نتایج قطعی انتخابات شوراهای شهر در مراکز استان‌ها + جدول

نتایج قطعی انتخابات شوراهای شهر در مراکز استان‌ها + جدول

گروه استان‌ها ـ پس از پایان شمارش آرا در برخی استان‌ها، نتایج شوراهای شهر در مراکز استان‌ها مشخص شد.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری تسنیم، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه (28اردیبهشت‌ماه) همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.

در انتخابات 1400، 59 میلیون و 310 هزار و 307 نفر واجد شرایط رأی دادن در کشور بودند که ‌‌از این تعداد 29 میلیون و 980 هزار و 38 نفر مرد و 29 میلیون و 330 هزار و 269 نفر زن و یک میلیون و 392 هزار و 148 نفر را رأی اولی شامل می‌شد.

پس از پایان شمارش آرا در برخی استان‌ها، نتایج شوراهای شهر در مراکز استان‌ها مشخص شد.

آذربایجان شرقی

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان آذربایجان شرقی
تبریز

اسامی

میزان مشارکت

حکیمه غفوری، محمدحسن اسوتچی،روح الله رشیدی، رسول برگی، غلامرضا احمدی، شهرام دبیری،پرویز هادی باسمنج ،فریدون بابایی، روح الله دهقان نژاد، سید کاظم زعفرانچی، علی نوای باغبان، احد صادقی، اسماعیل چمنی

45 درصد

آذربایجان غربی

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان آذربایجان غربی
ارومیه

اسامی

میزان مشارکت

‌مرتضی منافی‌، رسول اصغرزاده‌، حجت‌الاسلام محمد خلیل‌پور، حسین پناهی، نقی کریمی‌، مرتضی پیری‌، احد یوسفی‌، توماج وحیدافشار، ساسان ابراهیم‌زاده، صادق توکلی مهر و گلشن نوروزی

46.3  درصد

استان اردبیل

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان ‌اردبیل
اردبیل

اسامی

میزان مشارکت

ابراهیم صفری‌، یونس رونقی‌، بهروز اسکندر‌پور‌، علیرضا غریبی، زهرا قدیمی‌، مینا نهامین‌، حبیب‌الله فتحی‌، میر‌محمد سیدهاشمی‌، سلامت صفری‌، سجاد محمدحسن پور و اسفندیار هوشیار‌‌

54 درصد

استان اصفهان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان اصفهان
اصفهان

اسامی

میزان مشارکت

مجید نادرالاصلی، غلامحسین صادقیان، رسول میرباقری، محمدرضا فلاح، محمد نورصالحی، احمدرضا مصور، ابوالفضل قربانی، فرزانه کلاهدوزان، سیدامیر سامع، مصطفی نباتی‌نژاد، منوچهر مهروی‌پور، عباس حاج‌رسولی‌ها و علی صالحی

44 درصد

استان البرز

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان البرز
کرج

اسامی

میزان مشارکت

عمار ایزدیار، سیدمرتضی اعتصامی، مجتبی حاجی قاسمی، حسین سعیدی سیرایی،علیرضا سعیدی، مسعود محمدی، علیرضا رحیمی، جواد چپردار، حسین مهاجری، محمد اسدیان، علی قاسم‌پور، مریم قهرمانی و فاطمه منعمی

42 درصد

استان ایلام

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان ایلام
ایلام

اسامی

میزان مشارکت

هادی کرمی‌، مظفر میرزاد‌، مجتبی ملکی‌، سعید انوری‌پور‌، علی کریمی‌، منصور بهادری‌ و حمید مجیدی ‌

63 درصد

استان بوشهر

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان بوشهر
بوشهر

اسامی

میزان مشارکت

جعفر پورکبگانی‌، حمیده هلال‌بحر‌‌، شهناز پولادی‌، مهرزاد آسایش، عبدالخالق برزگرزاده، خدیجه گرشاسبی، حیدر رفاهی،‌ ایمان زندی‌نیا‌ و وحید نیک‌روش‌

