زنجان قهرمان مسابقات ووشو المپیاد استعدادهای برتر

دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ووشوی پسران کشور در زنجان با قهرمانی تیم میزبان به اتمام رسید.

زنجان قهرمان مسابقات ووشو المپیاد استعدادهای برتر

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون ووشو، این مسابقات که از صبح روز گذشته(پنجشنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب زنجان آغاز شده بود، امروز (جمعه) با شناخت نفرات و تیم‌های برتر به اتمام رسید.

170 ووشوکار از 31 استان در این مسابقات حضور داشتند و در 2 بخش تالو و ساندا به رقابت پرداختند.

در پایان تیم زنجان با کسب 6 مدال طلا و یک نقره بر سکوی قهرمانی تکیه زد.

تیم‌های هرمزگان و قم به صورت مشترک با کسب 2 طلا، 2 نقره و یک برنز به عنوان نایب قهرمانی رسیدند.

در بخش ساندا، البرز با 2 طلا و یک نقره اول شد، فارس با یک طلا و 2 نقره به مقام دومی دست یافت و سیستان و بلوچستان با یک مدال طلا و 2 برنز به عنوان سومی رسید.

**اسامی سانداکاران برتر:

*وزن 42 کیلوگرم:

1-محمدطاها خزائی از البرز

2-علی علی‌بابایی از چهارمحال‌وبختیاری

3-محمدمهدی چناشکی از گلستان و امیرحسین پیامنی از لرستان

*وزن 45 کیلوگرم:

1-احمدرضا اسکندری از فارس

2-سیدعلی میری از البرز

3-محمدمهدی شاه‌محمدی از مرکزی و علی ناروئی از سیستان و بلوچستان

*وزن 48 کیلوگرم:

1-شعیب صفرزئی از سیستان و بلوچستان

2-ابوالفضل آقایی از زنجان

3-امین رحیمی از آذربایجان‌شرقی و علیرضا نوروز‌‌زاده از خراسان رضوی

*وزن 52 کیلوگرم:

1-امیررضا کریمی از البرز

2-رامین رضایی از فارس

3-امیررضا صمدی از خراسان شمالی و محراب اکبرپور از گیلان

*وزن 56 کیلوگرم:

1-امیررضا دادو از زنجان

2-علیرضا قلی‌نژاد از تهران‌الف

3-ابوالفضل کرد از سیستان و بلوچستان و پویا ولی‌پور از مازندران

 

**اسامی تالوکاران برتر:

*چانگ‌چوان

1-متین جمالی از اصفهان

2-محمدامین احمدی از مازندران

3-امیرحسین چرزه از هرمزگان

*نان‌چوان

1-علیرضا رحیمی‌فرد از زنجان

2-علیرضا محمدی تازه‌کندی از قم

3-عرفان زارعی از اصفهان

*تای‌چی‌چوان

1-امیرحسین عباسی از زنجان

2-امیرحسین هاشمی از فارس

3-علیرضا فنایی از خراسان رضوی

*دائوشو

1-محمدامین احمدی‌بازارده از مازندران

2-امیرحسین چرزه از هرمزگان

3-پارسا بهرام‌زاده از البرز

*نن دائو:

1-علیرضا رحیمی‌فرد از زنجان

2-عرفان زارعی از اصفهان

3-علیرضا محمدی ازقم

*جین‌شو:

1-محمدمهدی سپهری‌فرد از قم و امیرحسین باقرزاده از هرمزگان (اول مشترک)

3-یونس رضایی از قزوین

*تای‌چی‌جین:

1-امیرحسین عباسی از زنجان

2-امیرحسین هاشمی از فارس

3-علیرضا فنایی از خراسان رضوی

*گوئن‌شو:

1-امیرحسین چرزه از هرمزگان

2-متین جمالی از اصفهان

3-محمد امین احمدی بازارده از مازندران

*نن‌گوئن:

1-علیرضا رحیمی‌فرد از از زنجان

2-علیرضا محمدی از قم

3-عرفان زارعی از اصفهان

*چیانگ‌شو:

1-محمدمهدی سپهری‌فرد از قم

2-امیرحسین باقرزاده از هرمزگان

3-امیرعباس کریمی از چهارمحال و بختیاری


انتهای پیام/ 

واژه های کاربردی مرتبط
بیشتر بخوانید...
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال