والیبال باشگاه‌های‌ جهان| فولاد سیرجان امشب راهی برزیل می‌شود+ برنامه مسابقات

والیبال باشگاه‌های‌ جهان| فولاد سیرجان امشب راهی برزیل می‌شود+ برنامه مسابقات

تیم فولاد سیرجان ایرانیان قهرمان قاره آسیا امشب (شنبه‌شب) برای حضور در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان جهان، تهران را به مقصد بتیم ترک می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان جهان سال 2021 از 16 تا 21 آذرماه با حضور 6 تیم از جمله فولاد سیرجان ایرانیان به عنوان قهرمان قاره آسیا در شهر «بتیم» برزیل برگزار خواهد شد.

کاروان 22 نفره تیم فولاد سیرجان شامل 12 بازیکن و 10 نفر کادر فنی، ساعت 22 و 50 دقیقه امشب (شنبه‌ 13 آذر 1400) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد شهر بتیم ترک می‌کند.

نمایندگان والیبال ایران ابتدا به دوحه قطر می‌روند و پس از توقف دو ساعته در این فرودگاه، راهی برزیل خواهند شد تا بعد از 24 ساعت به شهر بتیم میزبان رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های جهان برسند.

این رقابت‌ها با حضور 6 تیم سادا کروزیرو (برزیل)، فولاد سیرجان ایرانیان (ایران)، لوبه (ایتالیا)، ترنتینو (ایتالیا)، یوپی‌سی‌ان (آرژانتین) فون ویک تائوباته (برزیل) برگزار خواهد شد.

نماینده قاره آسیا (فولاد سیرجان) در مرحله مقدماتی به ترتیب به مصاف سادا کروزیرو (برزیل) و ترنتینو (ایتالیا) می‌رود. در دیگر گروه مرحله مقدماتی نیز تیم‌های لوبه (ایتالیا)، یوپی‌سی‌ان (آرژانتین) و فون ویک تاباته (برزیل) با هم رقابت‌خواهند کرد.

برنامه کامل مسابقات به وقت تهران به شرح زیر است:

چهارشنبه 17 آذرماه 1400

ساعت 30 دقیقه بامداد – گروه A: یوپی‌سی‌ان (آرژانتین) – فون ویک تاباته (برزیل)
ساعت چهار بامداد – گروه B: سادا کروزیرو (برزیل) – فولاد سیرجان ایرانیان (ایران)
ساعت 23 و 30 دقیقه – گروه A: ، لوبه (ایتالیا) – یوپی‌سی‌ان (آرژانتین)

پنج‌شنبه 18 آذرماه:

ساعت سه بامداد – گروه B: فولاد سیرجان ایرانیان (ایران) – ترنتینو (ایتالیا)
ساعت 23 و 30 دقیقه – گروه A: لوبه (ایتالیا) – فون ویک تاباته (برزیل)

جمعه 19 آذرماه:

ساعت سه بامداد – گروه B: سادا کروزیرو (برزیل) – ترنتینو (ایتالیا)
ساعت 23 و 30 دقیقه: دیدار نخست مرحله نیمه‌نهایی )تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B)

شنبه 20 آذرماه:

ساعت سه بامداد: دیدار دوم مرحله نیمه‌نهایی  (تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A)
ساعت 23 و 30 دقیقه: (دیدار رده‌بندی)

یکشنبه 21 آذرماه:

ساعت سه بامداد: (دیدار نهایی)

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
کتاب تسنیم - جنگ شناختی
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
کارگزاری فارابی
همراه اول
رازی
بانی مد
میهن
بیمه ملت
بیمه دات کام
الی گشت
مادیران
ایران پرس
triboon
بلیط هواپیما