58.6 درصد

استان چهارمحال و بختیاری

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان چهارمحال و بختیاری
شهرکرد

اسامی

میزان مشارکت

محمدرضا بیاتی‌اشکفتکی، مصطفی حیدری، ماشالله ایزدی دستنائی‌، ‌فاطمه بیگی هرچگانی، ‌یوسف صادقی‌سودجانی، فرشاد چراغپور احمدمحمودی، داود نجفی چالشتری، خداکرم عباسی دهکردی  و حامد یادگاری دهکردی

52 درصد

استان خراسان جنوبی

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان خراسان جنوبی
بیرجند

اسامی

میزان مشارکت

علیرضا محمودی‌راد، فرید فروزانفر‌، فاطمه‌زهرا هلال‌بیرجندی‌،‌ مرتضی یزدان‌شناس‌، محمد‌مهدی درخشی‌، رضا حسنی‌صفت‌، عباس سروری‌، مهدی عبدالرزاق‌نژاد‌ و ویدا ناصری‌

74 درصد

استان خراسان رضوی

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان خراسان رضوی
مشهد

اسامی

میزان مشارکت

 ایمان فرهمندی، حسین حسامی، ابراهیم علیزاده، حسن موحدیان، حجت‌الاسلام منصوریان، مجید طهوریان عسکری، مجید دبیریان، فاطمه سلیمی، موسی الرضا حاجی‌بگلو، حسین علوی مقدم، حمید ضمیری، حسن کریمدادی، غلامحسین صاحبی، مهدی ناصحی و هاشم دائمی

54 درصد

استان خراسان شمالی

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان خراسان شمالی
بجنورد

اسامی

میزان مشارکت

مصطفی دلیریان، جمشید عین‌بیگی، اعظم‌السادات افشین‌فر، مهدی معلم، یوسف مغروری، علی اربابی، احمدرضا یزدانی، مهرداد رحمتی‌ و سید محسن موسوی‌

63 درصد

استان خوزستان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان خوزستان
اهواز

اسامی

میزان مشارکت

 

 

استان زنجان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان زنجان
زنجان

اسامی

میزان مشارکت

منصور مرادلو، انسیه ابوبصیری، مهدی طالب، مجید ناصحی‌مقدم، محمدکاظم‌ مجتهدی، اسحاق اسماعیلی، حسین حمزه‌لو‌پاک، سعید نجفی و داود حسنی

53 درصد

استان سمنان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان سمنان
سمنان

اسامی

میزان مشارکت

مهدی خراسانیان،مجید نظری، رضا صباغیان، علی همتی، حسین گل‌هاشم، عباس‌علی طالب‌بیدختی و حسین موسوی‌دلازیانی

54 درصد

استان سیستان و بلوچستان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان سیستان و بلوچستان
زاهدان

اسامی

میزان مشارکت

حسن سپاهی، عبدالناصر گرگیچ، یونس شهنوازی، فریبا ناروئی، فاطمه راشکی، محمدرضا کوچکزایی، عباس شیبک، خسرو افسری، مریم عسکری دهنو، محمود صفر زایی و محمد‌اعظم یعقوبی فیض‌آباد

62 درصد

استان فارس

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان فارس
شیراز

اسامی

میزان مشارکت

محمدتقی تذروی، سید ابراهیم حسینی، مهدی طاهری، غلاملی ترابی، سید احسان اصنافی، محمدحسن اسدی، علیرضا اسکندری، رضا محمدیان، مهدی نصیری‌قره‌قانی، علی‌اکبر سلطانی، محمد فرخ‌زاده، مسعود زارعی و افسانه خواست‌خدایی

33 درصد

استان قزوین

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان قزوین
قزوین

اسامی

میزان مشارکت

فاطمه اشدری، قاسم اللهیاری، مهری‌السادات تقوی، ولی چگینی، مهدی مهدیخانی، علی فرمانی، فرج‌اله فصیحی رامندی، محسن حق‌شناس و حسین صلح‌جو

