لیگ دسته اول فوتبال| صدرنشینان کرمانی مقابل فجر و آلومینیوم

هفته بیست‌و‌ششم لیگ دسته اول فوتبال امروز (جمعه) با انجام ۹ دیدار پیگیری خواهد شد.

لیگ دسته اول فوتبال| صدرنشینان کرمانی مقابل فجر و آلومینیوم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌و‌ششم لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز (جمعه) با 9 دیدار در حالی پیگیری خواهد شد که مسابقات این هفته همانند هفته گذشته تحت تأثیر شیوع بیماری کرونا بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

در یکی از بازی‌های این هفته تیم خوشه طلایی ساوه پس از جدایی محمود فکری، بدون سرمربی به مصاف گل‌ریحان، دیگر تیم بلاتکلیف لیگ خواهد رفت که پس از اتفاقات عجیب در واگذاری مالکیت باشگاه، وضعیت خوبی ندارد. خوشه طلایی با 42 امتیاز در رده پنجم و گل ریحانِ 40 امتیازی در جایگاه ششم جدول قرار دارند.

فجرسپاسی و مس کرمان یکی از دیگر از دیدارهای مهم این هفته را در شیراز برگزار خواهند کرد. فجری‌ها که با داود مهابادی روزهای خوبی را در نیم‌فصل دوم سپری نمی‌کنند، پس از چندین هفته ناکامی تا رتبه هشتم جدول سقوط کرده‌اند و در این بازی برای بازگشت به جمع بالانشین‌ها تلاش خواهند کرد. در سوی مقابل اما مس کرمان وضعیتی کاملاً برعکس فجر دارد و در هفته‌های اخیر با نتایج خوب به رده دوم جدول رسیده‌ و در این بازی برای تثبیت جایگاه خود تلاش می‌کند.

در ادامه مسابقات هفته بیست‌و‌ششم نیز مس رفسنجان در حساس‌ترین بازی این هفته به مصاف آلومینیوم اراک خواهد رفت. هر چند نتیجه این دیدار تأثیری در جایگاه شاگردان محمد ربیعی که با 52 امتیاز مقتدرانه در صدر جدول قرار دارند، نخواهد گذاشت، اما خطیبی و تیمش با کسب سه امتیاز این بازی گام بلندی به سوی موفقیت برخواهند داشت. آلومینیومی‌ها با 44 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارند.

برنامه کامل مسابقات هفته بیست‌و‌ششم لیگ دسته اول به شرح زیر است:

جمعه 9 اسفند
* بادران تهران – داماش گیلانیان
داوران: مهدی اجاقی، یدالله کلوندی، مصطفی قاسمی و ابوالفضل دوستی

* خوشه طلایی ساوه – گل ریحان البرز
داوران: مصطفی بینش، بهروز عالمی روشن، محسن دوستان و پیام ساری اصلانی

* فجر سپاسی شیراز – مس کرمان
داوران: رضا کرمانشاهی، امیرمحمد داودزاده، رضا قیم و محمد علی صلاحی

* علم و ادب تبریز – رایکا بابل
داوران: امیرسامان سلطانی، عبدالعلی شکرگزار، محمدرضا فتحی و شبیر بهروزی

* مس رفسنجان – آلومینیوم اراک
داوران: سیدمهدی سیدعلی، محمدرسول ذورقی، محمدعلی رضایی و حمید حاج‌ملک

* سپیدرود رشت – آرمان‌گهر سیرجان
داوران: سعید رحیمی‌مقدم، علی اکبر عظیم‌پور، حسین گلشنی و شهاب محمدی

* نود ارومیه – سرخپوشان پاکدشت
داوران: کمیل غلامی، بابک قلی‌زاده، مسلم رحیم‌خانی و عبدالحسین باستان

* استقلال خوزستان – ملوان بندرانزلی
داوران: مسعود حقیقی، حسین مرادی، احمد حقانی و عقیل جهانبازی

* نیروی زمینی تهران – قشقایی شیراز
داوران: عباس راکی، رحیم حاجی‌پور، مرتضی یوسف شهریاری و مرتضی عابدی

 

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط

آخرین اخبار استانها

تبلیغات
بیشتر بخوانید...
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار ورزشی
مهمترین اخبار تسنیم
کارگزاری فارابی
hamrah aval
بلیط هواپیما