برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای «شبدیز» اعلام شد

شناسه خبر: 1521407 سرویس: فرهنگی
جشنواره شبدیز

آیین اختتامیه پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان_کرمانشاه "شبدیز" امشب ٢٥ شهریور در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از  روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آرا هیات داوران پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان_کرمانشاه "شبدیز" در بخش های مختلف به شرح زیر اعلام شد:

پژوهش فیلم مستند

در این بخش تندیس جشنواره و مبلغ 25 میلیون  ریال اهدا به  دلاور دوستانیان برای فیلم " هینی مینی" از قزوین اهدا شد.
 
بخش فیلمنامه فیلم
در این بخش از میان   5  کاندید:
*یوسف کارگر برای فیلم " آرا " از ارومیه
*احمد میرهاشمی برای فیلم " آن سوی خیابان " از کرج
*رضا جمالی برای فیلم " صدای سارا " از اردبیل
*امید وفایی برای فیلم "سزارین" از ملایر
*امیررضا جلالیان برای فیلم "خروس ها " از قزوین
 دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ریال به امید وفایی برای فیلم " سزارین" از ملایر و تندیس جشنواره و مبلغ  25 میلیون ریال به احمد میرهاشمی برای فیلم " آن سوی خیابان" از کرج اهدا شد.

بخش تصویردرداری
 در این بخش از میان  6  کاندید:
*ﺣﻤﻴﺪ ﻣﻬﺮﺍﻓﺮﻭﺯ  برای فیلم "حفره" از تبریز
*پیمان عباس زاده برای فیلم " آرا " از ارومیه
*اصغر لایی برای فیلم " تروفه " از کرمانشاه
*ﺳﻌﻴﺪ ﻣﺤﻤﺪﭘﻨﺎﻩ برای فیلم " کل به جزء " از تبریز
*ﺩﻻﻭﺭ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻴﺎﻥ برای فیلم " هینی مینی " از قزوین
*ﺑﺎﺑﮏ ﻧﻮﺭﻭﺯی برای فیلم " مردن به وقت آغاز " از تبریز
دیپلم افتخار و مبلغ   10 میلیون ریال به اصغر لایی برای فیلم " تروفه" از کرمانشاه و تندیس جشنواره و مبلغ  25 میلیون ریال  به پیمان عباس زاده برای فیلم " آرا " از ارومیه اهدا شد.

بخش تدوین
در این بخش از میان ٥ کاندید:
*ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺳﺮﻣﺪ برای فیلم "کلینر " از همدان
ﺍﺣﻤﺪ ﻣﻴﺮﻫﺎﺷﻤﯽ برای فیلم " آن سوی خیابان " از کرج
*ﻫﺎﺩی ﺍﺣﻤﺪی برای فیلم " دادا سلطنه " از بانه
*ﭘﻮﯾﺎﻥ ﺷﻌ ﻪ ﻭﺭ برای فیلم " خروس ها " از قزوین
*ﺣﺎﻣﺪ ﻓﺎﺭﺳﯽ برای فیلم "مرض پادشاهان " از قزوین
 تندیس جشنواره و مبلغ 25 میلیون ریال مشترکا به هادی احمدی برای فیلم " دادا سلطنه "  از بانه و باران سرمد برای فیلم " کلینر" از همدان اهدا شد.

بخش صدا:
در بخش صدا از میان 4   کاندید:
*مجید هاشمی پور و ﺁﺭﺵ ﻗﺎﺳﻤﯽ برای فیلم " آلان " از همدان
*اصغر لایی و علی افضلی برای فیلم " تروفه " از کرمانشاه
*ﻣﺴﻴﺢ ﺣﺪﭘﻮﺭ ﺳﺮﺍﺝ و ﺁﺭﺵ ﻗﺎﺳﻤﯽ برای فیلم " آرا " از ارومیه
*ﺣﺒﻴﺐ ﻫﺎﺷﻤﯽ برای فیلم " خروس ها " از قزوین
 تندیس جشنواره و مبلغ 25 میلیون به مجید هاشمی پور و آرش قاسمی برای فیلم " آلان" از همدان اهدا شد.

بخش فیلم پویانمایی
در این بخش از میان ٤ کاندید:
*آذر منصوری برای فیلم " طناب " از سنندج
*جلال نعیمی برای فیلم " هراس " از کرمانشاه
*ﺍﮐﺒﺮ ﺗﺮﺍﺏ ﭘﻮﺭ برای فیلم "بنگ بنگ " از همدان
*ﻫﮋﯾﺮ ﺍﺳﻌﺪی برای فیلم " در باد می وزد " از سنندج
دیپلم افتخار و مبلغ   10 میلیون ریال به جلال نعیمی برای فیلم " هراس" از کرمانشاه
و تندیس جشنواره و مبلغ  30 میلیون ریال به آذر منصوری برای فیلم " طناب" از سنندج اهدا شد.
 
بخش فیلم مستند
 در این بخش از میان  5  کاندید:
*ﺷﻬﺮﯾﺎﺭ ﭘﻮﺭﺳﻴﺪﯾﺎﻥ برای فیلم " نور، سایه، زندگی " از تالش
*ﮔ ﭽﻴﻦ ﺩﻧﻴﺎﺩﯾﺪﻩ ﺍﺻﻞ برای فیلم "هه له " از مهاباد
*هادی احمدی برای فیلم " دادا سلطنه " از بانه
*دلاور دوستانیان برای فیلم " هینی مینی " از قزوین
*ﺣﺎﻣﺪ ﮐ ﻪ ﺍی برای فیلم " پناهگاه حامی " از قزوین
تندیس جشنواره و مبلغ 30 میلیون ریال به هادی احمدی برای فیلم " دادا سلطنه " از بانه اهدا شد.