52 درصد

استان قم

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان قم
قم

اسامی

میزان مشارکت

حسن مالکی نژاد، مرتضی استقامت علی آبادی، مصطفی مولایی، سیدمجتبی سبحانی ثابت، معصومه آمره، ماشالله سعادتمندفر، محمود مسگری، سیدمحمدحسن دهناد، حسین اسلامی، محسن محرری، نرجس نیازمند، حسین صابری، روح الله امراللهی

 

استان کردستان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان کردستان
سنندج

اسامی

میزان مشارکت

سیف‌الله رضایی، فرهاد میمنت‌آبادی، فرزاد زارعی، اسعد فریدی، سالار علی‌ویسی، عزت رضایی، سید انور رشیدی، وفا اصلانی‌ و بهروز ابراهیم‌آبادی‌

26.6 درصد

استان کرمان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان کرمان
کرمان

اسامی

میزان مشارکت

 منصور ایرانمنش، محمود بابائی، عشرت کردستانی، سیدمحمد موسوی،محمد امینی زاده، علیرضا نادری،حسین چناریان نخعی، فتح اله مؤیدی، محمدامین شمسی گوشکی، محمدرضا کمساری بنانی و سیدمحمدصادق تقوی یزدی 

60 درصد

استان کرمانشاه

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان کرمانشاه
کرمانشاه

اسامی

میزان مشارکت

کامران ملکی، سیداحسان احسانی، سیدپیمان موسوی، احسان حیدریان، سید حجت‌الله موسوی اجاق، رسول آزادی، هاشم درویشی، سالار احمدزاده، پوریا فخری، سیدمیثم موسوی اجاق و کامبیز غلامی

45 درصد

استان کهگیلویه و بویراحمد

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان کهگیلویه و بویراحمد
یاسوج

اسامی

میزان مشارکت

بهنام عباس‌نژاد، هدایت امیری، هدایت اکبری، عطاالله دانشی، فرشید احمدی‌کیش،کیوان آشنا، ایمان جادوانه

62.8 درصد

استان گلستان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان گلستان
گرگان

اسامی

میزان مشارکت

ناصر گرزین،‌ حجت مقسم، عیسی مهری، علی اکبر بصیرنیا، سیدمیثم حسینی، صفرعلی پایین محلی، زهرا نورا، مهران کاظم نژاد تبریزی و حمیدرضا آقا ملایی

61 درصد

استان گیلان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان گیلان
رشت

اسامی

میزان مشارکت

محمدحسین واثق کارگرنیا‌، رضا عاشری، علیرضا تاج شهرستانی، مجید عزیزی، هادی رمضانی، سیدحسین رضویان‌، سیدامیرحسین علوی‌، مهدی نوری‌هریس، مسعود عباس‌نژاد‌، سیدشمس شفیعی و نادر حسینی

56 درصد

استان لرستان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان لرستان
خرم‌آباد

اسامی

میزان مشارکت

کرم نعمتی،  حجت‌الله احمدی‌پور‌،  حمید‌رضا صفریان‌،  مجید دریکوند‌، یونس امرایی‌، رضا بیرانوند و  عباس قلاوندی ‌

48 درصد

استان مازندران

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان مازندران
ساری

اسامی

میزان مشارکت

پرویز شعبانی، سیدحسین یوسفی، شهرام ایرجی، سیدحسن احمدی، علی عاشقان، سبحان بخشی، سیدذوالفقار شریفی ایزدی، سیدرحمان میرشجاعی، سید افشین راسخ

 

استان مرکزی

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان مرکزی
اراک

اسامی

میزان مشارکت

حامد آجرلو، پیمان عین‌القضاتی، محمد عسگری، حسن قربانی، علی‌اصغر غفاری، علی‌جعفر محصولی، عباس خسروانی، سیدوحید میرنظامی، سیدرضا قریشی، داود قربانی، علی چگینی، غزاله رضایی، مسعود آبایی و محمد رضایی

49 درصد

استان هرمزگان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان هرمزگان
بندرعباس

اسامی

میزان مشارکت

حمد کناری‌نژاد، یعقوب دبیری‌نژاد، احمد عامری‌، حسن سالاری‌، عیسی عباسی‌، سید محمدرضا موسوی، عبدالرضا سراجی، فریده عامری، اسماعیل رئیسی‌ و اسماعیل بواشه‌

58.11 درصد

استان همدان

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان همدان
همدان

اسامی

میزان مشارکت

اکبر کاووسی‌امید، سعید حاجی‌بابایی، محمود مسگریان، مرتضی کرباسیان، مهدی حیدری، علی رحیمی، ناصر صفری افلاکی، سعید نظری، شعید شهابی نیا، حمید بادامی‌نژاد و علی‌اکبر‌ نظری 

45.6 درصد

استان یزد

لیست منتخبین شورای  شهر  ـ  استان یزد
یزد

اسامی

میزان مشارکت

محسن ابوترابی، مرتضی شایق، ‌‌غلامحسن دشتی، ‌محمد ناصر حیدری‌، خانم  حقیرالسادات، عزیزالله سیفی، محمد‌باقر پارساییان، فاطمه زارع، محمد‌مهدی نیکونژاد، مجیدتجملیان . فخرالسادات خامسی

58.36 درصد

 

 

ردیفنام استاننام مرکز استاناسامی منتخبینمیزان مشارکت
1خراسان جنوبیبیرجندعلیرضا محمودی‌راد، فرید فروزانفر‌، فاطمه‌زهرا هلال‌بیرجندی‌،‌ مرتضی یزدان‌شناس‌، محمد‌مهدی درخشی‌، رضا حسنی‌صفت‌، عباس سروری‌، مهدی عبدالرزاق‌نژاد‌ و ویدا ناصری‌74 درصد
2ایلامایلامهادی کرمی‌، مظفر میرزاد‌، مجتبی ملکی‌، سعید انوری‌پور‌، علی کریمی‌، منصور بهادری‌ و حمید مجیدی ‌63 درصد
3سمنانسمنان

مهدی خراسانیان،مجید نظری، رضا صباغیان، علی همتی، حسین گل‌هاشم، عباس‌علی طالب‌بیدختی و حسین موسوی‌دلازیانی

54 درصد
4لرستانخرم‌آبادکرم نعمتی،  حجت‌الله احمدی‌پور‌،  حمید‌رضا صفریان‌،  مجید دریکوند‌، یونس امرایی‌، رضا بیرانوند و  عباس قلاوندی ‌48 درصد
5آذربایجان غربیارومیه

‌مرتضی منافی‌، رسول اصغرزاده‌، حجت‌الاسلام محمد خلیل‌پور، حسین پناهی، نقی کریمی‌، مرتضی پیری‌، احد یوسفی‌، توماج وحیدافشار، ساسان ابراهیم‌زاده، صادق توکلی مهر و گلشن نوروزی

46.3 درصد
6زنجانزنجان

منصور مرادلو، انسیه ابوبصیری، مهدی طالب، مجید ناصحی‌مقدم، محمدکاظم‌ مجتهدی، اسحاق اسماعیلی، حسین حمزه‌لو‌پاک، سعید نجفی و داود حسنی

53 درصد
7گیلانرشت

محمدحسین واثق کارگرنیا‌، رضا عاشری، علیرضا تاج شهرستانی، مجید عزیزی، هادی رمضانی، سیدحسین رضویان‌، سیدامیرحسین علوی‌، مهدی نوری‌هریس، مسعود عباس‌نژاد‌، سیدشمس شفیعی و نادر حسینی

56 درصد
8خراسان شمالیبجنورد

مصطفی دلیریان، جمشید عین‌بیگی، اعظم‌السادات افشین‌فر، مهدی معلم، یوسف مغروری، علی اربابی، احمدرضا یزدانی، مهرداد رحمتی‌ و سید محسن موسوی‌

