ووشو قهرمانی کشور| ووشوکاران فارس جام قهرمانی را بالای سر بردند


ووشو قهرمانی کشور| ووشوکاران فارس جام قهرمانی را بالای سر بردند

رقابت‌های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با معرفی نفرات و تیم‌های برتر خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابت‌های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به منظور حضور در بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو، به میزبانی سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم واقع در شهر درگهان برگزار شد و با معرفی نفرات و تیم‌های برتر در ساندا و تالو به پایان رسید.

در رقابت‌های وزن 52 کیلوگرم، پویا آذرنگ از سیستان و بلوچستان قهرمان شد، مسعود انصاری از قشم به مدال نقره رسید و رضا ساربانی از کرمان و نجم‌الدین علیمرادی از هرمزگان به صورت مشترک سوم شدند.

حسام محمدزاده از اروند در وزن 56 کیلوگرم، به مدال طلا رسید، رضا عظیمی از اردبیل نایب قهرمان شد و مهدی کرمانی از فارس و ابراهیم نادری از چهارمحال و بختیاری صاحب مدال برنز مشترک شدند.

مبارزات  وزن 60 کیلوگرم با قهرمانی  شجاع پناهی از مازندران به پایان رسید و سعید جاوید از اردبیل به مدال نقره دست یافت و هادی روزافزای از خراسان رضوی و علی محمدی از قزوین به مقام سومی مشترک بسنده کردند.

رقابت‌های وزن 65 کیلوگرم نیز شاهد قهرمانی رضا عبداللهی از اردبیل بود. در این وزن محمد فرهادی از فارس دوم شد و علی نوبهاری از قم و امیرمحمد محسن پور از مازندران در رده سوم قرار گرفتند.

حمیدرضا سهندی در وزن 70 کیلوگرم صاحب مدال طلا شد. محمدمهدی کشاورز از زنجان به مدال نقره رسید و مهدی رضایی از قزوین و کیانوش شیری از کردستان به صورت مشترک سوم شدند.

وزن 75 کیلوگرم نیز با قهرمانی جعفر شیرزاد از اردبیل پیگیری شد. عرفان بویری از خوزستان در رده دوم ایستاد و محمد کرم‌زاده از قشم و آریا اکبری از البرز به مدال برنز دست یافتند.

مجید هاشم بیگی از زنجان در وزن 80 کیلوگرم، قهرمان شد. سعید سوخته‌سرایی از گلستان به مدال نقره رسید و سعید سالمی از اردبیل و امید زارع از البرز سوم شدند.

پیکارهای وزن 85 کیلوگرم نیز با حضور محمدرضا ریگی از سیستان و بلوچستان روی سکوی قهرمانی به پایان رسید. مهدی مرادی از البرز به مدال نقره رسید و سیاوش دادرس از کرمانشاه و سعید فاضلی از ایلام به صورت مشترک در رده سوم ایستادند.

وزن نهم مبارزات ساندا با برتری مرتضی نوروزی از سمنان بر تمامی رقبا خاتمه یافت. در وزن 90 کیلوگرم، پدرام محمدعظیمی از خوزستان دوم شد و محمدجواد نصیری از فارس و حسن قاسمی از لرستان به مقام سومی رسیدند.

همچنین در وزن 90+ کیلوگرم محمد نصیری از مازندران طلا گرفت، امین نوری از اصفهان صاحب مدال نقره شد و سید ولی‌الله میرکریمی از مرکزی و اشکان برجی‌خانی از قزوین به مقام سومی دست یافتند.

 در بخش تالو و  بسته ترکیبی نان چوان-نن‌گوئن، شاهین بنی‌طالبی از اصفهان با نمره 19.16 اول شد، مصطفی حسن‌زاده از فارس با نمره 19.12 در رده دوم ایستاد و مهدی خانی از ایلام با نمره 18.97 به مقام سوم بسنده کرد.

 بسته چانگ چوان سید سامان احمدی از فارس با نمره 9.56 به عنوان نخست دست یافت، رضا خلف‌زاده با نمره 9.54 در جایگاه دوم ایستاد و طاها بدیعی با نمره 9.44 به عنوان سومی بسنده کرد.

امیرمحدرضایی از خراسان رضوی با نمره 19.18 در بسته ترکیبی دائوشو – گون‌شو  اول شد. فاتح حیدریان از کردستان و حمید اسماعیلی از زنجان به ترتیب با نمره‌های 18.97 و 18.87 دوم و سوم شدند.

همچنین در بسته ترکیبی تای‌چی چوان و تای‌چی‌جین، مهدی اخلاق عالی از فارس با نمره 19.07 به عنوان قهرمانی رسید. جواد نوری از اصفهان با نمره 18.90 نایب قهرمان شد و مهدی خداشناس از مرکزی با کسب نمره 18.73 در جایگاه سوم این بسته قرار گرفت.

در پایان مسابقات و در مجموع، تیم فارس با 2 طلا، 2 نقره و 2 برنز قهرمان شد، اردبیل با 2 طلا، 2 نقره و یک برنز در رده دوم ایستاد و مازندران 2 طلا و یک برنز در رده سوم قرار گرفت.

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
کتاب تسنیم - جنگ شناختی
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
فلای تو دی
همراه اول
رازی
بانی مد
میهن
طبیعت
بیمه ملت
الی گشت
opark
مادیران
ایران پرس
triboon
بلیط هواپیما