اعلام اسامی فیلم‌های کوتاه بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کودک

اعلام اسامی فیلم‌های کوتاه بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کودک

اسامی ۲۰ فیلم کوتاه و فیلم‌های کوتاه پویانمایی راه‌یافته به بخش بین‌الملل جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، اسامی 20 فیلم کوتاه (زنده و پویانمایی) راه‌یافته به بخش بین‌الملل سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد که به شرح زیر است:

* فیلم‌های کوتاه (پویانمایی) بخش بین‌الملل:

1- پروانه‌ها ساخته الیزاوتا خلومووا (2019) از روسیه

2- عزیزانم سلام ساخته الکساندر واسیلیف (2019) از روسیه

3- گربه، دریاچه، شهر ساخته آنیه هن (2019) از آلمان

4- پدر ساخته اتله سولبرگ بلکست، آینار دانسد (2018) از نروژ

5- هوگو و هولگر ساخته تدی هالکیر کریستیانسن (2019) از دانمارک

6- گرگ بد بزرگ برگشته ساخته پاسکال هکه (2019) از فرانسه و بلژیک

7- السا و شب ساخته یونس ملگرن (2019) از سوئد

8- شیطانی در جیب ساخته آنتوآن بونه، ماتیلد لوبس (2019) از فرانسه

9- خورشید، آسمان، خورشید، کاشی ساخته زیبا ارژنگ (2020) از ایران

10- قدم یازدهم ساخته مریم کشکولی‌نیا (2020) از ایران

11- زونامی ساخته تی‌یام یابنده، شیرین اخلاصی (2020) از ایران

* فیلم‌های کوتاه (زنده) بخش بین‌الملل:

1- در راه ساخته ماریت ویرهایم (2019) از هلند

2- دختر خوب ساخته مریا مایانن (2019) از استونی، فنلاند، ایتالیا و پرتغال

3- بوژه ساخته آندره‌آس کوردس، رابرت کولر (2019) از آلمان

4- روزه تابستانی ساخته عبدنور زیان (2020) از فرانسه

5- اخراج مفرح ساخته ساموئل دل آمور (2020) از اسپانیا

6- این روز ساخته ویلفردو آکینو (2020) از فیلیپین

7- سیاهی ساخته خورشید عالمی، نگار نجف‌زاده (2020) از ایران

8- شهر عسل ساخته محمدمعین روح‌الامینی (2020) از ایران

9- گاومیش ساخته ابراهیم اشرف‌پور (2020) از ایران

سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 27 مهر تا 2 آبان به دبیری «علیرضا تابش» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
نشریه اربعین
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار تسنیم
کارگزاری فارابی
hamrah aval
triboon