63 درصد
9کرمانشاهکرمانشاهکامران ملکی، سیداحسان احسانی، سیدپیمان موسوی، احسان حیدریان، سید حجت‌الله موسوی اجاق، رسول آزادی، هاشم درویشی، سالار احمدزاده، پوریا فخری، سیدمیثم موسوی اجاق و کامبیز غلامی45 درصد
10چهارمحال و بختیاریشهرکرد

محمدرضا بیاتی‌اشکفتکی، مصطفی حیدری، ماشالله ایزدی دستنائی‌، ‌فاطمه بیگی هرچگانی، ‌یوسف صادقی‌سودجانی، فرشاد چراغپور احمدمحمودی، داود نجفی چالشتری، خداکرم عباسی دهکردی  و حامد یادگاری دهکردی

52 درصد
11بوشهربوشهرجعفر پورکبگانی‌، حمیده هلال‌بحر‌‌، شهناز پولادی‌، مهرزاد آسایش، عبدالخالق برزگرزاده، خدیجه گرشاسبی، حیدر رفاهی،‌ ایمان زندی‌نیا‌ و وحید نیک‌روش‌

58.6 درصد

12کردستانسنندج

سیف‌الله رضایی، فرهاد میمنت‌آبادی، فرزاد زارعی، اسعد فریدی، سالار علی‌ویسی، عزت رضایی، سید انور رشیدی، وفا اصلانی‌ و بهروز ابراهیم‌آبادی‌

26.6 درصد
13 ـکاشان

علیرضا عرب‌بیگی،‌ علی هاشمی‌طاهری، عفت پدرام، مهدی نادعلی، جواد حاجی‌قدیری، حسین باغشیخی، علیرضا مفرح‌، حسین حیدریان‌ و مصطفی کردمیل‌

53 درصد
14هرمزگانبندرعباس

حمد کناری‌نژاد، یعقوب دبیری‌نژاد، احمد عامری‌، حسن سالاری‌، عیسی عباسی‌، سید محمدرضا موسوی، عبدالرضا سراجی، فریده عامری، اسماعیل رئیسی‌ و اسماعیل بواشه‌

58.11 درصد
15آذربایجان شرقی تبریز

حکیمه غفوری، محمدحسن اسوتچی،روح الله رشیدی،رسول برگی، غلامرضا احمدی، شهرام دبیری،پرویز هادی باسمنج ،فریدون بابایی، روح الله دهقان نژاد، سید کاظم زعفرانچی، علی نوای باغبان، احد صادقی، اسماعیل چمنی

 بیش از 45 درصد
16مازندرانساری

پرویز شعبانی، سیدحسین یوسفی، شهرام ایرجی، سیدحسن احمدی، علی عاشقان، سبحان بخشی، سیدذوالفقار شریفی ایزدی، سیدرحمان میرشجاعی، سید افشین راسخ

 
17گلستانگرگان

ناصر گرزین،‌ حجت مقسم، عیسی مهری، علی اکبر بصیرنیا، سیدمیثم حسینی، صفرعلی پایین محلی، زهرا نورا، مهران کاظم نژاد تبریزی و حمیدرضا آقا ملایی

61 درصد
18خراسان رضویمشهد مقدس ایمان فرهمندی، حسین حسامی، ابراهیم علیزاده، حسن موحدیان، حجت‌الاسلام منصوریان، مجید طهوریان عسکری، مجید دبیریان، فاطمه سلیمی، موسی الرضا حاجی‌بگلو، حسین علوی مقدم، حمید ضمیری، حسن کریمدادی، غلامحسین صاحبی، مهدی ناصحی و هاشم دائمی54 درصد
19کرمانکرمان

 منصور ایرانمنش،محمود بابائی      عشرت کردستانی، سیدمحمد موسوی،محمد امینی زاده ،علیرضا نادری،حسین چناریان نخعی،فتح اله مؤیدی، محمد امین شمسی گوشکی، محمدرضا کمساری بنانی و سیدمحمدصادق تقوی یزدی 

 

