوران بخش‌های پویانمایی، فیلم کوتاه، نیمه بلند و بلند  هستند.

رئیس هیئت انتخاب در این بخش‌، محمد رحیم لیوانی بوده و فاطیما یثربی، معین صمدی، علیرضا کاویان‌راد و حمیدرضا حافظی دیگر اعضای هیئت انتخاب هستند.

اسامی هیئت داوران دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران در بخش‌ «پویانمایی و مجموعه» اعلام شد که ناصر گل‌محمدی به عنوان رئیس هیئت داوران و امیر محمد دهستانی، کیانوش دالوند و عبدالله علیمراد اعضای هیئت داوری معرفی شدند.

انتهای پیام/ ز

پربیننده‌ترین اخبار استانها
مهمترین اخبار استانها
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال