لیگ برتر کشتی فرنگی| پایان روز نخست گروه «الف» با پیروزی پیروزی سیناصنعت مقابل فولاد اکسین

لیگ برتر کشتی فرنگی| پایان روز نخست گروه «الف» با پیروزی پیروزی سیناصنعت مقابل فولاد اکسین

روز نخست از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه الف با برگزاری دو دیدار خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) امروز و فردا (دوشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

در نوبت بعدازظهر روز نخست این مسابقات 2 دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

سینا صنعت ایذه، برنده 5 (امتیاز مثبت 23) – فولاد اکسین خوزستان 5 (امتیاز مثبت 18) (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده 9- مرتضی خدایی صفر
60 کیلوگرم: امید احمدی 1- پویا ناصرپور، برنده 9
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند 1- مهرداد مردانی، برنده 3
67 کیلوگرم: شاهین بداغی 5- علی ذکایی مهر، برنده 6
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 9- عظیم گرمسیری صفر
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 7- محمد شربی نیازی 3
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده 1- مهدی هدایی، برنده 3
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 3- علی شریفی صفر
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 9 ضربه فنی- ایمان انصاری صفر
130 کیلوگرم: محمد بیرانوند صفر- پارسا نظری، برنده 8

رعد پدافند ارتش، برنده 9- هیئت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: هادی تختایی، برنده 11- علی رستمی 4
60 کیلوگرم: علیرضا کارگر، برنده 8 – فرزاد محبی صفر
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده 7- محمدرضا اسپیدکار 1
67 کیلوگرم: عباس مقدسی، برنده 7- نوین ایزدنیا 4
72 کیلوگرم: نیما اسماعیلی، برنده 11- محمدمهدی شهسواری 3
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده 6- ابوالفضل نبی زاده صفر
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 9- امیرطاها برفه ای صفر
87 کیلوگرم: محمدمهدی خوشبخت 3- علی عابدی، برنده 5
97 کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده 6- آرشام بهرام زاده صفر
130 کیلوگرم: سجاد موسوی، برنده 8- مسعود زیدآبادی صفر

چهار دیدار باقیمانده این گروه فردا برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

هیئت کشتی سیرجان-آریوبرزن بهبهان(ساعت 9:30)
سیناصنعت ایذه-رعدپدافند ارتش(ساعت 11)
رعدپدافند ارتش-فولاد اکسین خوزستان(ساعت 16)
سیناصنعت ایذه-آریوبرزن بهبهان(ساعت 17:30)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
کارگزاری فارابی
Hamrah avval
رازی
بافتینه
triboon
دلستر
بلیط هواپیما