برگزیدگان تمامی بخش‌های سی‌ویکمین جشنواره تئاتر فجر

خبرگزاری تسنیم : اسامی برگزیدکان در تمامی بخش‌های سی و یکمین جشنواره تئاتر فجر اعلام شد.

پوستر

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، امروز صبح اختتامیه سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با حضور محمود احمدی نژاد رئیس جمهور، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید شاه‌آبادی معاون هنری ارشاد و پیش‌کسوتان عرصه تئاتر از جمله داوود رشیدی، محمدعلی کشاورز، انوشیروان ارجمند، بهروز بقایی و ... برگزار شد. اسامی برگزیدکان در تمامی بخش‌های جشنواره تئاتر فجر به شرح زیر است:

آرای هیئت داوران بخش مسابقه پوستر سی‌ویکمین جشنواره تئاتر فجر

تقدیر از:

1-  «حامد بارئی طبری» برای طراحی پوستر نمایش «به سلامت جاده»
2-  «بابک صفری» برای طراحی پوستر نمایش «کبوتری ناگهان»

رتبه‌ی سوم:

 «خیام مؤیدی» برای طراحی پوستر نمایش «غرغشه در فرکانس دوخت»

رتبه‌ی دوم:

«مهدی فاتحی» برای طراحی پوستر نمایش «پاورقی»

رتبه‌ اول:

«آرش تنهایی» برای طراحی پوستر نمایش «سرگذشت دو روزنامه نگار»


پوستر نمایش «سرگذشت دو روزنامه نگار»

+هیأت داوران:

ابراهیم حقیقی، امیر اثباتی، مهدی مهدیان

آرای هیئت داوران بخش مسابقه رادیو تئاتر سی‌ویکمین جشنواره تئاتر فجر

بازیگری زن

کاندیداها:
1-  «راضیه مومیوند» برای بازی در نمایش رادیویی«ادوارد و ننه»
2-«سحر حاجی آغاسی» برای بازی در نمایش رادیویی«یک دروغ زیبا» و «شبیه شمر»
3-  «شهین نجف¬زاده» برای بازی در نمایش رادیویی «کفش‌های فرشته»
4-  «فریبا طاهری فرد» برای بازی در نمایش رادیویی«همه دزدها که دزد نیستند»
5-  «فریده دریامج» برای بازی در نمایش رادیویی«آهسته صدایم کن»
6- «مهنوس رمضانی» برای بازی در نمایش رادیویی«مسافر»

برگزیده:

«سحر حاجی آغاسی» بازیگر نمایش‌های رادیویی«یک دروغ زیبا» و «شبیه شمر» و «فریبا طاهری‌فرد» بازیگر نمایش رادیویی«همه دزدها که دزد نیستند».

بازیگری مرد

کاندیداها:
1- جناب آقایان «نورالدین جوادیان» و «امیر جوشقانی» برای بازی در نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند»
2- «مجید پتکی» برای بازی در نمایش رادیویی «فقط ننه باران بخواند»
3-  «بیوک میرزایی» برای بازی در نمایش رادیویی «جلد اول، چاپ آخر»
4-  «سیدحسن حسینی» برای بازی در نمایش رادیویی «ادوارد و ننه»
5-  «سلمان خطی» برای بازی در نمایش رادیویی «آهسته صدایم کن»

برگزیده:

آقایان «امیر جوشقانی» بازیگر نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند» و «بیوک میرزایی» بازیگرنمایش رادیویی «جلد اول چاپ آخر».

تهیه‌کنندگی

کاندیداها:
1- جناب آقای «جواد حسن شاهی» تهیه کننده نمایش رادیویی «مسافر»
2- جناب آقای «بابک صفی¬خانی» تهیه کننده نمایش رادیویی «یک دروغ زیبا»
3- جناب آقای «فرشاد آذرنیا» تهیه کننده نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند»
4- جناب آقای «بهرام نوری» تهیه کننده نمایش رادیویی «فقط ننه باران بخواند»
5- جناب آقای «محسن جواهری» تهیه کننده نمایش رادیویی «آهسته صدایم کن»

برگزیده:

جناب آقای «فرشاد آذرنیا» تهیه کننده نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند»

