پوشش زنده نتایج انتخابات| آمار نهایی ۲۰۶ حوزه انتخابیه مجلس یازدهم+ جدول/ اعلام نتایج کلانشهرها

پوشش زنده نتایج انتخابات| آمار نهایی 206 حوزه انتخابیه مجلس یازدهم+ جدول/ اعلام نتایج کلانشهرها

شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دقایق اولیه پس از پایان رأی‌گیری آغاز شده که تا این لحظه تکلیف ۲۰۶حوزه انتخابیه مشخص شده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز گذشته(جمعه 2 اسفندماه) از ساعت 8 صبح در 208 حوزه انتخابیه سراسر کشور با حضور پرشور مردم برگزار  شد.

براساس این گزارش، در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، 55 هزار شعبه اخذ رأی آماده استقبال از هموطنان برای دریافت آراء بودند. همچنین واجدان شرایط شرکت در این انتخابات، 57 میلیون و 918 هزار نفر بودند که 2 میلیون و 931 هزار نفر آنها رأی اولی محسوب می‌شدند. 

با پایا زمان رای‌گیری، سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران مستقر در وزارت کشور اعلام کرد،  به حول و قوه الهی رأی‌گیری در انتخابات‌های یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره پنجمین دوره خبرگان رهبری در ساعت 12 شب به پایان رسید و مردم شریف ایران اسلامی ساعت 8 صبح حضور با ارزش و باشکوهی پای صندوق‌های رأی داشتند. بسیار امیدوار هستیم که روز شنبه اکثر حوزه‌های انتخابی را جمع‌بندی و نتایج را اعلام کنیم در خصوص شهرهای بزرگ در تلاش هستیم حداکثر تا روز یکشنبه نتایج را اعلام کنیم.

همچنین ستاد انتخابات وزارت کشور تا این لحظه نتایج نهایی 172 حوزه انتخابیه مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان به شرح زیر اعلام کرده است:

استان آذربایجان‌شرقی:

حوزه انتخابیهمنتخب

تبریز، آذرشهر و اسکو

 مسعود پزشکیان، احمدعلی رضا بیگی، روح‌الله متفکر آزاد، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، محمد حسین فرهنگی و علیرضا منادی

مراغه و عجب‌شیر

علی علیزاده،
مرند و جلفامعصومه پاشایی بهرام

اهر و هریس

احمد محرم زاده یخ فروزان
میانهمهدی اسماعیلی_ یک کرسی به دور دوم راه یافت

سراب

یوسف داوودی

بناب

محمد باقری

ملکان

سید علی موسوی

کلیبر، خداآفرین و هوراند

حسین حاتمی

بستان‌آباد

غلامرضا نوری قزل جه

هشترود و چاراویماق

سید حمزه امینی

ورزقان

الله وردی دهقان
شبسترجعفر راستی

استان آذربایجان‌غربی:

حوزه انتخابیهمنتخب

ارومیه

سید سلمان ذاکر، روح‌الله حضرت‌پور، وحید جلال‌زاده

بوکان

انور حبیب‌زاده بوکانی
پیرانشهر و سردشتکمال حسین پور

خوی و چایپاره

عادل نجف‌زاده
سلماسیعقوب رضازاده

ماکو و چالدران و پلدشت و شوط

محمد علیپور

مهاباد

جلال محمودزاده

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

مهدی عیسی‌زاده،حسن همتی
نقده و اشنویهعلی زنجانی حسنلویی

استان اردبیل:

حوزه انتخابیهمنتخب
اردبیلعلی نیکزاد ثمرین، سید کاظم موسوی، صدیف بدری
پارس‌آبادعباس جهانگیرزاده
خلخالسید غنی نظری خانقاه
گرمیولی اسماعیلی
مشکین‌شهرمحمود عباس‌زاده مشگینی

استان اصفهان:

حوزه انتخابیهمنتخب
اصفهانامیرحسین بانکی پور فر، عباس مقتدی خوراسگان ، مهدی طغیانی،زهرا شیخی مبارکه ،حسین میرزایی
اردستانحجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد

شاهین‌شهر و میمه و برخوار

حسینعلی حاجی دلیگانی

خمینی‌شهر

محمدتقی نقدعلی
سمیرمدور دوم

شهرضا و سمیرم سفلا

سمیه محمودی

فریدن و فریدون‌شهر و چادگان و بویین میاندشت

حسین محمد صالحی دارانی
فلاورجانسید ناصر موسوی لارگانی

کاشان و آران و بیدگل

سیدمحمدجواد ساداتی‌نژاد
گلپایگان و خوانسارسید مسعود خاتمی
لنجاندور دوم
مبارکهپروین صالحی مبارکه

نائین

الهام آزاد

نجف‌آباد و تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

نطنز و بخش قمصر

رحمت الله فیروزی پوربادی

استان البرز:

حوزه انتخابیهمنتخب
کرجمهدی عسگری ،(فاطمه آجر لو ، علی رضا عباسی مرحله دوم )

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد

علی حدادی

استان ایلام:

حوزه انتخابیهمنتخب

ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران

سارا فلاحی،علی اکبر بسطامی
دهلران و دره‌شهر و آبدانان و بدرهدور دوم

استان بوشهر:

حوزه انتخابیهمنتخب

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالکریم جمیری،

دشتستان

ابراهیم رضایی

دشتی و تنگستان

غلامحسین کرمی
کنگان، دیر، جم و عسلویهموسی احمدی

استان تهران:

حوزه انتخابیهمنتخب
تهران و ری و اسلامشهر و شمیرانات 

پاکدشت

فرهاد بشیری

دماوند و فیروزکوه

سید احمد رسولی نژاد

رباط‌کریم

حسن نوروزی

شهریار

حسین حق وردی،

ورامین

حسین نوش آبادی،

استان چهار محال و بختیاری:

حوزه انتخابیهمنتخب

شهرکرد و سامان و بن

احمد احود راستینه

اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار و دستگرد

قدرت الله حمزه شلمزاری

بروجن

امیرعلی جعفری بروجنی
لردگانحسین بامیری

استان خراسان جنوبی:

حوزه انتخابیهمنتخب
بیرجند و درمیانحسین خسروی

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

مجید نصیرائی
قائنات و زیرکوهسلمان اسحاقی

نهبندان و سربیشه

مصطفی نخعی

استان خراسان رضوی:

حوزه انتخابیهمنتخب

مشهد و کلات

فاطمه رحمانی،محمد حسین حسین زاده بحرینی،جواد کریمی قدوسی، نصرالله پژمانفر،امیر حسین قاضی زاده هاشمی ،

تربت‌جام و تایباد

جلیل رحیمی جهان آبادی

  تربت‌حیدریه و مه‌ولات

محسن زنگنه
چناران و بینالودحسین عباس‌زاده
خواف و رشتخواراکبر احمدپور

قوچان و فاروج

علی آذری

گناباد و بجستان

محمد صفایی
فریمان و سرخسسید احسان قاضی هاشمی

نیشابور و فیروزه

احسان ارگانی، هاجر چنارانی
درگزحسن  رزمیان مقدم
سبزوار، جغتای، جوین، داورزن و خوشابعلی اصغر عناب استانی،بهروز محبی نجم آبادی
کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکنجواد نیک بین

استان خراسان شمالی:

حوزه انتخابیهمنتخب
اسفراینامام الله حسین پور

شیروان

علی جدی

بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

سید محمد پاکمهر و محمد وحیدی
فاروج، بخش مرکزی و بخش خبوشان 

استان خوزستان:

حوزه انتخابیهمنتخب
آبادانسید محمد مولوی ،سید مجتبی محفوظی ، جلیل مختار
اندیمشکفریدون حسنوند
اهواز، باوی، حمیدیه و کارونسید کریم حسینی، مجتبی یوسفی ،(یک کرسی مرحله دوم )
ایذه و باغملکعبدالله ایزدپناه
بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و جولکیحبیب آقاجری
بهبهان و آغاجاریمحمد طلا مظلومی آبزرگه
خرمشهرسیدلفته احمدنژاد

دزفول

سید احمد آوایی
دشت آزادگان و هویزهقاسم ساعدی
رامهرمز و رامشیرابراهیم متینیان
شادگانحجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد
شوشمحمد کعب عمیر
شوشتر و گتوندسهراب گیلانی
مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکلعلی رضا ورناصری قندلی

