اعلام برنامه سه هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال

اعلام برنامه سه هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال

سازمان لیگ برنامه سه هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه سه هفته اول مسابقات لیگ دسته اول اعلام شد که به شرح زیر است:

هفته اول
یکشنبه 2 آذر

ملوان انزلی – قشقایی شیراز - ساعت 15 - به دلیل رأی کمیته انضباطی این بازی باید در خارج از استان برگزار شود و ورزشگاه محل برگزاری نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.
گل ریحان البرز – مس کرمان - ساعت 15- ورزشگاه انقلاب کرج
هوادار – نود ارومیه- ساعت 15 - ورزشگاه  شهدا اسلامشهر
فجرشهید سپاسی شیراز – خوشه طلایی ساوه - ساعت 15 - ورزشگاه پارس شیراز
رایکا بابل – استقلال ملاثانی - ساعت 14:45 - ورزشگاه هفتم تیر بابل 
آرمان گهر سیرجان – پارس جنوبی جم - ساعت 14:45 - ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
شاهین شهرداری بوشهر – شهرداری آستارا - ساعت 15:15 - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال خوزستان – بادران - ساعت 15:30 - ورزشگاه تختی اهواز
کارون اروند خرمشهر – چوکا تالش - ساعت 15:30 - ورزشگاه شهدا اروند خرمشهر

هفته دوم
یکشنبه 9 آذر

چوکا تالش – ملوان انزلی - ساعت 14:45 - ورزشگاه سردار جنگل رشت
قشقایی شیراز – آرمان گهر سیرجان - ساعت 14:45 - ورزشگاه پارس شیراز
پارس جنوبی جم بوشهر – رایکا بابل - ساعت 15:15 - ورزشگاه تختی جم
بادران تهران – کارون اروند خرمشهر - ساعت 14:45- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
خوشه طلایی ساوه – استقلال خوزستان - ساعت 14:45- ورزشگاه شهید چمران ساوه
مس کرمان – شاهین شهرداری بوشهر - ساعت 14:45- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
شهرداری آستارا – فجرشهید سپاسی شیراز - ساعت 14:45- ورزشگاه تختی انزلی
نود ارومیه – گل ریحان البرز - ساعت 14:45 - ورزشگاه تختی  ارومیه 
استقلال ملاثانی – هوادار - ساعت 15:15- ورزشگاه تختی اهواز

هفته سوم
شنبه 15 آذر

هوادار تهران – قشقایی شیراز - ساعت 14:30 - ورزشگاه شهدا اسلامشهر
رایکا بابل – ملوان انزلی- ساعت 14:15 - ورزشگاه هفتم تیر بابل
شهرداری آستارا – مس کرمان - ساعت 14:15 - ورزشگاه تختی انزلی
فجر شهید سپاسی شیراز – نود ارومیه - ساعت 14:15 - ورزشگاه پارس  شیراز
آرمان گهر سیرجان – بادارن - ساعت 14:15 - ورزشگاه امام علی سیرجان
گل ریحان البرز – پارس جنوبی جم بوشهر - ساعت 14:30 - ورزشگاه انقلاب کرج
شاهین شهرداری بوشهر – خوشه طلایی ساوه- ساعت 15 - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال خوزستان – چوکا تالش - ساعت 15 - ورزشگاه تختی اهواز
کارون اروند خرمشهر – استقلال ملاثانی - ساعت 15 - ورزشگاه شهدا اروند خرمشهر

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
کارگزاری فارابی
Hamrah avval
رازی
بافتینه
علی بابا
دلستر
بلیط هواپیما
triboon