لیگ برتر تکواندو| شروع پرقدرت مس سونگون ورزقان و پالایش نفت آبادان


لیگ برتر تکواندو| شروع پرقدرت مس سونگون ورزقان و پالایش نفت آبادان

تیم‌های مس سونگون و پالایش نفت آبادان در آغاز لیگ برتر تکواندو صدرنشین گروه‌های خود شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" یادواره شهید تکواندوکار مدافع حرم محسن حججی با حضور 11 تیم امروز (دوشنبه - ششم دی ‌ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

پنج تیم شهرداری ورامین، فرمانیه، دانشگاه آزاد اسلامی، جوانه و مس سونگون ورزقان در گروه اول و شش تیم تیم لوازم خانگی کن، صنعت مس کرمان، پالایش نفت آبادان، پاس، معتمد و پارسیان البرز در گروه دوم در هفته اول و دوم مسابقات بهرقابت پرداختند. 

در پایان هفته دوم و در گروه اول، پالایش نفت آبادان با 6 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت؛ لوازم خانگی کن با 4 امتیاز (تفاضل 6) جایگاه دومی را به خود اختصاص داد و پاس با 4 امتیاز (تفاضل 4) سوم شد. در گروه دوم نیز تیم مس سونگون ورزقان با 6 امتیاز (تفاضل 8) صدرنشین شد؛ دانشگاه آزاد اسلامی با 6 امتیاز (تفاضل 6) رده دوم جدول را به خود اختصاص داد و شهرداری ورامین بدون کسب امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

نتایج کسب شده در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

هفته اول// 
گروه اول
تیم شهرداری ورامین – استراحت
تیم دانشگاه آزاد اسلامی 6 - تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه 2
تیم فرمانیه یک – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان 7

گروه دوم
تیم پاس 4 – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان 4
تیم شرکت پالایش نفت آبادان 7 – تیم پارسیان البرز یک
تیم معتمد یک – تیم لوازم خانگی کن 7

بهترین‌های گروه اول در هفته اول //
بهترین سرمربی: پیام خانلرخانی  (باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان)
بهترین داور: منصور حدادی (مازندران)
فنی ترین بازیکن: میرهاشم حسینی (باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان)
بهترین سرپرست: رضا ایمان زاده (دانشگاه آزاد اسلامی)

بهترین‌های گروه دوم در هفته اول//
بهترین سرمربی: روح الله گودرزی (پالایش نفت آبادان)
بهترین داور: منصور حدادی (مازندران)
فنی ترین بازیکن: رضا کلهر (لوازم خانگی کن)
بهترین سرپرست: محمدرضا نریمانی (معتمد)

هفته دوم//
گروه اول 
تیم فرمانیه – استراحت
تیم دانشگاه آزاد اسلامی 5 – تیم شهرداری ورامین 3
تیم باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان 5 – تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه 3

گروه دوم
تیم پاس 6 – تیم پارسیان البرز 2
تیم شرکت پالایش نفت آبادان 5 – تیم معتمد 3
تیم لوازم خانگی کن 4 - تیم باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان 4

بهترین‌های گروه اول در هفته دوم//
بهترین سرمربی: سیدنعمت خلیفه (دانشگاه آزاد اسلامی)
بهترین داور: فردین محمدعلی نژاد (مازندران)
فنی ترین بازیکن: آرین ابراهیم زاده (دانشگاه آزاد اسلامی)
بهترین سرپرست: جعغر رنجبرپور (باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان)

بهترین‌های گروه دوم در هفته دوم//
بهترین سرمربی: جواد فریدونی (پاس)
بهترین داور: فردین محمدعلی نژاد (مازندران)
فنی ترین بازیکن: مهدی یوسفی (شرکت پالایش نفت آبادان)
بهترین سرپرست: بهروز بختیاری (پالایش نفت آبادان)

تکواندو , تکواندو ایران , لیگ برتر تکواندو , تکواندو , تکواندو ایران , لیگ برتر تکواندو ,

انتهای پیام/ 

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
کتاب تسنیم - جنگ شناختی
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
کارگزاری فارابی
همراه اول
رازی
بانی مد
میهن
بیمه ملت
بیمه دات کام
الی گشت
مادیران
ایران پرس
triboon
بلیط هواپیما