برگزیدگان تمامی بخشهای سیویکمین جشنواره تئاتر فجر
خبرگزاری تسنیم : اسامی برگزیدکان در تمامی بخشهای سی و یکمین جشنواره تئاتر فجر اعلام شد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، امروز صبح اختتامیه سیویکمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر با حضور محمود احمدی نژاد رئیس جمهور، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید شاهآبادی معاون هنری ارشاد و پیشکسوتان عرصه تئاتر از جمله داوود رشیدی، محمدعلی کشاورز، انوشیروان ارجمند، بهروز بقایی و ... برگزار شد. اسامی برگزیدکان در تمامی بخشهای جشنواره تئاتر فجر به شرح زیر است:
آرای هیئت داوران بخش مسابقه پوستر سیویکمین جشنواره تئاتر فجر
تقدیر از:
1- «حامد بارئی طبری» برای طراحی پوستر نمایش «به سلامت جاده»
2- «بابک صفری» برای طراحی پوستر نمایش «کبوتری ناگهان»
رتبهی سوم:
«خیام مؤیدی» برای طراحی پوستر نمایش «غرغشه در فرکانس دوخت»
رتبهی دوم:
«مهدی فاتحی» برای طراحی پوستر نمایش «پاورقی»
رتبه اول:
«آرش تنهایی» برای طراحی پوستر نمایش «سرگذشت دو روزنامه نگار»
پوستر نمایش «سرگذشت دو روزنامه نگار»
+هیأت داوران:
ابراهیم حقیقی، امیر اثباتی، مهدی مهدیان
آرای هیئت داوران بخش مسابقه رادیو تئاتر سیویکمین جشنواره تئاتر فجر
بازیگری زن
کاندیداها:
1- «راضیه مومیوند» برای بازی در نمایش رادیویی«ادوارد و ننه»
2-«سحر حاجی آغاسی» برای بازی در نمایش رادیویی«یک دروغ زیبا» و «شبیه شمر»
3- «شهین نجف¬زاده» برای بازی در نمایش رادیویی «کفشهای فرشته»
4- «فریبا طاهری فرد» برای بازی در نمایش رادیویی«همه دزدها که دزد نیستند»
5- «فریده دریامج» برای بازی در نمایش رادیویی«آهسته صدایم کن»
6- «مهنوس رمضانی» برای بازی در نمایش رادیویی«مسافر»
برگزیده:
«سحر حاجی آغاسی» بازیگر نمایشهای رادیویی«یک دروغ زیبا» و «شبیه شمر» و «فریبا طاهریفرد» بازیگر نمایش رادیویی«همه دزدها که دزد نیستند».
بازیگری مرد
کاندیداها:
1- جناب آقایان «نورالدین جوادیان» و «امیر جوشقانی» برای بازی در نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند»
2- «مجید پتکی» برای بازی در نمایش رادیویی «فقط ننه باران بخواند»
3- «بیوک میرزایی» برای بازی در نمایش رادیویی «جلد اول، چاپ آخر»
4- «سیدحسن حسینی» برای بازی در نمایش رادیویی «ادوارد و ننه»
5- «سلمان خطی» برای بازی در نمایش رادیویی «آهسته صدایم کن»
برگزیده:
آقایان «امیر جوشقانی» بازیگر نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند» و «بیوک میرزایی» بازیگرنمایش رادیویی «جلد اول چاپ آخر».
تهیهکنندگی
کاندیداها:
1- جناب آقای «جواد حسن شاهی» تهیه کننده نمایش رادیویی «مسافر»
2- جناب آقای «بابک صفی¬خانی» تهیه کننده نمایش رادیویی «یک دروغ زیبا»
3- جناب آقای «فرشاد آذرنیا» تهیه کننده نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند»
4- جناب آقای «بهرام نوری» تهیه کننده نمایش رادیویی «فقط ننه باران بخواند»
5- جناب آقای «محسن جواهری» تهیه کننده نمایش رادیویی «آهسته صدایم کن»
برگزیده:
جناب آقای «فرشاد آذرنیا» تهیه کننده نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند»
نمایشنامهنویسی
کاندیداها:
1- جناب آقای «بهرام نوری» برای نمایش رادیویی «فقط ننه باران بخواند»
2- جناب آقای «سیدحسن حسینی» برای نمایش رادیویی «ادوارد و ننه»
3- جناب آقای «باقر سروش» برای نمایش رادیویی «آهسته صدایم کن»
4- جناب آقای «بابک صفی¬خانی» برای نمایش رادیویی «یک دروغ زیبا»
5- سرکار خانم «آسیه امام رضایی» برای نمایش رادیویی «مسافر»
برگزیده:
جناب آقای «بابک صفیخانی» برای نمایش «یک دروغ زیبا»
کارگردانی
کاندیداها:
1- «بهرام نوری» برای کارگردانی نمایش رادیویی «ننه باران بخواند»
2- «مسعود زنوزی راد» برای کارگردانی نمایش رادیویی «ادوارد و ننه»
3- «مینو جبارزاده» برای کارگردانی نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند»
4- «حبیب بختیاری» برای کارگردانی نمایش رادیویی «کفشهای فرشته»
5- «محسن عرب شاهی» برای کارگردانی نمایش رادیویی «یک دروغ زیبا»
6- «عمار خطی» برای کارگردانی نمایش رادیویی «آهسته صدایم کن»
برگزیده:
«مینو جبارزاده» کارگردان نمایش رادیویی «همه دزدها که دزد نیستند»
نمایش رادیویی « همه دزدها که دزد نیستند»
هیأت داوران:
جهانشاه آل محمود- نادر برهانی مرند- محسن قصابیان
آراء هیئت داوران بخش مسابقه «عکس» جشنواره تئاتر فجر
تقدیر از:
1- «لیلی صدیق» برای عکاسی از نمایش «آمدیم نبودید رفتیم»
2- «شرمین ولی محمد» برای عکاسی از نمایش «تغییرات غم انگیز برای آقای صاد»
رتبهی سوم:
«آوا کیایی» برای عکاسی از نمایش «سومین شنبه هفته که به اشتباه به اون می¬گن دوشنبه»
رتبهی دوم:
«رضا قاسمی زرنوشه» برای عکاسی از نمایش «خاطره¬ای نداشتم حتی اگر هزار سالم بود»
رتبهی اول:
«کاوه کرمی» برای عکاسی از نمایش «خیاط ناشی و چهار اپیزود دیگر»
هیأت داوران:
سیامک زمردی مطلق، ناصر عرفانیان و ابراهیم حسینی
آراء هیئت داوران بخش مسابقه «مناطق»، «تجربههای نو»، «نگاه تازه» جشنواره فجر
موسیقی
کاندیداها:
1- «سید حمید لاجوردی» برای نمایش «باید امشب بروم»
2- «سعید تهرانی» برای نمایش «رابینسون کروزوئه»
3- «امید رمضانی» برای نمایش «جیک جیک ما گنجشک ها به خانه باز می¬گردیم»
4- «محمد فرشته نژاد» برای نمایش «آن سُم¬ها سرگذشتمان نبشت»
تقدیر:
«سعید تهرانی» برای موسیقی نمایش «رابینسون کروزوئه»
برگزیده:
«محمد فرشته نژاد» برای موسیقی نمایش «آن سٌم¬ها سرگذشتمان نبشت»
طراحی صحنه
کاندیداها:
1- «مهدی صباغی» طراحی صحنه نمایش « زمان لرزه»
2- «امیر حسین دوانی» طراحی صحنه نمایش «پروانگی»
3- «مسلم نارکی» طراحی صحنه نمایش «پرخاش¬های زنی که مادر بود»
4- «فرشاد منظوفی نیا» طراحی صحنه نمایش «شب به خیر کوچولو»
تقدیر:
«مسلم نارکی» طراح صحنه نمایش «پرخاش های زنی که مادر بود» ازگچساران
برگزیده:
«امیر حسین دوانی» طراح صحنه نمایش «پروانگی»
بازیگری مرد
کاندیداها:
1- «مرتضی شاه کرم» برای بازی در نمایش «تو هرگز نخواهی گشت»
2- «امید عباسی» برای بازی در نمایش «پروانگی»
3- «بهرام افشاری» برای بازی در نمایش «رابینسون کروزوئه »
4- «فرهاد شریفی» برای بازی در نمایش «هیچ کس»
5- «مهران امام بخش» برای بازی در نمایش «زمان لرزه»
6- «صاحب آهنگر» برای بازی در نمایش «تولدت مبارک سامی»
تقدیر:
1- «مهران امام بخش» بازیگر نمایش «زمان لرزه» از تهران
2- «صاحب آهنگر» بازیگر نمایش «تولدت مبارک سامی» از ساری
برگزیده:
«بهرام افشاری» بازیگر نمایش «رابینسون کروزوئه»
بازیگری زن
کاندیداها:
1- «طیبه نیک آزاد» برای بازی در نمایش «خانه شیشه¬ای»
2- «محبوبه خادمی» برای بازی در نمایش «پرخاش های زنی که مادر بود»
3- «مریم عطیه میرزایی» برای بازی در نمایش «.خون و ماتیک»
4- «فاطمه مکاری» برای بازی در نمایش «تولدت مبارک سامی»
5- «رویا میر علمی» برای بازی در نمایش «زمان لرزه»
6- «لعیا زنگنه» برای بازی در نمایش «شب به خیر کوچولو»
تقدیر از بازیگر خردسال:
بازیگر نمایش «شب بخیر کوچولو» سرکار خانم «کیانا فتح نیا»
تقدیر:
1- «مریم عطیه میرزایی» بازیگر نمایش «خون و ماتیک» از کرمانشاه
2- « طیبه نیک آزاد» بازیگر نمایش «خانه شیشهای» از آبادان
برگزیده:
سرکار خانم « رویا میر علمی» بازیگر نمایش « زمان لرزه »
نمایشنامهنویسی
کاندیداها:
1- «کامران شهلایی» برای نمایشنامه «باید امشب بروم»
2- «علی افضل» برای نمایشنامه «پروانگی»
3- «حمیدرضا نعیمی» برای نمایشنامه «رابینسون کروزوئه»
4- «اصغر گروسی» برای نمایشنامه «زمان لرزه»
5- «رویا افشار» برای نمایشنامه «هیچ کس»
تقدیر:
1- «حمیدرضا نعیمی» برای نمایشنامه «رابینسون کروزوئه»
2- «علی افضل» برای نمایشنامه «پروانگی»
برگزیده:
«اصغر گروسی» نویسنده نمایش «زمان لرزه»
کارگردانی
کاندیداها:
1- «رویا افشار» برای کارگردانی نمایش «هیچ کس»
2- «عامر مسافر» برای کارگردانی نمایش «پروانگی»
3- «میلاد نیک آبادی» برای کارگردانی نمایش «رابینسون کروزوئه»
4- «علی حیدری» برای کارگردانی نمایش «خانه شیشه¬ای»
5- «مهدی صباغی» برای کارگردانی نمایش «زمان لرزه»
تقدیر:
1- «میلاد نیک آبادی» کارگردان نمایش «رابینسون کروزوئه»
2- «علی حیدری» کارگردان نمایش « خانه شیشه¬ای»
برگزیده:
«عامر مسافر» کارگردان نمایش «پروانگی»
نمایش «پروانگی»
هیأت داوران:
نصراله قادری، مصطفی مختاباد، حسین مسافر آستانه
آراء هیئت داوران بخش مسابقه ایران جشنواره تئاتر فجر
موسیقی
کاندیداها:
1- «مروارید مهر» برای نمایش «طعم آلوی جنگلی»
2- «امید سعیدی» برای نمایش «تعزیه اشباح بر دریای پارس»
3- «فرشاد فزونی» برای نمایش «ترن»
4- «سیاوش لطفی» برای نمایش «پوتین های عمو بابا»
تقدیر:
«فرشاد فزونی» برای موسیقی نمایش «ترن»
برگزیده:
«سیاوش لطفی» برای موسیقی نمایش «پوتین¬های عمو بابا»
طراحی صحنه
کاندیداها:
1- «سید حجت طباطبایی» و «امین فاضلی» برای طراحی صحنه نمایش « مرخصی برای چند روز»
2- «سید محمد مساوات» برای طراحی صحنه نمایش «بازیخانه قیاس الدین مع الفارق»
3- «منوچهر شجاع» برای طراحی صحنه نمایش «ترن»
4- «سینا ییلاق بیگی» برای طراحی صحنه نمایش «طعم آلوی جنگلی»
5- «سیامک احصایی» برای طراحی صحنه نمایش «مرد مقابل»
6- «شیما میر حمیدی» برای طراحی صحنه نمایش «عروسک های سکوت»
تقدیر:
«سینا ییلاق بیگی» طراح صحنه نمایش «طعم آلوی جنگلی»
برگزیده:
«سید محمد مساوات» طراح صحنه نمایش «بازیخانه قیاس¬الدین مع¬الفارق»
بازیگری مرد
کاندیداها:
1- «امیر جعفری» برای بازی در نمایش «ترن»
2- «امیر کربلایی زاده» برای بازی در نمایش «من 15 سال گریه نکردم»
3- «محسن افشار» برای بازی در نمایش «فولاد هرگز زنگ نم¬یزند»
4- «فرزین صابونی» برای بازی در نمایش «ترن»
5- «رضا پاپی» برای بازی در نمایش «تعبیر یک رویا»
6- «امیر کاوه آهنین جان» برای بازی در نمایش «مرد مقابل»
7- «سید علی موسویان» برای بازی در نمایش « سی و سه»
8- «کیوان خانبگی» برای بازی در نمایش «دوربرگردان»
9- «مسعود حجازی مهر» برای بازی در نمایش «تعبیر یک رویا»
10- «وحید آقاپور» برای بازی در نمایش «ترن»
11- «مهدی حاجیان» برای بازی در نمایش «تردید نکن هوراشیو»
12- «جواد زیتونی» برای بازی در نمایش «رام کردن زن سرکش»
13- «علی سلیمانی» برای بازی در نمایش «ترن»
14- «امین خان زاده» برای بازی در نمایش «سایه¬ها و باد»
15- «حسین محب اهری» برای بازی در نمایش «رام کردن زن سرکش»
16- «علیرضا مهران» برای بازی در نمایش « سی و سه »
تقدیر:
1- «امیرکاوه آهنین جان» بازیگر نمایش «مرد مقابل»
2- «حسین محب اهری» بازیگر نمایش «رام کردن زن سرکش»
3- «علیرضا مهران» بازیگر نمایش «سی و سه»
برگزیده:
«فرزین صابونی» بازیگر نمایش «ترن»
بازیگری زن
کاندیداها:
1- «گیتی قاسمی» برای بازی در نمایش «من 15 سال گریه نکردم»
2- «نسیم ادبی» برای بازی در نمایش «آمینیون»
3- «رویا جاوید نیا» برای بازی در نمایش «مرد مقابل»
4- «نازنین بابایی» برای بازی در نمایش «بازیخانه قیاس الدین مع الفارق»
5- «آناهیتا همتی» برای بازی در نمایش «تعبیر یک رویا»
6- «رویا نونهالی» برای بازی در نمایش «طعم آلوی جنگلی»
7- «شقایق فتحی» برای بازی در نمایش «آخرین حکایت فرهاد»
8- «رویا افشار» برای بازی در نمایش «درخشش در ساعت مقرر»
9- «مریم کاظمی» برای بازی در نمایش «رام کردن زن سرکش»
10- «سحر دولتشاهی» برای بازی در نمایش «ترن»
11- «روشنک گرامی» برای بازی در نمایش «دوربرگردان»
12- «بهناز نادری» برای بازی در نمایش «تردید نکن هوراشیو»
13- «سمیرا ذکایی» برای بازی در نمایش «دوربرگردان»
14- «شیوا خسرومهر» برای بازی در نمایش «طعم آلوی جنگلی»
تقدیر:
1- «رویا نونهالی» بازیگر نمایش «طعم آلوی جنگلی»
2- «آناهیتا همتی» بازیگر نمایش «تعبیر یک رویا»
3- «گیتی قاسمی» بازیگر نمایش «من 15 سال گریه نکردم»
برگزیده:
«رویا افشار» بازیگر نمایش «درخشش در ساعت مقرر»
نمایشنامهنویسی
کاندیداها:
1- «سید محمد مساوات» برای نمایشنامه « بازیخانه قیاس الدین مع الفارق»
2- «هاله مشتاقی نیا» برای نمایشنامه «مرد مقابل»
3- «میلاد اکبر نژاد» برای نمایشنامه «کابوس وقتی کاپوچینو تمام میشود»
4- «مهدی میر باقری» برای نمایشنامه «آخرین حکایت فرهاد»
5- «حمیدرضا آذرنگ» برای نمایشنامه «ترن»
6- «عباس عبدا...زاده» برای نمایشنامه «سی و سه»
تقدیر:
1- «خیر ا... تقیانی پور» برای نمایشنامه «تعبیر یک رویا»
2- «حمیدرضا آذرنگ» برای نمایشنامه «ترن»
برگزیده:
«میلاد اکبر نژاد» نویسنده نمایش «کابوس وقتی کاپوچینو تمام میشود »
کارگردانی
کاندیداها:
1- «نیما دهقان» برای کارگردانی نمایش «ترن»
2- «نوشین تبریزی» برای کارگردانی نمایش «طعم آلوی جنگلی»
3- «خیر ا...تقیانی پور» برای کارگردانی نمایش «تعبیر یک رویا»
4- «سید محمد مساوات» برای کارگردانی نمایش «بازیخانه قیاس الدین مع الفارق»