بخش فیلم تجربی
در این بخش از میان 4 کاندید:
*سیدوحید حسینی نامی برای فیلم " کل به جزء " از تبریز
*سامان آریان پور برای فیلم " بازی روی ماه " از کرمانشاه
*ﺗﻮﺭﺝ ﻫﻴﺒﺘﯽ برای فیلم " میان ماندن و رفتن " از همدانص
*ﻧﺎﺻﺮ ﺍﺣﻤﺪی ﮔﻮﺭﻭﺍﻥ برای فیلم " طناب " از لاهیجان
 تندیس جشنواره و مبلغ  30 میلیون ریال مشترکا اهدا به سیدوحید حسینی نامی برای فیلم " کل به جزء " از تبریز و سامان آریان پور برای فیلم " بازی روی ماه" از کرمانشاه اهدا شد.

بخش فیلم داستانی
در این بخش از میان  4 کاندید:
*ﻣﺤﻤﺪﺭﺿﺎ ﻣﻴﻘﺎﻧﯽ برای فیلم " کلینر " از همدان
*ﺍﺣﻤﺪ ﻣﻴﺮﻫﺎﺷﻤﯽ برای فیلم " آن سوی خیابان " از کرج
*امیررضا جلالیان برای فیلم " خروس ها " از قزوین
*یوسف کارگر برای فیلم " آرا " از ارومیه
 تندیس جشنواره و مبلغ  35 میلیون ریال به ﺍﻣﻴﺮ ﺭﺿﺎ ﺟﻼﻟﻴﺎﻥ برای فیلم " خروس ها " از قزوین اهدا شد.

استعداد جوان
در بخش استعداد جوان، تندیس جشنواره و مبلغ 20 میلیون ریال به  ﻣﺤﻤﺪﺭﺿﺎ ﻣﻴﻘﺎﻧﯽ  برای فیلم " کلینر " از همدان اهدا شد.

جایزه بزرگ
 تندیس جایزه بزرگ جشنواره و مبلغ  50 میلیون ریال به یوسف کارگر برای فیلم " آرا " از ارومیه اهدا شد.

بخش فیلمنامه:
در بخش فیلمنامه لوح تقدیر و مبلغ5 میلیون ریال به پویا نبی برای فیلمنامه " گزارش یک مرگ " از زنجان، لوح تقدیر و مبلغ 10 میلیون ریال اهدا شد. الویت حمایت از تولید اثر به عطا مجابی به عنوان نفر سوم برای فیلمنامه " دذد" از قزوین اهدا شد.
دیپلم افتخار و مبلغ 15 میلیون ریال و الویت حمایت از تولید اثر به یوسف یزدانی به عنوان نفر دوم برای فیلمنامه " یک روز آبی " از اردبیل اهدا شد.
تندیس جشنواره و مبلغ 20 میلیون ریال و الویت حمایت از تولید اثر به نواب محمودی به عنوان نفر اول برای فیلمنامه "مشما مشکی" از لاهیجان اهدا شد.
در بخش اقتباسی لوح تقدیر و مبلغ 5 میلیون ریال به  گیتی باقری برای فیلمنامه " قاب خالی " از قزوین و تندیس جشنواره و مبلغ ٢ / / ریال جایزه نقدی همچنین الویت حمایت از تولید اثر به عنوان بهترین فیلمنامه اقتباسی به                    اشکان چاووشی برای فیلمنامه " سَلامون" از کرمانشاه اهدا شد.

  بخش عکس
در این بخش لوح تقدیر و مبلغ 5 میلیون ریال به مجتبی اسماعیل زاد برای عکس " مرگ تدریجی یک رویا " از ارومیه و لوح تقدیر و مبلغ 5 میلیون ریال به مهری رحیم زاده از قزوین اهدا شد.
لوح تقدیر  و مبلغ 10 میلیون ریال به عنوان بهترین استعداد جوان به صادق وثوقی نظر برای عکس " سردرگمی"  از کرمانشاه اهدا شد.
لوح تقدیر  و مبلغ 10 میلیون  ریال به عنوان عکس سوم  به محمدرضا رجایی مقدم برای عکس " قدیم و جدید" از کرمانشاه اهدا شد.
دیپلم افتخار  و مبلغ 15 میلیون  ریال به عنوان عکس دوم به کاترین ملکی نظری برای عکس " نفس آخر " از کرج و تندیس جشنواره و مبلغ 20 میلیون ریال به عنوان عکس اول به قاسم فتحی برای عکس " در امتداد آسمان" از ارومیه اهدا شد.
تندیس جشنواره  و مبلغ 25 میلیون ریال به عنوان بهترین مجموعه عکس به عبدالرضا کاکایی برای مجموعه عکس "زندگی مجازی " از کرمانشاه اهدا شد.

انتهای پیام/

    برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تسنیم در تلگرام شوید.
    مهمترین عناوین اخبار
    مهمترین عناوین اخبار فرهنگی
    موکب تسنیم
    تلگرام فرهنگی