نمایشنامه‌نویسی

کاندیداها:
1- جناب آقای «بهرام نوری» برای نمایش رادیویی «فقط ننه باران بخواند»
2- جناب آقای «سیدحسن حسینی» برای نمایش رادیویی «ادوارد و ننه»
3- جناب آقای «باقر سروش» برای نمایش رادیویی «آهسته صدایم کن»
4- جناب آقای «بابک صفی¬خانی» برای نمایش رادیویی «یک دروغ زیبا»
5- سرکار خانم «آسیه امام رضایی» برای نمایش رادیویی «مسافر»

برگزیده:

جناب آقای «بابک صفی‌خانی» برای نمایش «یک دروغ زیبا»

کارگردانی

کاندیداها:
1- «بهرام نوری» برای کارگردانی نمایش رادیویی «ننه باران بخواند»
2- «مسعود زنوزی راد» برای کارگردانی نمایش رادیویی «ادوارد و ننه»
3- «مینو جبارزاده» برای کارگردانی نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند»
4- «حبیب بختیاری» برای کارگردانی نمایش رادیویی «کفش‌های فرشته»
5- «محسن عرب شاهی» برای کارگردانی نمایش رادیویی «یک دروغ زیبا»
6- «عمار خطی» برای کارگردانی نمایش رادیویی «آهسته صدایم کن»

برگزیده:

«مینو جبارزاده» کارگردان نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند»


نمایش رادیویی « همه دزدها که دزد نیستند»

هیأت داوران:

جهانشاه آل محمود- نادر برهانی مرند- محسن قصابیان

 

آراء هیئت داوران بخش مسابقه «عکس» جشنواره تئاتر فجر

تقدیر از:

1- «لیلی صدیق» برای عکاسی از نمایش «آمدیم نبودید رفتیم»
2- «شرمین ولی محمد» برای عکاسی از نمایش «تغییرات غم انگیز برای آقای صاد»

رتبه‌ی سوم:

 «آوا کیایی» برای عکاسی از نمایش «سومین شنبه هفته که به اشتباه به اون می¬گن دوشنبه»

رتبه‌ی دوم:

 «رضا قاسمی زرنوشه» برای عکاسی از نمایش «خاطره¬ای نداشتم حتی اگر هزار سالم بود»

رتبه‌ی اول:

 «کاوه کرمی» برای عکاسی از نمایش «خیاط ناشی و چهار اپیزود دیگر»

هیأت داوران:

سیامک زمردی مطلق، ناصر عرفانیان و ابراهیم حسینی

آراء هیئت داوران بخش مسابقه «مناطق»، «تجربه‌های نو»، «نگاه تازه» جشنواره فجر

موسیقی

کاندیداها:
1-  «سید حمید لاجوردی» برای نمایش «باید امشب بروم»
2-  «سعید تهرانی» برای نمایش «رابینسون کروزوئه»
3-  «امید رمضانی» برای نمایش «جیک جیک ما گنجشک ها به خانه باز می¬گردیم»
4- «محمد فرشته نژاد» برای نمایش «آن سُم¬ها سرگذشتمان نبشت»

تقدیر:

 «سعید تهرانی» برای موسیقی نمایش «رابینسون کروزوئه»

برگزیده:

 «محمد فرشته نژاد» برای موسیقی نمایش «آن سٌم¬ها سرگذشتمان نبشت»

طراحی صحنه

کاندیداها:
1-  «مهدی صباغی» طراحی صحنه نمایش « زمان لرزه»
2- «امیر حسین دوانی» طراحی صحنه نمایش «پروانگی»
3-  «مسلم نارکی» طراحی صحنه نمایش «پرخاش¬های زنی که مادر بود»
4- «فرشاد منظوفی نیا» طراحی صحنه نمایش «شب به خیر کوچولو»

تقدیر:

 «مسلم نارکی» طراح صحنه نمایش «پرخاش های زنی که مادر بود» ازگچساران

برگزیده:

 «امیر حسین دوانی» طراح صحنه نمایش «پروانگی»

بازیگری مرد

کاندیداها:
1-  «مرتضی شاه کرم» برای بازی در نمایش «تو هرگز نخواهی گشت»
2-  «امید عباسی» برای بازی در نمایش «پروانگی»
3-  «بهرام افشاری» برای بازی در نمایش «رابینسون کروزوئه »
4-  «فرهاد شریفی» برای بازی در نمایش «هیچ کس»
5-  «مهران امام بخش» برای بازی در نمایش «زمان لرزه»
6-  «صاحب آهنگر» برای بازی در نمایش «تولدت مبارک سامی»

تقدیر:

