اسامی ۱۶ فیلم بخش مسابقه «پویانمایی کوتاه» جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان ۳۴ اعلام شد

اسامی 16 فیلم بخش مسابقه «پویانمایی کوتاه» جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان 34 اعلام شد

فهرست عناوین منتخب پویانمایی کوتاه برای حضور در بخش ملی سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی کودکان و نوجوانان، اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، فهرست آثار «پویانمایی کوتاه» برای حضور در بخش ملی سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی کودکان و نوجوانان، به شرح زیر است:

1. «آی‌دی»، به کارگردانی فهیمه قبادی و تهیه‌کنندگی فهیمه قبادی و مرگز گسترش سینمای مستند و تجربی

2. «بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر»، به کارگردانی صادق جوادی و تهیه‌کنندگی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

3. «پرنده‌باز»، به کارگردانی سید احمد جعفریان و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خمینی‌شهر

4. «پسربچه و درخت سیب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جلال پناهی

5. «پیش از بهشت»، به کارگردانی احمد حیدریان و تهیه‌کنندگی محدثه پیرهادی- محصول باشگاه فیلم سوره

6. «خوردم، خوردی،…»، به کارگردانی شیدخت دژم‌شهابی و تهیه‌کنندگی شیدخت دژم‌شهابی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

7. «خوش آمدید»، به کارگردانی نعیمه محمودی و تهیه‌کنندگی نعیمه محمودی – محصول واحد پویانمایی شبکه فارس و نشر چشمه

8. «درخت ترش»، به کارگردانی اکبر تراب‌پور و تهیه‌کنندگی اکبر تراب‌پور و انجمن سینمای جوانان ایران دفتر همدان

9. «رویای ابری»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ریحانه عین‌اللهی و بهاره عین‌اللهی

10. «ستارگان زیر باران»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سارا نامجو

11. «شبح ترسو»، به کارگردانی ریحانه کاوش و تهیه‌کنندگی علی رئیس- محصول صدا و سیمای مرکز اصفهان

12. «فوبی»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی الهام امینیان

13. «کیمیاگر»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مسعود قدسیه

14. «گذشته»، به کارگردانی حمید محمدی و تهیه‌کنندگی حمید محمدی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

15. «گنج واقعی»، به کارگردانی محسن صالحی‌فرد و تهیه‌کنندگی رضا صالحی

16. «موزی که می‌خندید»، به کارگردانی ریحانه کاوش و تهیه‌کنندگی علی رئیس – محصول صدا و سیمای مرکز اصفهان

همینطور اسامی آثار منتخب «کوتاه داستانی» در بخش ملّی سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به شرح زیر است:

1. «آپارات»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسن نجم آبادی

2. «اژدها لازم می‌شود»، به کارگردانی سامان غنائمی و تهیه‌کنندگی جواد موحد- محصول باشگاه فیلم سوره

3. «اینجا خانواده زندگی می‌کند (پوستر)»، به کارگردانی ابوذر حیدری و تهیه‌کنندگی مهدیه سادات محور جعفری- محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج

4. «برای بار دوم»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی لیلا اخباری

5. «برنده»، به کارگردانی علی کیوان و تهیه‌کنندگی مهدی مقدم

6. «بلاگر»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی صابر تتارچه – محصول انجمن سینمای جوانان ایران

7. «پاور (power)»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی نظیر میرزایی

8. «تی‌ یره»، به کارگردانی مصطفی مهربان و تهیه‌کنندگی وحید کشاورز- محصول انجمن سینمای جوان دفتر رودبار

9. «خط‌های سفید»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جلال ساعدپناه

10. «درختان خیابان ولیعصر یا: امپرسیون»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عماد حسینی‌فرد

11. «دوچرخه‌باز»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهسا امیری

12. «رآی»، به کارگردانی سپیده برنجی و تهیه‌کنندگی سپیده برنجی و مجتبی بیات

13. «عملیات طبقه دوم»، به کارگردانی محمدحسین تفرشی و تهیه‌کنندگی سمیرا شجاعی- محصول موسسه فرهنگی بیان عصر

14. «عمو نوروز و سین هشتم»، به کارگردانی مهدی نعمتی مقدم و تهیه‌کنندگی پریسا نعمتی مقدم

15. «کفش دزدک»، به کارگردانی محمد پایدار و تهیه‌کنندگی حامد یامین‌پور – محصول باشگاه فیلم سوره

16. «گُنجیدو» به کارگردانی محمد نوری و تهیه‌کنندگی محمد نوری و انجمن سینمای جوانان ایران

17. «منم سمیرا»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی متین رکن

18. «وادیار»، به کارگردانی مرجان خسروی و تهیه‌کنندگی مهدیه سادات محور و میلاد خسروی- محصول انجمن سینمای جوانان ایران دفتر چهارمحال و بختیاری

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ، با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان، از 16 تا 21 مهر 1400(8 تا 13 اکتبر 2021) در دو بخش مسابقه ایران و مسابقه بین‌الملل، برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار فرهنگی
اخبار روز فرهنگی
مهمترین اخبار
کارگزاری فارابی
hamrah aval
رازی
بیمه ملت
triboon
فولاد
بلیط هواپیما