بیش از 60 درصد 
20البرز کرج

عمار ایزدیار، سیدمرتضی اعتصامی، مجتبی حاجی قاسمی، حسین سعیدی سیرایی،علیرضا سعیدی، مسعود محمدی، علیرضا رحیمی، جواد چپردار، حسین مهاجری، محمد اسدیان، علی قاسم‌پور، مریم قهرمانی و فاطمه منعمی

42 درصد
21اردبیلاردبیلابراهیم صفری‌، یونس رونقی‌، بهروز اسکندر‌پور‌، علیرضا غریبی، زهرا قدیمی‌، مینا نهامین‌، حبیب‌الله فتحی‌، میر‌محمد سیدهاشمی‌، سلامت صفری‌، سجاد محمدحسن پور و اسفندیار هوشیار‌‌54 درصد
22سیستان و بلوچستانزاهدانحسن سپاهی، عبدالناصر گرگیچ، یونس شهنوازی، فریبا ناروئی، فاطمه راشکی، محمدرضا کوچکزایی، عباس شیبک، خسرو افسری، مریم عسکری دهنو، محمود صفر زایی و محمد‌اعظم یعقوبی فیض‌آباد62 درصد
23قزوینقزوینفاطمه اشدری، قاسم اللهیاری، مهری‌السادات تقوی، ولی چگینی، مهدی مهدیخانی، علی فرمانی، فرج‌اله فصیحی رامندی، محسن حق‌شناس و حسین صلح‌جو52 درصد
24یزدیزدمحسن ابوترابی، مرتضی شایق، ‌‌غلامحسن دشتی، ‌محمد ناصر حیدری‌، خانم  حقیرالسادات، عزیزالله سیفی، محمد‌باقر پارساییان، فاطمه زارع، محمد‌مهدی نیکونژاد، مجیدتجملیان . فخرالسادات خامسی58.36 درصد
25قم حسن مالکی نژاد، مرتضی استقامت علی آبادی، مصطفی مولایی، سیدمجتبی سبحانی ثابت، معصومه آمره، ماشالله سعادتمندفر، محمود مسگری، سیدمحمدحسن دهناد، حسین اسلامی، محسن محرری، نرجس نیازمند، حسین صابری، روح الله امراللهی 
26استان مرکزی اراکحامد آجرلو، پیمان عین‌القضاتی، محمد عسگری، حسن قربانی، علی‌اصغر غفاری، علی‌جعفر محصولی، عباس خسروانی، سیدوحید میرنظامی، سیدرضا قریشی، داود قربانی، علی چگینی، غزاله رضایی، مسعود آبایی و
محمد رضایی
 49 درصد
27 همدانهمداناکبر کاووسی‌امید، سعید حاجی‌بابایی، محمود مسگریان، مرتضی کرباسیان، مهدی حیدری، علی رحیمی، ناصر صفری افلاکی، سعید نظری، شعید شهابی نیا، حمید بادامی‌نژاد و علی‌اکبر‌ نظری 45.6 درصد
28 اصفهاناصفهانمجید نادرالاصلی، غلامحسین صادقیان، رسول میرباقری، محمدرضا فلاح، محمد نورصالحی، احمدرضا مصور، ابوالفضل قربانی، فرزانه کلاهدوزان، سیدامیر سامع، مصطفی نباتی‌نژاد، منوچهر مهروی‌پور، عباس حاج‌رسولی‌ها و علی صالحی44 درصد
29خوزستاناهواز  
30فارسشیرازمحمدتقی تذروی، سید ابراهیم حسینی، مهدی طاهری، غلاملی ترابی، سید احسان اصنافی، محمدحسن اسدی، علیرضا اسکندری، رضا محمدیان، مهدی نصیری‌قره‌قانی، علی‌اکبر سلطانی، محمد فرخ‌زاده، مسعود زارعی و افسانه خواست‌خدایی33 درصد

انتهای پیام/ش

پربیننده‌ترین اخبار استانها
اخبار روز استانها
مهمترین اخبار
کارگزاری فارابی
Hamrah avval
رازی
هم برگر
لیموناد
triboon
فولاد
بلیط هواپیما