1-  «مهران امام بخش» بازیگر نمایش «زمان لرزه» از تهران
2-  «صاحب آهنگر» بازیگر نمایش «تولدت مبارک سامی» از ساری

برگزیده:

 «بهرام افشاری» بازیگر نمایش «رابینسون کروزوئه»

بازیگری زن

کاندیداها:
1-  «طیبه نیک آزاد» برای بازی در نمایش «خانه شیشه¬ای»
2-  «محبوبه خادمی» برای بازی در نمایش «پرخاش های زنی که مادر بود»
3-  «مریم عطیه میرزایی» برای بازی در نمایش «.خون و ماتیک»
4-  «فاطمه مکاری» برای بازی در نمایش «تولدت مبارک سامی»
5-  «رویا میر علمی» برای بازی در نمایش «زمان لرزه»
6-  «لعیا زنگنه» برای بازی در نمایش «شب به خیر کوچولو»

تقدیر از بازیگر خردسال:

بازیگر نمایش «شب بخیر کوچولو» سرکار خانم «کیانا فتح نیا»

تقدیر:

1-  «مریم عطیه میرزایی» بازیگر نمایش «خون و ماتیک» از کرمانشاه
2-  « طیبه نیک آزاد» بازیگر نمایش «خانه شیشه‌ای» از آبادان

برگزیده:

سرکار خانم « رویا میر علمی» بازیگر نمایش « زمان لرزه »

نمایشنامه‌نویسی

کاندیداها:
1-  «کامران شهلایی» برای نمایشنامه «باید امشب بروم»
2-  «علی افضل» برای نمایشنامه «پروانگی»
3-  «حمیدرضا نعیمی» برای نمایشنامه «رابینسون کروزوئه»
4-  «اصغر گروسی» برای نمایشنامه «زمان لرزه»
5-  «رویا افشار» برای نمایشنامه «هیچ کس»

تقدیر:

1- «حمیدرضا نعیمی» برای نمایشنامه «رابینسون کروزوئه»
2-  «علی افضل» برای نمایشنامه «پروانگی»

برگزیده:

 «اصغر گروسی» نویسنده نمایش «زمان لرزه»

کارگردانی

کاندیداها:
1-  «رویا افشار» برای کارگردانی نمایش «هیچ کس»
2-  «عامر مسافر» برای کارگردانی نمایش «پروانگی»
3-  «میلاد نیک آبادی» برای کارگردانی نمایش «رابینسون کروزوئه»
4-  «علی حیدری» برای کارگردانی نمایش «خانه شیشه¬ای»
5-  «مهدی صباغی» برای کارگردانی نمایش «زمان لرزه»

تقدیر:

1-  «میلاد نیک آبادی» کارگردان نمایش «رابینسون کروزوئه»
2-  «علی حیدری» کارگردان نمایش « خانه شیشه¬ای»

برگزیده:

 «عامر مسافر» کارگردان نمایش «پروانگی»


نمایش «پروانگی»

هیأت داوران:

نصراله قادری، مصطفی مختاباد، حسین مسافر آستانه

آراء هیئت داوران بخش مسابقه ایران جشنواره تئاتر فجر

موسیقی

کاندیداها:
1-  «مروارید مهر» برای نمایش «طعم آلوی جنگلی»
2- «امید سعیدی» برای نمایش «تعزیه اشباح بر دریای پارس»
3-  «فرشاد فزونی» برای نمایش «ترن»
4-  «سیاوش لطفی» برای نمایش «پوتین های عمو بابا»

تقدیر:

 «فرشاد فزونی» برای موسیقی نمایش «ترن»

برگزیده:

 «سیاوش لطفی» برای موسیقی نمایش «پوتین¬های عمو بابا»

طراحی صحنه

کاندیداها:
1-  «سید حجت طباطبایی» و «امین فاضلی» برای طراحی صحنه نمایش « مرخصی برای چند روز»
2-  «سید محمد مساوات» برای طراحی صحنه نمایش «بازیخانه قیاس الدین مع الفارق»
3-  «منوچهر شجاع» برای طراحی صحنه نمایش «ترن»
4- «سینا ییلاق بیگی» برای طراحی صحنه نمایش «طعم آلوی جنگلی»
5- «سیامک احصایی» برای طراحی صحنه نمایش «مرد مقابل»
6-  «شیما میر حمیدی» برای طراحی صحنه نمایش «عروسک های سکوت»

تقدیر:

 «سینا ییلاق بیگی» طراح صحنه نمایش «طعم آلوی جنگلی»

برگزیده:

«سید محمد مساوات» طراح صحنه نمایش «بازیخانه قیاس¬الدین مع¬الفارق»

بازیگری مرد

کاندیداها:
1-  «امیر جعفری» برای بازی در نمایش «ترن»
2-  «امیر کربلایی زاده» برای بازی در نمایش «من 15 سال گریه نکردم»
3-  «محسن افشار» برای بازی در نمایش «فولاد هرگز زنگ نم¬یزند»
4-  «فرزین صابونی» برای بازی در نمایش «ترن»
5-  «رضا پاپی» برای بازی در نمایش «تعبیر یک رویا»
6-  «امیر کاوه آهنین جان» برای بازی در نمایش «مرد مقابل»
7-  «سید علی موسویان» برای بازی در نمایش « سی و سه»
8-  «کیوان خانبگی» برای بازی در نمایش «دوربرگردان»
9-  «مسعود حجازی مهر» برای بازی در نمایش «تعبیر یک رویا»
10-  «وحید آقاپور» برای بازی در نمایش «ترن»
11-  «مهدی حاجیان» برای بازی در نمایش «تردید نکن هوراشیو»
12-  «جواد زیتونی» برای بازی در نمایش «رام کردن زن سرکش»
13- «علی سلیمانی» برای بازی در نمایش «ترن»
14- «امین خان زاده» برای بازی در نمایش «سایه¬ها و باد»
15-  «حسین محب اهری» برای بازی در نمایش «رام کردن زن سرکش»
16-  «علیرضا مهران» برای بازی در نمایش « سی و سه »

تقدیر:

1-  «امیرکاوه آهنین جان» بازیگر نمایش «مرد مقابل»
2-  «حسین محب اهری» بازیگر نمایش «رام کردن زن سرکش»
3- «علیرضا مهران» بازیگر نمایش «سی و سه»

برگزیده:

 «فرزین صابونی» بازیگر نمایش «ترن»

بازیگری زن

کاندیداها:
1- «گیتی قاسمی» برای بازی در نمایش «من 15 سال گریه نکردم»
2- «نسیم ادبی» برای بازی در نمایش «آمینیون»
3- «رویا جاوید نیا» برای بازی در نمایش «مرد مقابل»
4-  «نازنین بابایی» برای بازی در نمایش «بازیخانه قیاس الدین مع الفارق»
5-  «آناهیتا همتی» برای بازی در نمایش «تعبیر یک رویا»
6-  «رویا نونهالی» برای بازی در نمایش «طعم آلوی جنگلی»
7- «شقایق فتحی» برای بازی در نمایش «آخرین حکایت فرهاد»
8-  «رویا افشار» برای بازی در نمایش «درخشش در ساعت مقرر»
9- «مریم کاظمی» برای بازی در نمایش «رام کردن زن سرکش»
10- «سحر دولتشاهی» برای بازی در نمایش «ترن»
11-  «روشنک گرامی» برای بازی در نمایش «دوربرگردان»
12- «بهناز نادری» برای بازی در نمایش «تردید نکن هوراشیو»
13- «سمیرا ذکایی» برای بازی در نمایش «دوربرگردان»
14-  «شیوا خسرومهر» برای بازی در نمایش «طعم آلوی جنگلی»

تقدیر:

1-  «رویا نونهالی» بازیگر نمایش «طعم آلوی جنگلی»
2-  «آناهیتا همتی» بازیگر نمایش «تعبیر یک رویا»
3- «گیتی قاسمی» بازیگر نمایش «من 15 سال گریه نکردم»

برگزیده:

«رویا افشار» بازیگر نمایش «درخشش در ساعت مقرر»

نمایشنامه‌نویسی

کاندیداها:
1-  «سید محمد مساوات» برای نمایشنامه « بازیخانه قیاس الدین مع الفارق»
2-  «هاله مشتاقی نیا» برای نمایشنامه «مرد مقابل»
3-  «میلاد اکبر نژاد» برای نمایشنامه «کابوس وقتی کاپوچینو تمام می‌شود»
4-  «مهدی میر باقری» برای نمایشنامه «آخرین حکایت فرهاد»
5-  «حمیدرضا آذرنگ» برای نمایشنامه «ترن»
6-  «عباس عبدا...زاده» برای نمایشنامه «سی و سه»

تقدیر:

1-  «خیر ا... تقیانی پور» برای نمایشنامه «تعبیر یک رویا»
2- «حمیدرضا آذرنگ» برای نمایشنامه «ترن»

برگزیده:

 «میلاد اکبر نژاد» نویسنده نمایش «کابوس وقتی کاپوچینو تمام می‌شود »

کارگردانی

کاندیداها:
1-  «نیما دهقان» برای کارگردانی نمایش «ترن»
2-  «نوشین تبریزی» برای کارگردانی نمایش «طعم آلوی جنگلی»
3-  «خیر ا...تقیانی پور» برای کارگردانی نمایش «تعبیر یک رویا»
4-  «سید محمد مساوات» برای کارگردانی نمایش «بازیخانه قیاس الدین مع الفارق»
5- «حمیدرضا نعیمی» برای کارگردانی نمایش «درخشش در ساعت مقرر»
6-  «فریدون ولایی» برای کارگردانی نمایش «سایه ها و باد»
7-  «میلاد اکبر نژاد» برای کارگردانی نمایش «کابوس وقتی کاپوچینو تمام می¬شود »
8-  «سیما تیر انداز» برای کارگردانی نمایش «مرد مقابل»

تقدیر:

1-  «فریدون ولایی» کارگردان نمایش «سایه‌ها و باد»
2-  «سید محمد مساوات» کارگردان نمایش «بازیخانه قیاس الدین مع الفارق»

برگزیده:

 «سیما تیرانداز» کارگردان نمایش «مرد مقابل»


نمایش «مرد مقابل»

هیأت داوران:

رحمت امینی، محمدعلی خبری، محمود عزیزی، فریدون علیاری، تاجبخش فنائیان

آرای هیئت داوران بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره فجر

موسیقی

کاندیداها:
1-  «بابک مهری» برای نمایش «گیل گمش» از ایران
2- «فرشاد فزونی»، «مارتین گانتنباین» ،«سیلوان یِگِر» برای نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
3-  «بامداد افشار» برای نمایش «ویتسک» از ایران

برگزیده:

«بابک مهری» برای موسیقی نمایش «گیل گمش» از ایران

طراحی لباس

کاندیداها:
1- «مژگان عیوضی» برای نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
2- «آتوسا قلم فرسایی» برای نمایش «هملت» از ایران
3- «پریدخت عابدین نژاد» برای نمایش «دومینوی الهی» از ایران

برگزیده:

 «آتوسا قلم فرسایی» برای طراحی لباس نمایش «هملت» از ایران

طراحی صحنه

کاندیداها:
1- «آنیا هرتکُرن»، «ماری هُلتر» و جناب آقای «علی¬اصغر دشتی» برای نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
2-  «منوچهر شجاع» برای نمایش «هملت» از ایران

برگزیده:

 «منوچهر شجاع» طراح صحنه نمایش «هملت» از ایران

بازیگری مرد

کاندیداها:
1- «فربد فرهنگ» برای نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
2-  «حبیب رضایی» برای نمایش «قرار» از ایران
3- «هوتن شکیبا» برای نمایش «ننه دلاور بیرون پشت در» از ایران
4-  «آرا هاروتونیان» برای نمایش «میمومانیا» از ارمنستان
5- «مرتضی اسماعیل کاشی» برای نمایش «ویتسک» از ایران
6-  «آروس اروز» برای نمایش «شاه ابو» از مجارستان

تقدیر:

 «فربد فرهنگ» بازیگر نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس

برگزیده:

 «مرتضی اسماعیل کاشی»  بازیگر نمایش «ویتسک» از ایران

بازیگری زن

کاندیداها:
1- «ستاره پسیانی» برای نمایش «هملت» از ایران
2-  «هانیه توسلی» برای نمایش «قرار» از ایران
3-«مینا درودیان» برای نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
4- «پانته آ پناهی ها» برای نمایش «ویتسک» ازایران
5- «کماله حسین آوا» برای نمایش «زنی در حادثه قطار» از آذربایجان

تقدیر:

«هانیه توسلی» بازیگر نمایش « قرار» از ایران

برگزیده:

«پانته آ پناهی ها» بازیگر نمایش «ویتسک» از ایران

نمایشنامه‌نویسی

کاندیداها:
1-  «لاون مولر» برای نمایشنامه «هتل شگفت انگیز» از کره جنوبی
2-  «نسیم احمدپور» برای بخش «تل» از نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
3-  «طلا معتضدی» برای نمایشنامه «قرار» از ایران

