لیگ برتر کشتی فرنگی|پیروزی سیناصنعت ایذه و آریوبرزن بهبهان در مسابقات صبح روز دوم

لیگ برتر کشتی فرنگی|پیروزی سیناصنعت ایذه و آریوبرزن بهبهان در مسابقات صبح روز دوم

رقابت‌های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف از دیروز در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در مسابقات صبح روز دوم این رقابت‌ها تیم آریوبرزن بهبهان با نتیجه 6 بر 4 مقابل تیم هیئت کشتی سیرجان به پیروزی رسید و تیم سیناصنعت ایذه نیز با همین نتیجه از سد تیم رعد پدافند ارتش گذشت.

نتایج انفرادی این دیدار ها به شرح زیر است:

آریوبرزن بهبهان، برنده 6- هیئت کشتی سیرجان 4 (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: صادق مرادی، برنده 5 ضربه فنی– علی رستمی صفر
60 کیلوگرم: عباس چنانی 8- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده 10
63 کیلوگرم: علی گوران 3- علی چوبک زن، برنده 11
67 کیلوگرم: بهنام مرادی، برنده 8 ضربه فنی- محمدرضا اسپیدکار صفر
72 کیلوگرم: امین بذرگر، برنده 4- محمدمهدی شهسواری 4
77 کیلوگرم: رضا عادلی نژاد، برنده 6- محمدرضا شاه بداغی صفر
82 کیلوگرم: علی حمید صفر- سید احسان موسوی، برنده 4
87 کیلوگرم: علیرضا غفاری، برنده 4 – اکبر عبدی 3 دیسکالیفه
97 کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده 6- فردین سالاری پور 4
130 کیلوگرم: سعید حسین پور 4- سید مجتبی حسینی، برنده 9




سیناصنعت ایذه، برنده 6- رعد پدافند ارتش 4 (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده 9- محمد حسینوند پناهی
60 کیلوگرم: امید احمدی صفر – علیرضا اسدی، برنده 8
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر – رضا عباسی، برنده 4
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 5- نیما اسماعیلی 1
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری 5- علیرضا ارقش، برنده 5
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 5- سجاد فرج پور صفر
82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور 2- علی موسی زاده، برنده 8 ضربه فنی
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 7- محمد رسولی 5
97 کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده 8 ضربه فنی- حامد عبدولی صفر
130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده 4- میلاد عبدولی 2

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
نتایج دیدارهای روز گذشته به شرح زیر است:
سینا صنعت ایذه، برنده 5 (امتیاز مثبت 23) – فولاد اکسین خوزستان 5 (امتیاز مثبت 18)
رعد پدافند ارتش، برنده 9- هیئت کشتی سیرجان یک
سیناصنعت ایذه، برنده 10- هیئت کشتی سیرجان صفر
فولاداکسین خوزستان، برنده 9- آریوبرزن بهبهان
فولاد اکسین خوزستان، برنده 6- هیئت کشتی سیرجان 4
رعد پدافند ارتش، برنده 8- آریوبرزن بهبهان 2

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
کارگزاری فارابی
Hamrah avval
رازی
بافتینه
علی بابا
دلستر
بلیط هواپیما
triboon