لیگ برتر کشتی فرنگی| فولاد اکسین، رعد پدافند و سیناصنعت پیروز شدند

لیگ برتر کشتی فرنگی| فولاد اکسین، رعد پدافند و سیناصنعت پیروز شدند

دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) امروز و فردا (دوشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

در صبح روز نخست این مسابقات 4 دیدار برگزار شد که  که صبح تیم فولاداکسین خوزستان با نتیجه 6 بر 4 مقابل هیئت کشتی سیرجان پیروز شد، تیم رعد پدافند ارتش با نتیجه 8 بر صفر از سد تیم آریوبرزن بهبهان گذشت، تیم سیناصنعت ایذه با نتیجه 10 بر صفر مقابل هیئت کشتی سیرجان به برتری دست یافت و تیم فولاداکسین با نتیجه 9 بر یک آریوبرزن را شکست داد.

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان، برنده 6- هیئت کشتی سیرجان 4 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مرتضی خدایی 3- علی رستمی، برنده 3
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 9- فرزاد محبی صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 5- محمدرضا اسپیدکار صفر
67 کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده 9- نوین ایزدنیا صفر
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده 2- محمدمهدی شهسواری 1
77 کیلوگرم: ابراهیم جمال پور 1- ابوالفضل نبی زاده، برنده 4
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 4- امیرطاها برفه ای صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی، برنده 9- اکبر عبدی صفر
97 کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل1- آرشام بهرام زاده، برنده 2
130 کیلوگرم: محمدسروش رنجبر 1- سید مجتبی حسینی، برنده 2

رعد پدافند ارتش، برنده 8- آریوبرزن بهبهان 2 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی 2- صادق مرادی، برنده 3
60 یکلوگرم: علیرضا اسدی، برنده 8- محراب قلی پور، صفر
63 کیلوگرم: رضا عباسی، برنده 9- علی گوران صفر
67 کیلوگرم: نیما اسماعیلی 7- بهنام مرادی، برنده 6 ضربه فنی
72 کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده 9- سجاد بنادری 4
77 کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده 8 ضربه فنی- رضا عادلی نژاد
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 9- علیرضا مرادی 1
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 4- علیرضا غفاری 1
97 کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده 9- سید محمدرضا زینی صفر
130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده 9- سعید حسین پور صفر

سیناصنعت ایذه، برنده 10- هیئت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم سینا صنعت در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: نیما محمدی، برنده 7- علی رستمی 2
60 کیلوگرم: امید احمدی، برنده 7- امیرمحمد یارمحمدزهی 5
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده 9- علی چبک زن 5
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 8- نوین ایزدنیا صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 9- امیرمحمد رضایی صفر
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 8- محمدرضا شاه بداغی
82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 10- امیرطاها برفه ای
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 6- علی عابدی 5
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 8- فردین سالاری پور صفر
130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده 10- مسعود زیدآبادی صفر

فولاداکسین خوزستان، برنده 9- آریوبرزن بهبهان یک (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مرتضی خدایی صفر- صادق مرادی، برنده 9
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 11- عباس چنانی 9
63 کیلوگرم: نیما زرافشانی، برنده 13 ضربه فنی – ابراهیم اسحاقی 6
67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده 6- امی بذرگر 3
72 کیلوگرم: حسین نصیری، برنده 2- سجاد بنادری صفر
77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده 9- سید عارف خردمند صفر
82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده 5 ضربه فنی- عیرضا مرادی صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی، برنده 8- مهران بروشان فر صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری، برنده 3- داود فلاحی 2
130 کیلوگرم: پارسا نظری، برنده 5 ضربه فنی- سعید حسین پور 4

 

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
کارگزاری فارابی
Hamrah avval
رازی
triboon
دلستر