تقدیر:

 «نسیم احمدپور» نویسنده بخش «تل» از نمایش «تل ضحاک» به عنوان یک متن اقتباسی و سرکار خانم «طلا معتضدی» نویسنده نمایش «قرار» به عنوان یک متن اورژینال

کارگردانی

کاندیداها:
1-  «مهدی امین لاری» برای کارگردانی نمایش «دومینوی الهی» ازایران
2-  «رضا ثروتی» برای کارگردانی نمایش «ویتسک» از ایران
3-  «زولتان بالاز» برای کارگردانی نمایش «شاه ابو» از مجارستان
4- «سیامک احصایی» برای کارگردانی نمایش «قرار» از ایران
5-  «علی اصغر دشتی» و «نیکلاس هلبلینگ» برای کارگردانی نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس

برگزیده:

«علی‌اصغر دشتی» و «نیکلاس هلبلینگ» کارگردانان نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس

جایزه ویژه

برگزیده:

گروه نمایش «ویتسک» به کارگردانی «جناب اقای رضا ثروتی» از ایران


نمایش «ویتسک»

هیأت داوران:

داوود رشیدی، مسعود رایگان، مجید سرسنگی، جنت سلیم آوا، ماریوس گولاج

آراء هیئت داوران بخش مسابقه تئاتر خیابانی جشنواره فجر

موسیقی

تقدیر  «عبدالرضا غلامی» آهنگساز نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ»

برگزیده:

«کیارش رحیمی»، «محمد زارع» و «علیجان اسماعیلی» برای موسیقی نمایش خیابانی «مترسک».

طراحی

کاندیداها:1- «مهتاب سیف¬علی¬پور» و  «محسن فاریابی» برای طراحی نمایش خیابانی «چه¬پی و چوچاپ» از جیرفت
2-  «نگار جنیدی» برای طراحی نمایش خیابانی «مدار 92» از ورامین
3- «مصطفی کولیوندی» برای طراحی نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران

تقدیر از «مهتاب سیف¬علی¬پور» و  «محسن فاریابی» طراحان نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ»

برگزیده:

 «مصطفی کولیوندی» طراح نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران

بازیگری زن

کاندیداها:
1-  «فاطمه علی¬پرست» برای بازی در نمایش خیابانی «افسانه آه» از لاهیجان
2-  «نازنین بنی زهرایی» برای بازی در نمایش خیابانی «در انتظار افتتاح» از تهران
3-  «مرجان قاسمی» برای بازی در نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران
4-  «فاطمه رادمنش» برای بازی در نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ» از جیرفت

برگزیده:

«مرجان قاسمی» بازیگر نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران

بازیگری مرد

تقدیر از:

1-  «مرتضی کهن» بازیگر نمایش خیابانی «در انتظار افتتاح» از تهران
2-  «مصطفی کولیوندی» بازیگر نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران

برگزیده:

 «علی محمد رادمنش» بازیگر نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ» از جیرفت

طرح و ایده

کاندیداها:
1-  «نگار نادری» برای نمایش خیابانی«افسانه آه» از لاهیجان
2-  «حیدر رضایی» برای نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران
3-  «پروانه علی ضامنی» برای نمایش خیابانی «زندگی خوب به شرط من و تو» از تهران
4-  «حسین عباس زاده» برای نمایش خیابانی «مترسک» از بیرجند
5-  «علی محمد رادمنش» برای نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ» از جیرفت
6-  «جمشید عسگری» و «مرتضی کهن» برای نمایش خیابانی«در انتظار افتتاح» از تهران
7-  «ژاله کاظمی» برای نمایش خیابانی «در آرزوهای مرد نقاش» از تهران

تقدیر از  «حیدر رضایی» برای طرح نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف»

برگزیده:

 «علی‌محمد رادمنش» برای طرح نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ» از جیرفت

کارگردانی

تقدیر از «حیدر رضایی» کارگردان نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف»

برگزیده:

«علی‌محمد رادمنش» کارگردان نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ» از جیرفت.


نمایش «چه پی و چوچاپ»

هیأت داوران:

حسن دولت آبادی، مسلم قاسمی، شهرام نوشیر

انتهای پیام/

پربیننده‌ترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار فرهنگی
مهمترین اخبار تسنیم
پرواز خارجی
همراه اول
ایران مال
بلیط هواپیما
قاصدک۲۴