5- «حمیدرضا نعیمی» برای کارگردانی نمایش «درخشش در ساعت مقرر»
6- «فریدون ولایی» برای کارگردانی نمایش «سایه ها و باد»
7- «میلاد اکبر نژاد» برای کارگردانی نمایش «کابوس وقتی کاپوچینو تمام می¬شود »
8- «سیما تیر انداز» برای کارگردانی نمایش «مرد مقابل»
تقدیر:
1- «فریدون ولایی» کارگردان نمایش «سایهها و باد»
2- «سید محمد مساوات» کارگردان نمایش «بازیخانه قیاس الدین مع الفارق»
برگزیده:
«سیما تیرانداز» کارگردان نمایش «مرد مقابل»
نمایش «مرد مقابل»
هیأت داوران:
رحمت امینی، محمدعلی خبری، محمود عزیزی، فریدون علیاری، تاجبخش فنائیان
آرای هیئت داوران بخش مسابقه بینالملل جشنواره فجر
موسیقی
کاندیداها:
1- «بابک مهری» برای نمایش «گیل گمش» از ایران
2- «فرشاد فزونی»، «مارتین گانتنباین» ،«سیلوان یِگِر» برای نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
3- «بامداد افشار» برای نمایش «ویتسک» از ایران
برگزیده:
«بابک مهری» برای موسیقی نمایش «گیل گمش» از ایران
طراحی لباس
کاندیداها:
1- «مژگان عیوضی» برای نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
2- «آتوسا قلم فرسایی» برای نمایش «هملت» از ایران
3- «پریدخت عابدین نژاد» برای نمایش «دومینوی الهی» از ایران
برگزیده:
«آتوسا قلم فرسایی» برای طراحی لباس نمایش «هملت» از ایران
طراحی صحنه
کاندیداها:
1- «آنیا هرتکُرن»، «ماری هُلتر» و جناب آقای «علی¬اصغر دشتی» برای نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
2- «منوچهر شجاع» برای نمایش «هملت» از ایران
برگزیده:
«منوچهر شجاع» طراح صحنه نمایش «هملت» از ایران
بازیگری مرد
کاندیداها:
1- «فربد فرهنگ» برای نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
2- «حبیب رضایی» برای نمایش «قرار» از ایران
3- «هوتن شکیبا» برای نمایش «ننه دلاور بیرون پشت در» از ایران
4- «آرا هاروتونیان» برای نمایش «میمومانیا» از ارمنستان
5- «مرتضی اسماعیل کاشی» برای نمایش «ویتسک» از ایران
6- «آروس اروز» برای نمایش «شاه ابو» از مجارستان
تقدیر:
«فربد فرهنگ» بازیگر نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
برگزیده:
«مرتضی اسماعیل کاشی» بازیگر نمایش «ویتسک» از ایران
بازیگری زن
کاندیداها:
1- «ستاره پسیانی» برای نمایش «هملت» از ایران
2- «هانیه توسلی» برای نمایش «قرار» از ایران
3-«مینا درودیان» برای نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
4- «پانته آ پناهی ها» برای نمایش «ویتسک» ازایران
5- «کماله حسین آوا» برای نمایش «زنی در حادثه قطار» از آذربایجان
تقدیر:
«هانیه توسلی» بازیگر نمایش « قرار» از ایران
برگزیده:
«پانته آ پناهی ها» بازیگر نمایش «ویتسک» از ایران
نمایشنامهنویسی
کاندیداها:
1- «لاون مولر» برای نمایشنامه «هتل شگفت انگیز» از کره جنوبی
2- «نسیم احمدپور» برای بخش «تل» از نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
3- «طلا معتضدی» برای نمایشنامه «قرار» از ایران
تقدیر:
«نسیم احمدپور» نویسنده بخش «تل» از نمایش «تل ضحاک» به عنوان یک متن اقتباسی و سرکار خانم «طلا معتضدی» نویسنده نمایش «قرار» به عنوان یک متن اورژینال
کارگردانی
کاندیداها:
1- «مهدی امین لاری» برای کارگردانی نمایش «دومینوی الهی» ازایران
2- «رضا ثروتی» برای کارگردانی نمایش «ویتسک» از ایران