استان زنجان:

حوزه انتخابیهمنتخب
زنجان و طارم

مصطفی طاهری، مهدی باقری و نبی‌الله محمدی به دور دوم راه یافتند

ابهر و خرمدره

حسن شجاعی

ماه‌نشان و ایجرود

سیدمرتضی خاتمی

خدابنده

سید البرز حسینی

استان سمنان:

حوزه انتخابیهمنتخب
سمنان، مهدی‌شهر و سرخهعباس گلرو

دامغان

علی‌اکبر علیزاده
شاهرود و میامیعلی اصغر خانی
گرمسار و آراداناردشیر مطهری

استان سیستان و بلوچستان:

حوزه انتخابیهمنتخب
زاهدانحسینعلی شهریاری ،فداحسین مالکی

ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور، بنت، لاشار، آشار و آهوران

عبدالناصر درخشان

چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند

معین الدین سعیدی
خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کوریناسماعیل حسین زهی
زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامونمحمد سرگزی ، حبیب الله ده مردی

سراوان، سیب و سوران و مهرستان

ملک فاضلی

استان فارس:

حوزه انتخابیهمنتخب
شیرازعلیرضا پاک فطرت، روح‌الله نجابت، جعفر قادری، ابراهیم عزیزی
آباده و بوانات و خرم‌بیدرحیم زارع
نی ریز و استهبانفرهاد طهماسبی
اقلیدمسلم صالحی
جهرممحمدرضا رضایی کوچی

داراب و زرین‌دشت

محمدجواد عسگری

سپیدان

 
خرامه ، سروستان و کوارعبدالعلی رحیمی مظفری

فسا

حجت الله فیروزی

فیروزآباد ، فراشبند و قیر و کارزین

محمد مهدی فروردین
کازرونفریدون عباسی دوانی
لارستان، خنج و گراشحسین حسین زاده
لامرد و مهرسید موسی موسوی
مرودشت و پاسارگاد و ارسنجانجلال رشیدی کوچی

ممسنی و رستم

مجید انصاری

استان قزوین:

حوزه انتخابیهمنتخب
قزوین، آبیک و البرزفاطمه محمدبیگی و لطف الله سیاهکلی
بوئین‌زهرا و آوجروح الله عباسپور

تاکستان

رجب رحمانی

استان قم:

حوزه انتخابیهمنتخب
قماحمد امیرآبادی فراهانی،مجتبی ذوالنوری ،علی رضا زاکانی

استان کردستان:

حوزه انتخابیهمنتخب
سنندج، دیواندره و کامیارانسید مهدی فرشادان ، محسن فتحی
بیجاردور دوم
سقز و بانهبهزاد رحیمی

قروه و دهگلان

پرویز اوسطی
مریوان و سروآبادشیوا قاسمی

استان کرمان:

حوزه انتخابیهمنتخب

کرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی- محمد مهدی زاهدی
ارزوئیه، بافت و رابرصمد الله محمدی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرموسی غضنفرآبادی
جیرفت و عنبرآبادذبیح الله اعظمی ساردویی
رفسنجان و انارحسین جلالی

زرند و کوهبنان

عفت شریعتی کوهبنانی
سیرجان و بردسیرشهباز حسن‌پور بیگلری
شهر بابکمصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

کهنوج، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج و منوجان

منصور شکراللهی

استان کرمانشاه:

حوزه انتخابیهمنتخب
کرمانشاهمحمد رشیدی،عبدالرضا مصری، (یک کرسی به مرحله دوم راه یافت )

اسلام‌آباد غرب و دالاهو

مجتبی بخشی پور (دور دوم )
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسرآرش زره تن لهونی

سنقر

سید جواد حسینی کیا

قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

شهریار حیدری

کنگاور، صحنه و هرسین

علی رضایی

استان کهگیلویه و بویراحمد:

حوزه انتخابیهمنتخب
بویراحمد و دنامهدی روشن فکر
کهگیلویه و بهمئیسید محمد موحد

گچساران

غلامرضا تاجگردون

استان گلستان:

حوزه انتخابیهمنتخب
گرگان و آق قلارمضان علی سنگ دویینی و غلامرضا منتظری

رامیان و آزادشهر

غلامعلی کوهساری

علی‌آباد کتول

رحمت الله نوروزی
کردکوی، ترکمن و بندر گزعبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی (دور دوم )  

گنبد کاووس

امان قلیچ شادمهر
مینودشت، کلاله و مراوه‌تپهرضا آریان پور

استان گیلان:

حوزه انتخابیهمنتخب
رشتجبار کوچکی نژاد، سید علی آقازاده دافساری، محمد رضا احمدی
آستاراغلامرضا مرحبا

آستانه اشرفیه

محمدعلی رمضانی دستک

بندرانزلی

احمد دنیامالی

رودبار

مهرداد گودرزوند چگینی
رودسر و املشمحمد صفری
صومعه‌سراسید کاظم دلخوش

تالش، رضوانشهر و ماسال

حسن محمد یاری
فومن و شفتخلیل بهروزی‌فر

لاهیجان و سیاهکل

رسول فرخی میکال
لنگرودپرویز محمد نژاد

استان لرستان:

حوزه انتخابیهمنتخب
خرم‌آباد و دورهمرتضی محمودوند، مهرداد ویس کرمی

الیگودرز

محمد خدابخشی
بروجردعباس گودرزی و فاطمه مقصودی

پلدختر

سید حمیدرضا کاظمی
دلفان و سلسلهیحیی ابراهیمی

دورود و ازنا

حسین گودرزی

کوهدشت و رومشکان

محمد رضا مبلغی،

استان مازندران:

حوزه انتخابیهمنتخب

ساری و میاندورود

منصورعلی زارعی و علی بابایی کاردانی
بابلعلی کریمی فیروزجانی و مهدی سعادتی
قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغکمال علیپور خنک داری ،کیوان مرادیان کوچک سرایی

آمل

رضا حاجی‌پور
بهشهر، نکا و گلوگاهغلامرضا شریعتی اندراتی

تنکابن، رامسر و عباس آباد

سیدشمس‌الدین حسینی
نوشهر، چالوس و کلاردشتمحمد علی محسنی بندپی
نور و محمودآبادولی الله فرزانه
بابلسر و فریدونکنارعلی‌اصغر باقرزاده

استان مرکزی:

حوزه انتخابیهمنتخب

اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی، محمدحسن اصغری
تفرش و آشتیانسینا کمال‌خانی

خمین

علیرضا نظری

ساوه و زرندیه

محمد سبزی
شازندمحمود احمدی بی‌غش
محلات و دلیجانحجت‌الاسلام علیرضا سلیمی

استان هرمزگان:

حوزه انتخابیهمنتخب
بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی‌آباد و خمیراحمد مرادی،محمد آشوری تازیانی،منصور آرامی
بندرلنگه و بستک و پارسیاناحمد جباری
میناب و رودان و جاسک و سیریکحسین رئیسی

استان همدان:

حوزه انتخابیهمنتخب
همدان و فامنینحمید رضا حاجی بابایی، احمد حسین فلاحی
اسدآبادکیومرث سرمدی‌واله
بهار و کبودرآهنگایسا جعفری

تویسرکان

محمدمهدی مفتح

رزن

حسن لطفی 

ملایر

احد آزادی خواه ،هادی بیگی نژاد
نهاوندعلی رضا شهبازی

استان یزد:

حوزه انتخابیهمنتخب
یزد و اشکذرمحمدصالح جوکار
اردکانمحمدرضا دشتی اردکانی
مهریز و بافق و ابرکوه و خاتممحمد رضا صباغیان بافقی

تفت و میبد

سیدجلیل میرمحمد میبدی

اقلیت های دینی منتخب
مسیحیان ارمنی جنوب 
روبرت بگلریان
زرتشتیاناسفندیار اختیاری کنسویه یزد
نماینده کلیمیانهمایون سامه‌یح نجف‌آبادی
آشوری و کلدانیشارلی انویه تکه
  
  

 

 

این خبر تکمیل می شود...

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط

آخرین اخبار استانها

تبلیغاتویترین سیاسیصفحه ویترین روز
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار سیاسی
مهمترین اخبار سیاسی
مهمترین اخبار تسنیم
کارگزاری فارابی
hamrah aval
بلیط هواپیما