نتایج روز دوم رقابت‌های بوکس قهرمانی کشور/ برتری مقصودی مقابل کاظم‌زاده و پیروزی شه‌بخش و موسوی


نتایج روز دوم رقابت‌های بوکس قهرمانی کشور/ برتری مقصودی مقابل کاظم‌زاده و پیروزی شه‌بخش و موسوی

روز دوم از سی‌امین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان عصر امروز در سالن امام علی (ع) شهر زاهدان پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، سی‌امین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان با حضور 186 بوکسور از روز گذشته (پنجشنبه - 29 اردیبهشت ماه) به میزبانی سیستان و بلوچستان و در سالن امام علی (ع) شهر زاهدان آغاز شد و تا روز دوشنبه دوم خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

این مسابقات در اوزان 48، 51، 54، 57، 60، 63.5، 67، 71، 75، 80، 86، 92 و 92+ کیلوگرم و در سه راند سه دقیقه‌ای با یک دقیقه استراحت بین راندها برابر قوانین بین‌المللی انجام می‌شود.

امروز (جمعه – 30 اردیبهشت ماه) و  در روز دوم این رقابت‌ها، مبارزات از ساعت 15 در هفت وزن 57، 60، 63.5، 67، 71، 75 و 80 کیلوگرم (56 مبارزه در دو رینگ) برگزار شد که نتایج کسب شده آن به شرح زیر است:

وزن 57 کیلوگرم (20 بوکسور):

هشت مبارزه: 
سعید شولی‌بر (سیستان و بلوچستان) – صابر کامرانی (کهگیلویه و بویر احمد)/ برنده شولی‌بر
محمد کاس‌پور (گیلان) – مهران دشتی (آذربایجان غربی)/ برنده کاس‌پور
امین شیرانی (اصفهان) – هامون طغانی (مازندران)/ برنده طغانی
محمد وحدانی (خراسان شمالی) – سجاد محمدپور (تهران)/ برنده محمدپور
امیر بیاتی (کرمانشاه) – علیرضا اسکندری (منطقه آزاد کیش)/ برنده بیاتی
مجید تیموری (هرمزگان) – نیما میرزایی (همدان)/ برنده میرزایی
پوریا عبدالملکی (توابع تهران) – علی قاسم‌آبادی (گلستان)/ برنده عبدالملکی
فرهاد اعلایی‌پور (مرکزی) – ابوالفضل امیدی (خوزستان)/ برنده اعلایی‌پور 

وزن 60 کیلوگرم (19 بوکسور):

هشت مبارزه:
مجید دانش علی‌پور (قزوین) – محمد کمالی (زنجان)/ برنده کمالی
مهدی خشگواری (اردبیل) – محمد نیکبخت (همدان)/ برنده نیکبخت
علیرضا شعبان‌زاده (گیلان) – بهنام ابراهیمی (لرستان)/ برنده ابراهیمی
ابوالفضل فیروزی (قم) – علیرضا کلاهی (فارس)/ برنده فیروزی
دانیال شه‌بخش (سیستان و بلوچستان) – ستار سیدضیایی (گلستان)/ برنده شه‌بخش 
عرفان نظام‌لو (کردستان) – احسان فیاضی (تهران)/ برنده فیاضی
 مجید پناهی (اصفهان) – عباس اعلائی (خوزستان)/ برنده اعلایی
 اشکان گرمابی (خراسان شمالی) – ارسلان دست‌پرور (توابع تهران)/ برنده دست پرور

وزن 63.5 کیلوگرم (18 بوکسور):

هشت مبارزه:
سجاد عبادی‌پور (تهران) – بهزاد نباتی (یزد)/ برنده عبادی‌پور 
امیرحسین غفاری (اصفهان) – علی بیاتی (همدان)/ برنده غفاری
اشکان رضایی (خوزستان) – مهدی امیری (کرمانشاه)/ برنده رضایی
امیرحسین ارضی (خراسان رضوی) – محمدرضا نیک‌رفتار (چهارمحال و بختیاری)/ برنده نیک رفتار
عرفان جمال‌زهی (سیستان و بلوچستان) – امیرحسین دولتی (گیلان)/ برنده جمال زهی
فرهمند هلاکویی (گلستان) – عرفا نادری (هرمزگان)/ برنده هلاکویی
مرتضی ستاری (البرز) – پارسا حسنی (کرمان)/ برنده ستاری
باقر فرحی (لرستان) – محمدجواد محمدی (ایلام)/ برنده فرجی

وزن 67 کیلوگرم (20 بوکسور):

هشت مبارزه:
کاوه اردشیری (سمنان) – مجید صیدالی (خوزستان)/ برنده صیدالی
پوریا زارع (منطقه آزاد بندر انزلی) – ابوالفضل حاجی‌زاده (توابع تهران)/ برنده حاجی‌زاده
احمدرضا سعیدی (گیلان) – محمد رمضانی (آذربایجان‌غربی)/ برنده رمضانی
محمد سالاروند (لرستان) – حسین جدی (قم)/ برنده جدی
محمدرضا اکتیجی (مازندران) – امید زنگی (همدان)/ برنده اکتیجی
رامین بابالو (کردستان) – صابر موحد (چهارمحال و بختیاری)/ برنده بابالو
محمد عابد کشمیری (هرمزگان) – بهزاد غلامی (ایلام)/ برنده غلامی
سعید شریف‌آبادی (سیستان و بلوچستان) – علی حبیبی‌نژاد (خراسان رضوی)/ برنده حبیبی‌نژاد 

وزن 71 کیلوگرم (19 بوکسور):

هشت مبارزه: 
بیژن کسائی‌پور (فارس) – سجاد بداغی (چهارمحال و بختیاری)/ برنده کسائی‌پور 

مجتبی نیک‌سیر (منطقه آزاد بندرانزلی) – علی قنبری (آذربایجان شرقی)/ برنده قنبری
عیسی فردین (مرکزی) – مهدی سرباز (توابع تهران)/ برنده سرباز
مهدی امینی (زنجان) – عباس نعیمی (کهگیلویه و بویراحمد)/ برنده نعیمی
امیررضا شکاری (مازندران) – محمد مام‌محمودی (آذربایجان غربی)/ برنده شکاری
هادی اسداللهی (قم) – فرزام صالحیان (کردستان)/ برنده صالحیان
علی رنگی‌آبادی (کرمان) – علی صباقی (خراسان شمالی)/ برنده رنگی آبادی
سجاد کاظم‌زاده (تهران) – مسلم مقصودی (سیستان و بلوچستان)/ برنده مقصودی

وزن 75 کیلوگرم (19 بوکسور):

هشت مبارزه: 
محمد نورانی (خراسان شمالی) – سالار رادمراد (توابع تهران)/ برنده رادمراد
عرفان شهرستانی (بوشهر) – آرمین رستمی (کردستان)/ برنده شهرستانی
مهدی همایی (همدان) – امیرحسین صمیمی (قزوین)/ برنده صمیمی
بهزاد دادافکن (اردبیل) – سیدشاهین موسوی (تهران)/ برنده موسوی
امیرحمزه خرده (فارس) – سینا فضل‌اللهی (گیلان)/ برنده فضل‌اللهی
ارسلان مهردل (گلستان) – صادق حق‌بین (مرکزی)/ برنده مهردل
سعید خانی (ایلام) – علی ایرانمنش (کرمان)/ برنده ایرانمنش
یاسر اکبرسلطانی (آذربایجان‌غربی) – جواد زاده تراب (خراسان رضوی)/ برنده اکبرسلطانی

وزن 80 کیلوگرم (17 نفر):

هشت مبارزه:
رامین ابراهیمی (بوشهر) – سینا کائیدی (لرستان)/ برنده کائیدی
علیرضا زرین (البرز) – هادی مرادی (خراسان جنوبی)/ برنده زرین
مصطفی جعفرنیا (خراسان شمالی) – علی اکبر زمان (کردستان)/ برنده جعفرنیا
حمیدرضا سعیدی (منطقه آزاد بندرانزلی) – سیدحسین میراحمدی (چهارمحال و بختیاری)/ برنده میراحمدی
سیاوش امیدی (خوزستان) – سعید کاقی انارکی (سمنان)/ برنده امیدی
امیرمحمدی کرمی (کرمانشاه) – داریوش محمودی (چابهار)/ برنده محمودی
سعید اعلائی‌پور (مرکزی) – فرهاد ابراهیمی (تهران)/ برنده ابراهیمی
مهدی غلامیان (خراسان رضوی) – یاسر مومنی (اصفهان)/ برنده غلامیان

انتهای پیام/

 
 
واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
کتاب تسنیم - جنگ شناختی
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
همراه اول
رازی
بانی مد
میهن
طبیعت
بیمه ملت
الی گشت
opark
مادیران
ایران پرس
triboon
بلیط هواپیما
فلای تو دی