3- «زولتان بالاز» برای کارگردانی نمایش «شاه ابو» از مجارستان
4- «سیامک احصایی» برای کارگردانی نمایش «قرار» از ایران
5- «علی اصغر دشتی» و «نیکلاس هلبلینگ» برای کارگردانی نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
برگزیده:
«علیاصغر دشتی» و «نیکلاس هلبلینگ» کارگردانان نمایش «تل ضحاک» محصول ایران و سوئیس
جایزه ویژه
برگزیده:
گروه نمایش «ویتسک» به کارگردانی «جناب اقای رضا ثروتی» از ایران
نمایش «ویتسک»
هیأت داوران:
داوود رشیدی، مسعود رایگان، مجید سرسنگی، جنت سلیم آوا، ماریوس گولاج
آراء هیئت داوران بخش مسابقه تئاتر خیابانی جشنواره فجر
موسیقی
تقدیر «عبدالرضا غلامی» آهنگساز نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ»
برگزیده:
«کیارش رحیمی»، «محمد زارع» و «علیجان اسماعیلی» برای موسیقی نمایش خیابانی «مترسک».
طراحی
کاندیداها:1- «مهتاب سیف¬علی¬پور» و «محسن فاریابی» برای طراحی نمایش خیابانی «چه¬پی و چوچاپ» از جیرفت
2- «نگار جنیدی» برای طراحی نمایش خیابانی «مدار 92» از ورامین
3- «مصطفی کولیوندی» برای طراحی نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران
تقدیر از «مهتاب سیف¬علی¬پور» و «محسن فاریابی» طراحان نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ»
برگزیده:
«مصطفی کولیوندی» طراح نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران
بازیگری زن
کاندیداها:
1- «فاطمه علی¬پرست» برای بازی در نمایش خیابانی «افسانه آه» از لاهیجان
2- «نازنین بنی زهرایی» برای بازی در نمایش خیابانی «در انتظار افتتاح» از تهران
3- «مرجان قاسمی» برای بازی در نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران
4- «فاطمه رادمنش» برای بازی در نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ» از جیرفت
برگزیده:
«مرجان قاسمی» بازیگر نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران
بازیگری مرد
تقدیر از:
1- «مرتضی کهن» بازیگر نمایش خیابانی «در انتظار افتتاح» از تهران
2- «مصطفی کولیوندی» بازیگر نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران
برگزیده:
«علی محمد رادمنش» بازیگر نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ» از جیرفت
طرح و ایده
کاندیداها:
1- «نگار نادری» برای نمایش خیابانی«افسانه آه» از لاهیجان
2- «حیدر رضایی» برای نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف» از دهلران
3- «پروانه علی ضامنی» برای نمایش خیابانی «زندگی خوب به شرط من و تو» از تهران
4- «حسین عباس زاده» برای نمایش خیابانی «مترسک» از بیرجند
5- «علی محمد رادمنش» برای نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ» از جیرفت
6- «جمشید عسگری» و «مرتضی کهن» برای نمایش خیابانی«در انتظار افتتاح» از تهران
7- «ژاله کاظمی» برای نمایش خیابانی «در آرزوهای مرد نقاش» از تهران
تقدیر از «حیدر رضایی» برای طرح نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف»
برگزیده:
«علیمحمد رادمنش» برای طرح نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ» از جیرفت
کارگردانی
تقدیر از «حیدر رضایی» کارگردان نمایش خیابانی «هفت خوان از تولید به مصرف»
برگزیده:
«علیمحمد رادمنش» کارگردان نمایش خیابانی «چه پی و چوچاپ» از جیرفت.
نمایش «چه پی و چوچاپ»
هیأت داوران:
حسن دولت آبادی، مسلم قاسمی، شهرام نوشیر
انتهای پیام/