برنامه ۸ هفته نخست لیگ برتر فوتسال اعلام شد

برنامه 8 هفته نخست لیگ برتر فوتسال اعلام شد

زمان برگزاری دیدارهای هفته‌های اول تا هشتم لیگ برتر فوتسال مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، برنامه هفته‌های اول تا هشتم مسابقات لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

هفته اول

پنجشنبه 23 تیر – ساعت 17
گیتی‌پسند اصفهان – فولاد مبارکه سپاهان، سالن پیروزی اصفهان
فولاد زرند ایرانیان – فرش‌آرای مشهد، سالن فرش‌آرای مشهد

جمعه 24 تیر – ساعت 17
گهر زمین سیرجان – چیپس کامل مشهد، سالن امام علی (ع) سیرجان
زندی بتن کلاردشت – مس سونگون ورزقان، کلاردشت
کراپ الوند ایرانیان – قند کاترین آمل، سالن یادگار امام (ره) الوند
سن‌ایچ ساوه – مقاومت البرز، سالن فجر ساوه
فردوس قم – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن شهید حیدریان قم

هفته دوم

چهارشنبه 29 تیر – ساعت 17
فولاد زرند ایرانیان – گهر زمین سیرجان، سالن دانشگاه آزاد زرند
مس سونگون ورزقان – چیپس کامل مشهد، سالن شهید پورشریفی تبریز
فرش‌آرا مشهد – کراپ الوند ایرانیان، سالن شهید بهشتی مشهد
مقاومت البرز – زندی بتن کلاردشت، سالن انقلاب کرج
قند کاترین آمل – فردوس قم، سالن پیامبر اعظم (ص) آمل
فولاد مبارکه سپاهان – سن‌ایچ ساوه، اصفهان
صنایع پشتیبان هرمزگان – گیتی‌پسند اصفهان، سالن فجر بندرعباس

هفته سوم

دوشنبه 3 مرداد – ساعت 17
گهر زمین سیرجان – مس سونگون ورزقان، سالن امام علی (ع) سیرجان
کراپ الوند ایرانیان – فولاد زرند ایرانیان، سالن یادگار امام (ره) الوند
چیپس کامل مشهد – مقاومت البرز، شهید بهشتی مشهد
فردوس قم – فرش‌آرای مشهد، سالن شهید حیدریان قم
زندی بتن کلاردشت – فولاد مبارکه سپاهان، کلاردشت
گیتی‌پسند - قند کاترین آمل، سالن پیروزی اصفهان
سن‌ایچ ساوه – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن فجر ساوه

هفته چهارم

یکشنبه 9 مرداد – ساعت 17
کراپ الوند ایرانیان – گهر زمین سیرجان، سالن یادگار امام (ره) الوند
مقاومت البرز – مس سونگون ورزقان، سالن انقلاب کرج
فولاد زرند ایرانیان – فردوس قم، سالن دانشگاه آزاد زرند
فولاد مبارکه سپاهان – چیپس کامل مشهد، سالن اصفهان
فرش‌آرای مشهد – گیتی‌پسند، سالن شهید بهشتی مشهد
صنایع پشتیبان هرمزگان – زندی بتن کلاردشت، سالن فجر بندرعباس
قند کاترین آمل – سن‌ایچ ساوه، سالن پیامبر اعظم (ص) آمل

هفته پنجم

جمعه 14 مرداد – ساعت 17
گهر زمین سیرجان – مقاومت البرز، سالن امام  علی (ع) سیرجان
فردوس قم – کراپ الوند ایرانیان، سالن شهید حیدریان قم
مس سونگون ورزقان - فولاد مبارکه سپاهان، سالن شهید پورشریفی تبریز
گیتی‌پسند – فولاد زرند ایرانیان، سالن پیروزی اصفهان
چیپس کامل مشهد – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن شهید بهشتی مشهد
سن‌ایچ ساوه – فرش‌آرای مشهد، سالن فجر ساوه
زندی بتن کلاردشت – قندکاترین آمل، کلاردشت

هفته ششم

جمعه 21 مرداد – ساعت 17
فردوس قم – گهر زمین سیرجان، سالن شهید حیدریان قم
فولاد مبارکه سپاهان – مقاومت البرز، اصفهان
کراپ الوند ایرانیان – گیتی‌پسند، سالن یادگار امام (ره) الوند
صنایع پشتیبان هرمزگان – مس سونگون، سالن فجر بندرعباس
فولاد زرند ایرانیان – سن‌ایچ ساوه، سالن دانشگاه آزاد زرند
قند کاترین آمل – چیپس کامل مشهد، سالن پیامبر اعظم (ره) آمل
فرش‌آرای مشهد – زندی بتن کلاردشت، سالن شهید بهشتی مشهد

هفته هفتم

چهارشنبه 26 مرداد – ساعت 17
گهر زمین سیرجان – فولاد مبارکه سپاهان، سالن امام علی (ع) سیرجان
گیتی پسند – فردوس قم، سالن پیروزی اصفهان
مقاومت البرز – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن انقلاب کرج
سن‌ایچ ساوه – کراپ الوند ایرانیان، سالن فجر ساوه
مس سونگون ورزقان – قند کاترین آمل، سالن شهید پورشریفی تبریز
زندی بتن کلاردشت – فولاد زرند ایرانیان، کلاردشت
چیپس کامل مشهد – فرش‌آرای مشهد، سالن شهید بهشتی مشهد

هفته هشتم

سه‌شنبه اول شهریور – ساعت 17
گیتی‌پسند – گهر زمین سیرجان، سالن پیروزی اصفهان
صنایع پشتیبان هرمزگان – فولاد مبارکه سپاهان، سالن فجر بندرعباس
فردوس قم – سن‌ایچ ساوه، سالن شهید حیدریان قم
قند کاترین آمل – مقاومت البرز، سالن پیامبر اعظم آمل
کراپ الوند ایرانیان – زندی بتن کلاردشت، سالن یادگار امام (ره) الوند
فرش‌آرای مشهد – مس سونگون ورزقان، سالن شهید بهشتی
فولاد زرند ایرانیان – چیپس کامل مشهد، سالن دانشگاه آزاد زرند

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
تبلیغات
کتاب تسنیم - جنگ شناختی
واژه های کاربردی مرتبط
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
اخبار روز ورزشی
مهمترین اخبار
فلای تو دی
همراه اول
رازی
بانی مد
میهن
طبیعت
بیمه ملت
الی گشت
opark
triboon
بلیط هواپیما
بانک کارآفرین